CrazyFox Kazino Në Celular Rishikoni

CrazyFoxResponsible Gambling
CASINORANK
6.92/10
Bonus20% bonus ditor i kthimit të parave
Bonusi i kthimit të parave
Kazino shumëgjuhëshe
Ndërfaqe e qetë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonusi i kthimit të parave
Kazino shumëgjuhëshe
Ndërfaqe e qetë
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Crazy Fox Mobile Casino ofron një paketë bonus emocionuese. Edhe pse nuk ka bonuse pa depozitë ose depozita, ai shpërblen lojtarët me një kthim ditor të parave prej 10% deri në 20% në varësi të numrit të depozitave të tyre në ditë. Kjo ofertë është e vlefshme brenda 3 ditëve dhe vjen me një kërkesë bast prej x3.

Games

Games

Duke qenë pronar i disa vulave miratimi nga platforma të ndryshme, Crazy Fox ofron një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë. Lojërat mund të kategorizohen në lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra jackpot, kazino live dhe seksione për blerje bonus. Në përgjithësi, lojërat kryesore përfshijnë Wolf Gold, Aurora Wilds, Crypts of Fortune, Lightning Roulette, American Poker Gold, Eagle Power: Hold and Spin, etj.

Software

Crazy Fox Casino punon ngushtë me disa ofrues të softuerëve më të vlerësuar në industri sot. Ato ofrojnë përditësime në kohë për lojërat ekzistuese dhe zgjerojnë hollin e lojës përmes publikimeve të reja. Këto studio lojërash përfshijnë Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Microgaming, Endorphina, NetEnt, Amatic Industries dhe shumë të tjera.

+30
+28
Mbyll
Payments

Payments

CrazyFox u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 9 , duke përfshirë Visa, Neteller, Skrill, MasterCard, Credit Cards . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Pasi të keni një llogari me Crazy Fox Mobile Casino, do t'ju duhet të depozitoni fonde në llogarinë tuaj për të filluar të luani për para të vërteta. Ka disa metoda depozitimi të mbështetura, por disa janë subjekt i vendeve të banimit. MasterCard disponohet vetëm në disa vende. Metoda të tjera depozitimi përfshijnë Skrill, Visa, Neteller, Transfer Bankare, Yandex, Trustly dhe Klarna.

Withdrawals

Në opsionet e tërheqjes, Crazy Fox Mobile Casino ofron metoda fleksibël. Lojtarët mund të tërheqin një maksimum prej $5,000 në ditë me tërheqje falas në paratë e para. Cash-out i dytë tërheq një komision prej 2.5%. Tërheqjet përmes kuletave elektronike përpunohen brenda 24 orëve, ndërsa kartat zgjasin 72 orë dhe transfertat bankare mund të zgjasin 5 ditë. Metodat e mbështetura të tërheqjes përfshijnë Interac, Visa, Instadebit, Skrill, Neteller, Transfer Bankare, etj.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Kjo platformë shumëgjuhëshe vjen me një buton gjuhësor që ju lejon të kaloni në çdo gjuhë në çdo kohë. Gjuhët e mbështetura përfshijnë anglisht, norvegjez, gjermanisht, frëngjisht, hungarisht, portugalisht, estonez, spanjisht, polonisht, koreanisht, bullgarisht, kinezisht, greqisht, rusisht, japonisht, kazakisht, sllovenisht dhe kroatisht.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, CrazyFox rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në CrazyFox , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, CrazyFox e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në CrazyFox përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Crazy Fox është një kazino celulare në internet e krijuar në vitin 2020. Është pjesë e kazinove N1 Interactive Limited. Crazy Fox Casino është një pronar krenar i Certifikatës së Besimit të AskGambler, Vulës Publike të Miratimit të Kazinosë dhe vulës Provably Fair. Ajo operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ka shumë lojtarë nga Peruja, Afrika e Jugut, Guatemala, Uruguai dhe Nikaragua.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në CrazyFox është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Të gjitha veçoritë dhe operacionet në Crazy Fox Mobile Casino mbështeten nga një ekip profesional i mbështetjes së klientit. Ai siguron mbështetje 24/7 për të gjithë anëtarët përmes një objekti LiveChat. Përndryshe, lojtarët mund të arrijnë ekipin mbështetës përmes emailit (support@crazyfox.com) ose bëni një telefonatë (+442038079430). Disa nga çështjet e zakonshme janë trajtuar në seksionin FAQ.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në CrazyFox , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në CrazyFox dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga CrazyFox . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në CrazyFox . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e CrazyFox i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

Monedhat

Monedhat

Crazy Fox Mobile Casino duke qenë një platformë shumëgjuhëshe, ne presim që ajo të ofrojë edhe monedha të shumta. Ai mbështet disa monedha të përdorura në mbarë botën dhe të tjera që janë të zakonshme në vendet ku banojnë shumica e lojtarëve të tyre. Këto monedha përfshijnë dollarë amerikanë, euro, dollarë kanadezë, dollarë të Zelandës së Re, Jen Japonez, Krone Norvegjeze, Zloty Polake dhe Rand të Afrikës së Jugut.