Cresus Casino

Age Limit
Cresus Casino
Cresus Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth Cresus Casino

Ky Mobile Casino u themelua në 2014 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 06/12/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Cresus Casino shënon 7.7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Cresus Casino

Cresus Casino ofron lojëra të njohura si Blackjack, Sic Bo, Baccarat, Punto Banco, Mahjong , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në Cresus Casino

Pas lojërave të ofruara nga Cresus Casino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Cresus Casino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Quickspin, Evolution Gaming, Playson, Yggdrasil Gaming, Booongo Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Cresus Casino

Duke qenë se kjo kazino është e popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin mënyra të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Cresus Casino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin MasterCard, Bitcoin, Visa, Skrill , dhe më shumë.

Pse të luani në Cresus Casino ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Cresus Casino për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Cresus Casino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (12)
Baste falas
Bonus cashbackBonus nuk ka basteshBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (17)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bitcoin
Cashlib
Ethereum
Ezee Wallet
Fast Bank Transfer
Litecoin
MasterCard
Ripple
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Franca
SoftwareSoftware (20)