Luaj Dream Catcher Sot - Fito para të vërteta

Dream Catcher bazohet në një lojë të famshme kazinoje me tulla dhe llaç. Është i preferuari për shumë lojtarë për shkak të thjeshtësisë dhe eksitimit të tij. Lojtarët thjesht bëjnë një bast dhe rrotullojnë një rrotë për para të vërteta.

Rrotullimi i timonit për para të vërteta është mënyra e përsosur për të mësuar më shumë rreth botës së lojërave të kazinosë celulare. Loja është shumë argëtuese dhe i mban njerëzit të luajnë për orë të tëra.

Luaj Dream Catcher Sot - Fito para të vërteta
Çfarë është Dream Catcher?
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Çfarë është Dream Catcher?

Loja Dream Catcher përdor një rrotë vertikale vertikale me 54 seksione me ngjyra të ndryshme të ndara si byrek ose tortë. Çdo zonë me ngjyrë ka një numër, si p.sh. 1, 2, 5, 10, 20 dhe 40. Mund të ketë edhe seksione shumëzuese.

Seksioni i ngjyrosur dhe i numëruar paguan koeficientë të ndryshëm nëse një lojtar ka fatin të ulet në të. Shanset korrespondojnë me numrin dhe ngjyrat e njëjta në timon. Ngjyrat me më shumë seksione tërheqin shanse më të ulëta, ndërsa ngjyrat me më pak seksione tërheqin më shumë shanse. Për shembull, 40 paguan më shumë sepse ka shumë pak seksione me 40 në timon. Megjithatë, e kundërta është e vërtetë për numrin 1, që është numri më i zakonshëm në timon.

Lojtarët vënë një bast (zakonisht patate të skuqura kazino) në një numër që besojnë se do të arrijë. Zakonisht ato vendosen në një tavolinë me katrorë në një kazino offline. Megjithatë, në një kazino celulare kjo mund të ndryshojë.

Fituesi merr përsëri bastin dhe shumën e fituar. Pra, nëse një lojtar vë bast 5 dollarë në numrin 2, ai merr bastin e tij prej 5 dollarësh dhe më pas 10 dollarë të tjerë (2 x bast prej 5 dollarësh) nga kazino celulare Dream Catcher. Megjithatë, mosmarrja e një numri do të thotë se basti ka humbur. Të gjithë fituesit paguhen dhe bastet e humbura fshihen nga tavolina. Më pas, kazinoja celulare do të fillojë një rrotullim tjetër.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi