Dunder

Age Limit
Dunder
Dunder is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Dunder ka ekzistuar që nga viti 2016 dhe përmban më shumë se 600 lojëra nga ofruesit kryesorë. Kazinoja është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave në Mbretërinë e Bashkuar. Pronari i Dunder Casino është kazinotë MT Secure Trade Limited. Faqja e internetit është e siguruar në mënyrë të sigurtë me enkriptimin Secure Sockets Layer dhe e provuar e drejtë nga auditime të pavarura.

Games

Dunder ofron një numër të madh të lojërave elektronike të ndryshme video nga disa nga ofruesit më të mëdhenj. Ata gjithashtu ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra tavoline dhe lojëra të tjera të preferuara të kazinosë. Dunder ofron një numër lojërash të ndryshme Blackjack dhe Roulette, me interpretime moderne dhe klasike. Ka gjithashtu disa tavolina të ndryshme pokeri dhe baccarat.

Withdrawals

Dunder gjithashtu mbështet shumë opsione tërheqjeje. Me E-Wallets fitimet mund të tërhiqen menjëherë me një kohë përpunimi deri në një orë. Tërheqja e kartës së kreditit ose debitit zgjat 24 deri në 72 orë. Tërheqjet bankare janë opsioni më i ngadalshëm dhe mund të zgjasin tre deri në shtatë ditë. Tërheqjet e çeqeve nuk ofrohen.

Languages

Gjuhët e mbështetura nga Dunder Casino janë anglisht, suedisht, norvegjeze dhe finlandisht. Kazinoja ka një listë të gjatë të vendeve të kufizuara dhe mbështet fjalët që janë të zakonshme në vendet ku Dunder Casino ka përdoruesit e saj. Këto janë kryesisht Britania e Madhe, Kanadaja, Zelanda e Re dhe vendet nordike të Evropës.

Live Casino

Dunder ofron lojëra kazino Instant Play dhe Mobile. Dunder ka disa nga jackpot-et më të mëdha progresive në botë për lojërat e tij slot. Ka gjithashtu një numër të madh lojërash të ndryshme me tregtarë të drejtpërdrejtë, me versione të ndryshme të Blackjack, Roulette, Poker dhe Baccarat. Lojërat luhen në faqen e internetit të kazinosë dhe nuk mund të shkarkohen.

Promotions & Offers

Dunder ofron një bonus depozite fillestare prej 200% për depozitat deri në 50 £. Pasi bën një depozitë minimale prej 20 £, Dunder u jep lojtarëve njëzet rrotullime bonus në ditë për nëntë ditë. Basti maksimal i bonusit është 5 £. Ekziston një kërkesë për bast prej 25x në rrotullimet e bonusit dhe 37.5x në bonusin fillestar të depozitës.

Software

Slot-et dhe lojërat e kazinosë të Dunder kanë softuer nga ofruesit kryesorë, si Microgaming, NetEnt, Play'n GO, NextGen Gaming, Quickspin, Bally dhe shumë të tjera. Këto janë disa nga lojërat më të nuancuara dhe më të rafinuara grafikisht në treg. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë kanë softuer nga Evolution Gaming. Shumica e lojërave mund të luhen edhe në pajisjet mobile.

Support

Mbështetja e klientit të bisedës së drejtpërdrejtë është e disponueshme midis orës 10:00 dhe 00:30 pasdite. Mbështetja e klientit mund të kontaktohet edhe me email. Adresa e emailit gjendet në faqen e tyre të internetit. Ekziston një seksion ndihme me pyetjet e bëra shpesh, ku mund të aksesohet duke klikuar në simbolin e pikëpyetjes në këndin e djathtë të faqes kryesore.

Deposits

Dunder i lejon lojtarët të zgjedhin midis një numri opsionesh depozitimi. Depozitat mund të vendosen përmes MasterCard, Visa, Neteller, Paysafecard, Skrill, Euteller, Trustly ose EcoPayz. Lojtarët mund të aplikojnë një kufi depozitash në llogarinë e tyre për të mbrojtur veten nga mbishpenzimet e Komisionit të Lojërave të Fatit në MB (UKCG). Depozitat e lojtarëve mbahen të ndara nga llogaritë e biznesit të Dunder, sipas kërkesave të UKGC.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)