Europa Casino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Europa Casino
Europa Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.1
Përfitimet
+ Pagesa të larta > 98%
+ Miqësore për celularin
+ Besuar që nga viti 2003

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (4)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (73)
ATM
ATM Online
AirPay
Ali Pay
American Express
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Baloto
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Boku
Boleto
Bradesco
CLICK2PAY
Citadel Internet Bank
Debit Card
E-wallets
EPS
EasyEFT
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Fast Bank Transfer
GiroPay
Instant Bank
Instant Banking
Instant Debit
Instant bank transfer
Interac
Internet Banking
Klarna
Maestro
MasterCard
Moneta
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Nordea
Otopay
POLi
PassNGo
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Revolut
SafetyPay
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Sofort (by Skrill)
SporoPay
Transfer Money
UPI
UnionPay
Visa Debit
Visa Electron
Voucher
WeChat Pay
WebMoney
Western Union
Wire Transfer
Yandex Money
Zimpler
eChecks
ePay
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (33)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinar Jordanez
Dinari Maqedonas
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga AQF të Afrikës Perëndimore
Krona Islandeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Levi Bullgar
Lithuanian litai
Manati Azerbaixhanas
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rupia Mauritiane
Rupia indiane
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
Argjentina
Brazili
Kili
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (13)
1x2Gaming
Amaya (Chartwell)
Apollo Games
Aristocrat
Asia Gaming
NetEnt
Netoplay
White Hat Gaming
XPro GamingYggdrasil GamingZEUS PLAY
ZITRO Games
iSoftBet

About

Një nga kazinotë më të vjetra në internet sot është Europa Casino, e cila ekziston që nga viti 2004. Pronësia dhe operacionet kanë ndryshuar që atëherë, por për momentin, ajo operohet nga Universe Entertainment Services Malta Limited. Kur bëhet fjalë për licencimin dhe rregullimin, sipërmarrja ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

Europa Casino

Luaj nga aplikacioni i Kazinosë ose uebsajti i celularit

Europa kazino ka një faqe interneti verbuese në të cilën lojtarët luajnë drejtpërdrejt lojërat e tyre. Faqja e internetit ofron një sërë lojërash kryesore të aksesueshme në pajisjen tuaj celulare iPhone, iPad ose Android. 

I lejon lojtarët të argëtohen kudo në lëvizje. Nuk ka rëndësi nëse po kapni trenin ose taksinë në shtëpi ose po pushoni në shtëpi - të gjitha lojërat e tij janë të aksesueshme menjëherë përmes flash player-it. 

Keni argëtim të pakufishëm nga faqja e internetit e optimizuar për celular të kazinosë, veçanërisht përmes lojërave interaktive televizive. 

Kazinoja Europa nuk ka një aplikacion të shkarkueshëm. Në vend të kësaj, ekziston një mundësi për të shkarkuar programin e saj ekskluziv të kazinosë nga faqja e internetit. 

Softueri mund të shkarkohet në pajisjet mobile Android, iOS dhe Windows. Pas shkarkimit, do të duhet ta lejoni atë të funksionojë në pajisje. 

Softueri i kazinosë Europa është relativisht më i mirë për të drejtpërdrejtë aksesin në uebsajt. Ai u jep lojtarëve akses të menjëhershëm në 400+ lojëra. Ndërsa jeni në të, ju mund të zgjidhni të luani për argëtim ose lojëra reale.

 Për opsionin e parë, regjistrimi i llogarisë dhe bilancet e bankrollit janë një domosdoshmëri. Ky i fundit është një opsion i mirë për fillestarët pasi lejon aksesin celular në lojëra pa aksione të përfshira.

Games

Me kalimin e viteve, Europa Casino ka shtuar në portofolin e saj mbi një mijë lojëra emocionuese nga zhvillues të njohur të programeve kompjuterike të kazinosë. 

Adhuruesit e lojërave të pokerit në internet kanë shumë lojëra video-pokeri më të fundit, të tilla si Casino Stud Poker dhe Caribbean Stud Poker. Përveç pokerit, Europa Casino ka disa nga lojërat më të mira të lojërave elektronike në internet, baccarat në internet, ruletë në internet, blackjack, dhe madje edhe lojëra jackpot.

Cfare ka me shume? Ekziston edhe seksioni i kazinosë live ku lojtarëve u garantohet një përvojë autentike e kazinosë tokësore pikërisht nga vendi ku janë. Disa nga lojërat për të kapur këtu përfshijnë lojëra elektronike live, blackjack live dhe ruletë live, ndër të tjera.

Europa Casino Lojërat celulare

Qasja në celular është e garantuar pavarësisht se si lojtarët zgjedhin të aksesojnë lojërat e Europa Casino. Në përgjithësi, ndërfaqja e lojtarit është miqësore pasi ka lidhje të drejtpërdrejta me lojërat. Duke klikuar në ikonën e kazinosë, ju çon në faqen kryesore, të mbushur me lojëra të ndryshme. 

Slots celular

Kategoria e lojërave të lojërave elektronike të kazinosë Europa sjell grafika, animacione dhe tema emocionuese. Të gjitha opsionet në këtë kategori nxjerrin argëtim dhe emocion në ekranet e celularëve të lojtarëve. 

Për më tepër, zhvilluesit e lëmuar si Playtech i furnizojnë ato, duke garantuar kështu akses të qetë celular për shkak të pajtueshmërisë së integruar të flash player-it. Shembujt përfshijnë Vikings Empire Treasures, Blitz, Halloween Fortune dhe Hënën e plotë. 

Lojëra tavoline celulare

Lojërat në tavolinë në kazinonë Europa mund të luhen edhe në telefonin tuaj celular. Tavolinat virtuale të lëmuara pushtojnë hirin e ekranit tuaj duke ofruar një pamje spektakolare të vendit ku duhet të vendosni çipat. 

Për një pamje më të gjerë, faqja mund të zmadhohet. Për adhuruesit e lojërave të tavolinës, ata mund të luajnë ruletë premium, mega ruletë, ruletë kuantike dhe ruletë jackpot të dragoit. 

Lojëra me letra celulare

Uebsajti celular i Casino Europa është shtëpia e një pakete të shkëlqyer lojërash me letra. Faqja e internetit i lejon lojtarët të kthejnë letra në lojëra të ndryshme me teknologjinë e prekjes dhe rrëshqitjes. Zgjedhjet kryesore në këtë kategori janë; kazino mbajini ato, blackjack me shumë duar, aces dhe fytyra dhe deuces wild. 

Jackpot për celular

Seksioni i xhekpoteve në kazinonë Europa ka tituj emocionues. Jackpot Giant, Adventure Trail dhe Leprechaun's Luck janë disa prej tyre që ofrojnë pagesa speciale. 

Luajtja e tyre nëpërmjet celularit është e lehtë pasi mund të zgjidhni të luani lojëra falas ose reale në softuerin e kompletit të shkarkueshëm të kazinosë.

Withdrawals

Si për çdo tërheqje, opsionet janë gjithashtu të mëdha. Fituesit mund të marrin paratë e tyre përmes shumicës së metodave të depozitimit, duke përfshirë Me besim, Neteller, Diners Club, Giropay, ecoPayz, Instant Bank, Paysafecard, Neteller, MasterCard, Maestro dhe Yandex, vetëm për të përmendur disa. Përveç shumëllojshmërisë së metodave të tërheqjes, kjo kazino premton tërheqje të shpejta.

Monedhat

Europa Casino mund të jetë afër dy dekada, por përshtatet shumë shpejt me tendencat më të fundit. Kazinoja është me shumë monedha, duke i lejuar lojtarët të luajnë kumar duke përdorur monedha të parave fiat si p.sh dollar amerikan, Euro, paund britanik, dollar kanadez dhe dollar australian. Përveç këtyre monedhave të parave fiat, lojtarët mund të përdorin bitcoin.

Bonuses

Për të vazhduar me konkurrencën, Europa Casino ka disa oferta për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur klientët ekzistues. Bonusi i parë është oferta e mirëseardhjes që përfshin një bonus ndeshjeje plus rrotullime falas. Sa për lojtarët ekzistues, ka shpërblime të tjera për të kërkuar, për shembull, bonuse të ringarkimit, shtesë rrotullime falas, rënie dhe fitime, dhe bonuse besnikërie.

Languages

Një tjetër gjë e shkëlqyer në lidhje me kazinonë është se ajo u shërben lojtarëve që flasin gjuhë të ndryshme, falë një platforme shumëgjuhëshe që mbështet disa gjuhë ndërkombëtare. Deri më tani, lojtarët mund të përdorin japoneze, arabisht, anglisht, rusisht, frëngjisht, spanjisht, gjermanisht, portugalisht dhe tajlandez. Lojtarët mund të kalojnë në çdo kohë në gjuhën që kuptojnë plotësisht.

Mobile

Pavarësisht se është një nga emrat e njohur në industri, Europa Casino nuk ka aplikacione vendase për platformat celulare (Android dhe iOS). Por atëherë, ajo është ende ndër kazinotë më të mira celulare. Faqja e internetit është shumë reaguese dhe përshtatet me pajisjen që përdorin lojtarët, duke përfshirë telefonat inteligjentë, iPhone, tabletët dhe iPad.

Support

Për t'u garantuar lojtarëve një përvojë lojrash në internet pa probleme, kjo kazino online ka përdorshmëri të shkëlqyer falë një faqe interneti miqësore për përdoruesit me navigim të drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të marrin ndihmë më shpejt në bisedën e drejtpërdrejtë, por për fat të keq, ajo nuk është e disponueshme për 24 orë, si shumica e kazinove. Opsionet e tjera të mbështetjes përfshijnë telefonin, emailin dhe faksin.

Deposits

Si një kazino me para të vërteta, lojtarët kanë një shans për të fituar para në Europa Casino. Por së pari, ata duhet të ngarkojnë llogaritë e tyre në Europa Casino. Metodat e disponueshme për bërjen e depozitave përfshijnë QIWI, ecoPayz, Paysafecard, Giropay, Maestro, Neteller, Trustly, iDebit, Skrill, AstroPay, Easy EFT, Transferencia Bancaria, Moneta, WebMoney dhe Yandex, ndër të tjera.