Everygame Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Total score8.0
Përfitimet
+ miqësore me SHBA-në
+ Shkarko & Luaj Instant
+ Ofrohet aplikacioni i pokerit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1996
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Austria
Danimarka
Gjermania
Hong Kongu
Kanadaja
Kina
Zvicra
SoftwareSoftware (2)

About

Everygame Casino filloi shumë në vitin 1996 dhe kompania Thinkquick Ltd e zotëron atë. Ata kanë një përzgjedhje të gjerë lojërash për të luajtur, qoftë në kompjuter apo celular. Ata janë gjithashtu të njohur për promovime tërheqëse, për t'u dhënë klientëve avantazhin potencial dhe për të fituar atë çmim të parë të madh.

Games

Ka shumë lojëra të ndryshme të disponueshme për t'u luajtur në Everygame Mobile Casino, nga një sërë lojërash novatore, duke përfshirë Scuba Fishing dhe Stardust deri te pokeri dhe një libër sportiv. Të gjitha lojërat klasike të kazinosë si ruleta, blackjack dhe craps janë gjithashtu të disponueshme për t'u luajtur. Ka diçka për të gjithë klientët.

Withdrawals

Ka disa opsione të tërheqjes me faqen e internetit, për të qenë sa më i përshtatshëm për klientët. Këto janë çeku, Eco Card, transferta bankare, MasterCard, Neteller, Visa, Skrill, Ukash, paysafecard, transferta bankare, Money Global dhe Eurp Standard. Shumica e tyre kërkojnë disa ditë për t'u përpunuar, por një kontroll do të zgjasë dukshëm më shumë.

Languages

Gjuhët që aktualisht mbështeten në faqen e internetit janë vetëm anglishtja dhe gjermanishtja. Pavarësisht përzgjedhjes së kufizuar, çdo klient që ka përvojë me kazinotë në internet, madje edhe vetëm duke luajtur lojëra kazino në përgjithësi, duhet të jetë në gjendje të luajë në Everygame Casino me lehtësi, pavarësisht se në cilën gjuhë flasin.

Promotions & Offers

Kjo faqe ka një bonus mirëseardhjeje prej 125% deri në 1000 dollarë. Çdo lojë u jep lojtarëve bonuse deri në katër depozita, gjë që nuk ndodh gjithmonë me kazinotë e tjera. Ka edhe promovime të tjera të rregullta, të tilla si bonuse shtesë në lojë që njihet si "slot i muajit". Ata ofrojnë një promovim të madh për lojtarët e rinj të quajtur Rookie Raise që mund të shkojë deri në 5,555 dollarë.

Live Casino

Ka disa lloje kazinoje, gjë që e bën Everygame ideale për shumë klientë të ndryshëm. Versioni i desktopit lëshohet shpejt, nuk kërkon shkarkim dhe mund të luhet në çdo kohë. Ekziston edhe softuer që mund të shkarkohet dhe përdoret. Së fundi, Everygame Mobile Casino mund të luhet në telefona, ideale për lojtarët në lëvizje.

Software

Një kazino cilësore ka softuer të mirënjohur lojrash në të dhe kjo faqe nuk është ndryshe. Ofruesit e softuerit për lojërat argëtuese në Everygame janë WGS Technology dhe Real Time Gaming. Këto njihen si superiore në botën e lojërave të fatit në internet, dhe disa nga produktet e tyre përfshijnë Purrfect Pets, Gemtopia dhe Golden Reels.

Support

Everygame beson në shërbimin yjor ndaj klientit dhe ka shumë opsione mbështetëse nga të cilat klientët mund të përfitojnë nëse kanë ndonjë pyetje ose ankesë. Biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme 24/7, e cila është forma më e aksesueshme e mbështetjes, dhe ka gjithashtu një adresë emaili, së cilës stafi do t'i përgjigjet.

Deposits

Disa nga opsionet e shumta të depozitave të disponueshme me Everygame Casino janë transferta bankare, EcoPayz, MasterCard, American Express, Neteller, paysafecard, Visa, Ukash, Skrill, transferta bankare, Money Global dhe Eurp Standard. Kjo u jep klientëve metoda të ndryshme që mund të funksionojnë për ta, të cilat të gjitha i kreditohen kuletave të Everygame super shpejt.

Kazinotë më të mira celulare për SHBA
2021-08-15

Kazinotë më të mira celulare për SHBA

Kazinotë celulare bazohen në provimin e mungesës së dikujt mbi kuajt duke përdorur një pajisje portative si smartphone ose tablet. Kërkon që dikush të jetë i lidhur me internetin që ata të kenë akses në faqen e internetit dhe për lojën.