EvoSpin Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
EvoSpin
EvoSpin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.2
Përfitimet
+ Programi VIP
+ Lojëra Jackpot
+ Turne

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (18)
Angleze
Arabe
Bullgare
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hindi
Hungareze
Italiane
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Tagaloge
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (33)
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
Baccarat
Baccarat Multiplay
BingoBlackjackCaribbean StudCraps
Crazy Time
Dream Catcher
French Roulette Gold
Infinite Blackjack
Kazino HoldemKeno
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Speed Baccarat
MahjongMini Baccarat
Monopoly Live
Pai Gow
Perfect Blackjack
PokerPoker me tre letra
Prestige Live Roulette
Roulette Double Wheel
RuletëRummySic BoSlotat
Super Sic Bo
Texas HoldemVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bitcoin
Bitcoin Cash
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Interac
Litecoin
Maestro
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Tether
Trustly
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Austria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Katari
Sllovakia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (26)
1x2Gaming
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Elk StudiosEvolution Gaming
Fantasma Games
Fugaso
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leap Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechQuickspinRed Tiger GamingRelax GamingThunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
Wazdan
iSoftBet

Rreth EvoSpin

Ky Mobile Casino u themelua në 2021 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 25/03/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarëve të kazinosë celulare, EvoSpin shënon 8.2 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës , dhe me shume.

Lojëra celulare të ofruara në EvoSpin

EvoSpin ofron lojëra të njohura si Poker me tre letra, Video Poker, Bingo, Sic Bo, Mini Baccarat , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në EvoSpin

Pas lojërave të ofruara nga EvoSpin ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. EvoSpin ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Playtech, Play'n GO, Relax Gaming, Evolution Gaming, Red Tiger Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në EvoSpin

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, EvoSpin mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Bitcoin, EcoPayz, Paysafe Card, Skrill, Visa , dhe më shumë.

Pse të luani në EvoSpin ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në EvoSpin për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. EvoSpin është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.