Extra Vegas

Age Limit
Extra Vegas
Extra Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

Me mbi një milion lojtarë besnikë dhe të kthyer, Extra Vegas duket se ka pushtuar skenën e lojërave të fatit. Ata nisën operacionet në vitin 1999, por vetëm në vitin 2017 kazino filloi të bënte bujë në lojërat online. Ata kanë një larmi mbresëlënëse lojërash, dhe pjesa më e mirë është se lojtarët mund të përdorin kriptomonedha për të depozituar fonde.

Games

Ashtu si me çdo kazino tjetër të markës së bardhë atje, Extra Vegas ka një shumëllojshmëri të gjerë lojërash. Ato variojnë nga lojëra elektronike, video poker, Bingo, lojëra tavoline, baste garash dhe lojëra elektronike klasike. Ata gjithashtu shtojnë lojëra të reja në të gjitha kategoritë rregullisht dhe lojtarët mund të shijojnë veprimin e drejtpërdrejtë të kazinosë pikërisht këtu në shfletues.

Withdrawals

Ky ekip merret me një pjesë të vogël të përpunuesve të besuar të pagesave, të tilla si kartat e kreditit dhe të debitit të Visa, ecoPayz dhe Mastercards. Për shumicën e njerëzve, kjo është një gjë shumë e mirë. Është më e lehtë të ruash transaksionet pasi lojtarët mund të përdorin një institucion financiar për të depozituar dhe tërhequr nga kazino.

Languages

Extra Vegas mbështet disa gjuhë të njohura në një lëvizje që synon të zgjerojë bazën e tyre të klientëve. Siç është imagjinuar, anglishtja britanike është zgjedhja e tyre e parë, e ndjekur nga frëngjishtja, gjermanishtja, portugalishtja dhe spanjishtja. Kazino ofron mbështetje të plotë për këto gjuhë, duke përfshirë përkthimin e faqes në internet dhe bisedën e drejtpërdrejtë 24/7. Me sinqeritet të plotë, strategjia duket se po funksionon mjaft mirë.

Live Casino

Kazinoja ka investuar shumë në ndërtimin e një faqe interneti që mbështet plug dhe luan lojëra. Pavarësisht numrit të madh të përdoruesve të njëkohshëm, faqja nuk ka ndonjë vonesë ose ndërprerje. Ata kanë gjithashtu aplikacione për përdoruesit e celularëve, një për iPhone dhe një tjetër për Android. Por sido që të jetë, lojtarët marrin të njëjtën përvojë të nivelit të lartë.

Promotions & Offers

Kjo kazino online ka një nga sistemet më të mira të shpërblimeve të çdo kazinoje në internet. Nga bonusi 200% i mirëseardhjes deri te një listë stimujsh javore, është e qartë se ky ekip e merr shumë seriozisht kënaqësinë e klientit. Ata gjithashtu ofrojnë një kthim parash 15% për klientët besnikë dhe 25 rrotullime falas për regjistrime.

Software

Extra Vegas ka bashkëpunuar me disa operatorë lojrash gjatë viteve. Më të dukshmet janë lojërat Microgaming, Betsoft dhe Pragmatic. Microgaming, për shembull, është një autoritet në skenën e lojërave të fatit dhe shumica e kazinove në internet përdorin shërbimet e tyre. Këta operatorë i mundësojnë kazinosë të prezantojë The Bee Land Slot, Kawaii Kitty Slot, ndër të tjera.

Support

Extra Vegas ka një veçori bisede 24/7 në dispozicion të anëtarëve dhe vizitorëve. Për ta përdorur atë, lojtarët duhet të dërgojnë një email për të krijuar një llogari, dhe ekipi atje është super miqësor. Ata nuk kanë një numër telefoni publik në dispozicion të lojtarëve, por ata u përgjigjen emaileve brenda 24 orëve.

Deposits

Kazinoja pranon karta Visa, Master dhe depozita ecoPayz. Megjithatë, në një lëvizje të fundit, ata shtuan Bitcoin në atë listë. Ky është një lajm i mirë për njerëzit që preferojnë t'i mbajnë private aktivitetet e tyre të lojërave të fatit. Dhe skena e lojërave të fatit duket se e pëlqen idenë. Por, ata gjithashtu kanë një proces të rreptë verifikimi për të filtruar mashtruesit.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
AstroPay
AstroPay Card
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardMasterCard
UPayCard
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari Tunizian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Ri Taivanez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Argjentina
Australia
Brazili
Franca
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Portugalia
Spanja
Tajlandë
Tajvani
Tunizia
Vietnami
SoftwareSoftware (7)