Ezugi

August 9, 2021

Ezugi: Një Zhvillues Lider i Lojërave në Botë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Ezugi, kryesues zhvillues i drejtpërdrejtë i kazinosë, e themeluar në vitin 2012 nga veteranët e industrisë së lojrave, ofron lojëra inovative me tregtarë të drejtpërdrejtë për operatorët online. Ne do të diskutojmë pikat kryesore nga shfrytëzimet e tyre më të fundit në një përmbledhje të lajmeve të industrisë së tyre.

Ezugi: Një Zhvillues Lider i Lojërave në Botë

Historia e Ezugit

I themeluar në vitin 2012, Ezugi është rritur në një lojtar kryesor të kazinosë live, duke operuar nëntë studio me 20 lojëra dhe duke bashkëpunuar me mbi 100 operatorë në mbarë globin, me Twin si shtesën e fundit dhe shumë të mirëpritur. Portofoli i plotë i lojërave tavoline live të Ezugi tani është i disponueshëm për t'u luajtur në Twin. com.

Lojtarët në shumë vende anembanë botës tani mund të shijojnë argëtimin emocionues të sjellë nga portofoli i lojërave fituese të çmimeve të Ezugi. Kompleti i plotë i lojërave të Ezugi janë të gjitha të disponueshme për t'u luajtur dhe janë lançuar në kohë për kalendarin e riplanifikuar të Premier League indiane dhe kalendarin e zënë të kriketit.

White Hat Gaming Partnership Si dhe kjo marrëveshje midis Ezugi dhe Twin, Ezugi ka forcuar partneritetin e tyre ekzistues me rrjetin e White Hat Gaming. Lojërat e Ezugi transmetohen nga gjithsej nëntë studio moderne të vendosura në mbarë botën, secila ofron ambiente luksoze me tregtarë të trajnuar dhe teknologji moderne për të ofruar një përvojë superiore të kazinosë live për operatorët dhe lojtarët e tyre, e pakrahasueshme nga shumica e të tjerëve. ofruesit në treg.

Partneri i tyre i ri, White Hat Gaming, ofron një platformë iGaming lider në treg, e cila është e sigurt dhe fleksibël, me lojëra elektronike, kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë dhe është e pajisur nga më shumë se 100 ofrues, tani duke përfshirë Ezugi.

Duket sikur Ezugi po vazhdon të rrisë apelin e tyre global si një lider botëror në përvojën e pasur, të drejtpërdrejtë të lojërave në internet të kazinosë përmes grumbullimit të partneriteteve me rrjetet e kazinove të drejtpërdrejta dhe të lojërave në internet. Do të jetë interesante të shihet se si këto partneritete rrisin audiencën e tyre, tregtojnë dhe ndikojnë në produktet dhe shërbimet e tyre. Ezugi është padyshim njëri për t'u parë për vitin 2021.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme