FAFA191 Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.1
Përfitimet
+ Tajlandë 🇹🇭
+ Kamboxhia 🇰🇭
+ Vietnam 🇻🇳
+ Indonezia 🇮🇩
+ Oferta Bujare Bonus 💰
+ Mbështetja e Klientit 24/7 📞

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (5)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
ShtetetShtetet (5)
Filipinet
Indonezia
Kamboxhia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)

About

FAFA191 është një kazino në internet që funksionon që nga viti 2013. MTM Corp e drejton atë, e cila është një firmë e rregulluar dhe e licencuar në Curacao. Gjatë periudhës së saj tetëvjeçare, kazinoja u vendos si platforma e përdorimit për lojëra elektronike. Faqja vjen me një sfond të zi tërheqës që lë përshtypjen e një kazinoje moderne.

FAFA191

Games

Kumarxhinjtë në FAFA191 mund të shijojnë një koleksion të gjerë lojërash me histori të ndryshme, lojë intriguese dhe tema të veçanta; këto lojëra vijnë nga zhvilluesit më të mirë, si Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Authentic Gaming dhe Betsoft. Faqja kryesore e faqes i kategorizon të gjitha lojërat në lojëra elektronike, kazino live, jackpots, ruletë, blackjack dhe lojëra tavoline.

Seksioni i lojërave të tavolinës përfshin variante pokeri, duke përfshirë Casino Hold'em, Texas Hold'em 3D, Oasis, Joker, Jacks or Better, Double Poker dhe Double Joker. Seksioni i lojërave elektronike përmban tituj të ndryshëm, si Vikings, Cherry Pop, Rise of Merlin, Rise of Olympus, Twin Spin Megaways dhe Legacy of dead.

Withdrawals

FAFA191 paguan përmes Visa, MasterCard, Paysafecard, Neteller dhe Skrill. Të gjitha kërkesat për cash-out shoqërohen me verifikim identiteti (KYC). Pagesa minimale është 20 €, ndërsa kufiri i sipërm është 1,000 € në ditë, 5,000 € çdo javë dhe 20,000 € në muaj. Koha e tërheqjes është nga një deri në shtatë ditë. Arkëtimet përmes kuletave elektronike janë më të shpejta.

Monedhat

Kjo kazino pranon vetëm tre monedha. Lojtarët mund të bëjnë transaksione ose duke përdorur euron, paundin britanik ose dollarin amerikan. Monedha e përdorur për të bërë depozitën fillestare është e njëjta monedhë që kazinoja do të përdorë për të lehtësuar pagesat. Nga zgjedhjet e kufizuara, është e qartë se FAFA191 është përshtatur për lojtarët nga një rajon, Evropë.

Bonuses

Lojtarët e rinj marrin një paketë bonus mirëseardhjeje deri në 350 € plus 100 rrotullime falas. Ky stimul ndahet në tre nivele në bazë të depozitave. Lojtarët aktivë shpërblehen gjithashtu me stimuj, duke përfshirë SuperPoints, VIP Club, Playson Jackpots, Pot of Gold Weekends, Daily Drops and Wins, Blackjack Mystery, The Reel Desire dhe Carnival Groove.

Languages

FAFA191 synon kryesisht lojtarë nga Evropa dhe rajonet përreth. Prandaj, faqja mbështet gjuhët evropiane, si anglisht, gjermanisht, frëngjisht, spanjisht dhe greqisht.

Lojtarët mund të përdorin gjuhën e tyre të preferuar duke lundruar në fund të faqes kryesore dhe duke zgjedhur ndonjë nga pesë të ofruara. Ndihma e klientit jepet gjithashtu në gjuhët e përmendura.

Mobile

Për të përmbushur nevojat e lojtarëve celularë, FAFA191 është i optimizuar mirë për platformat celulare. Faqja është e rregulluar mirë për të funksionuar në ekrane më të vogla të pajisjeve Android, Windows dhe iOS. Lojtarët celularë mund të zgjedhin gjithashtu aplikacionin FAFA191. Aplikacioni vendas u jep lojtarëve të njëjtën përvojë si versioni i shfletuesit.

Support

Lojtarët me pyetje të përgjithshme, komente, probleme të llogarisë ose probleme pagese mund të kontaktojnë me FAFA191 nëpërmjet chat live ose email (support@casinoextra.com).

Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë nuk është i disponueshëm 24/7, por disponohet çdo javë nga ora 10:00 deri në 00:00 CET. Koha e mbështetjes gjatë fundjavave është e disponueshme vetëm deri në orën 23:00 CET. Email-eve u përgjigjen rreth orës.

Deposits

Faqja e arkëtarit të faqes mbështet opsione të ndryshme bankare si kartat dhe kuletat. Lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre FAFA191 përmes Visa, MasterCard, Paysafecard, Neteller dhe Skrill; kjo kazino pranon edhe depozita në Bitcoin. Pagesa minimale është 10 €, ndërsa kufiri maksimal për pagesat për herë të parë është 500 €. Nuk ka tarifa kur mbushni.