FAFA855

Age Limit
FAFA855
FAFA855 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

About

Kumarxhinjtë celularë në vendet e Azisë Juglindore si Tajlanda, Kamboxhia, dhe Indonezia do të gjejë shumë lojëra dhe aktivitete të tjera në FAFA855. Nga bastet sportive te lojërat tradicionale aziatike të lojërave të fatit e deri te të preferuarat moderne, kjo kazino celulare i ka të gjitha. I lançuar në vitin 2012, FAFA855 funksionon nën autoritetin e Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR).

FAFA855

Games

Bixhozi në lëvizje nuk është kurrë një çështje e mërzitshme në FAFA855. Lojtarët mund të zgjedhin nga video lojëra elektronike me ngjyra dhe me ritme të shpejta, keno, poker, dhe shumë më tepër. Në kazinonë celulare ofrohen lojëra me gjuajtje peshku, lojëra llotarie, madje edhe lojëra financiare. Lojtarët e interesuar për baste sportive do të gjejnë gjithashtu shumë shanse për të fituar të mëdha.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve nga llogaria e dikujt FAFA855 është mjaft e lehtë dhe e drejtpërdrejtë pasi procesi është plotësisht i automatizuar. Sapo lojtarët të plotësojnë një formular në sajt duke deklaruar shumën që dëshirojnë të tërheqin, ata do të presin mesatarisht vetëm tre minuta përpara se fondet të transferohen në mënyrë elektronike në llogarinë e tyre bankare lokale.

Monedhat

FAFA855 pranon dy monedha: baht Thai (฿) dhe the Dollari i Shteteve të Bashkuara ($). Lojtarët në Tajlandë dhe Kamboxhia (ku një nga monedhat kryesore është dollari amerikan) kanë lehtësinë për të kryer transaksione me FAFA855 në monedhën e vendit të tyre. Kjo do të thotë se ata nuk duhet të mendojnë për çështjet e këmbimit valutor dhe konvertimit kur bëjnë pagesa ose tërheqin fitimet e tyre.

Bonuses

FAFA855 ka shumë bonuse dhe promovime në dyqan për lojtarët celularë. Këto përfshijnë një bonus 100% për anëtarët e rinj, si dhe një bonus në para për depozitimin e tyre të parë. A bonus referimi inkurajon anëtarët që të ftojnë të tjerët që t'i bashkohen sajtit. FAFA855 gjithashtu ofron zbritje për lojëra elektronike dhe baste sportive dhe një 50% kthimi i parave mbi bastet e futbollit.

Languages

Kazinoja celulare e FAFA855 mund të aksesohet në disa gjuhë të Azisë Juglindore: Thai, indonezisht, dhe Khmer. Kjo e bën lundrimin në sajt dhe luajtjen e lojërave të lehtë dhe pa probleme pasi lojtarët nga Tajlanda, Indonezia dhe Kamboxhia mund të shijojnë ofertat e kazinosë celulare në gjuhën e tyre amtare. Megjithatë, ata që nuk flasin asnjë nga këto gjuhë mund të kenë akses në versionin anglisht të faqes celulare.

Mobile

Lojërat në kazino celulare mund të luhen përmes ueb-it për celular ose përmes një aplikacioni të shkarkueshëm. Është në përputhje me pajisjet Android dhe iOS. Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu lojërat e panumërta të FAFA855 dhe veçoritë e tjera në kompjuterët e tyre desktop. Kazinoja live është një veçori veçanërisht e këndshme me lojëra të njohura të transmetuara në kohë reale.

Software

Zhvilluesit e programeve kompjuterike të mirënjohur dhe me reputacion të kazinosë ofrojnë disa nga lojërat e tyre më të mira në kazinonë celulare FAFA855. Disa shembuj të dukshëm janë Microgaming, Habanero, AFB Gaming dhe Gameplay Interactive. Ofruesit e softuerit si Playstar, Dragon Soft dhe Joker Gaming gjithashtu kanë një prani në faqe. Ndërkohë, zhvilluesit e programeve kompjuterike të basteve sportive përfshijnë TFGaming dhe SBO Sport (SBOBET).

Support

Lojtarët celularë mund të kontaktojnë me mbështetjen e klientit FAFA855 në disa mënyra. Ekziston një opsion Live Chat, i cili është i hapur 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Një mënyrë tjetër për të kontaktuar stafin mbështetës është përmes platformës së mesazheve Line. Pavarësisht nëse duan të bëjnë një ankesë, të bëjnë një pyetje ose të kërkojnë udhëzime, stafi i shërbimit të klientit FAFA855 është i lumtur t'ju ndihmojë.

Deposits

Bërja e një depozite është e lehtë dhe e thjeshtë. Lojtarët mund të bëjnë pagesa ose depozita përmes opsioneve bankare në internet ose True Wallet, ose mund të skanojnë një kod QR. Me një kohë përpunimi prej një minutë, lojtarët mund të fillojnë të shijojnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë celulare pothuajse menjëherë. Gjithashtu, kërkon vetëm një depozitë prej të paktën 1 dollarë për të fituar akses në lojërat celulare FAFA855.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus referimiBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Indoneziane
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Indonezia
Kamboxhia
Tajlandë
SoftwareSoftware (13)
Allbet Gaming
Asia Gaming
Dragoon Soft
Evolution Gaming
Gameplay Interactive
HabaneroMicrogaming
PlayStar
PlaytechPragmatic Play
SA Gaming
Sexy Baccarat
WMS (Williams Interactive)