Fairspin Kazino Në Celular Rishikoni

FairspinResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
Bonus i madh i mirëseardhjes
Mbështetje 24/7
Platformë miqësore për celularin
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonus i madh i mirëseardhjes
Mbështetje 24/7
Platformë miqësore për celularin
Fairspin
100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillTrustlyNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Të gjithë lojtarët e rinj në Kazino Fairspin kanë të drejtë për një bonus të mirëpritur. Nga një depozitë minimale prej 20 USDT, lojtarët mund të kërkojnë deri në 450% bonus ndeshjeje plus 140 rrotullime falas. Lojtarët me një depozitë prej 500 USDT e lart mund të kërkojnë deri në 100,000 USDT në paketën e mirëseardhjes. Duhet të plotësohet një kërkesë 25x e basteve përpara se të arkëtohen fitimet e bonusit nga Fairspin Casino.

Fairspin Casino ofron gjithashtu një program ekskluziv TFS që shpërblen lojtarët me argumente të rimbursueshme për bastet në çdo lojë kazinoje.

+2
+0
Mbyll
Games

Games

Kazinoja Fairspin është shtëpia e mbi 6000 lojërave të mundësuara nga mbi 80 zhvillues softuerësh, si Pragmatic Play, NetEnt, Evolution dhe Hacksaw Gaming. Lobi i kazinosë kategorizohet në ruletë, lojëra elektronike, lojëra me letra, lojëra turneu, çmim i parë dhe lojëra kazino live. Mund të shfletoni lehtësisht kategoritë e ndryshme të lojërave duke përdorur filtrat e disponueshëm si ofruesit e softuerit, popullariteti dhe zhanri.

Slots

Ka mijëra lojëra elektronike të disponueshme në kazinonë celulare Fairspin. Gama varion nga lojëra elektronike klasike deri tek lojëra elektronike moderne me shumë rrotulla që u shërbejnë të gjithë lojtarëve. Çdo slot ka një statistikë të RTP, shumën totale të bastit dhe fitoren më të madhe. Zgjedhjet kryesore përfshijnë;

 • Bonanza e ëmbël
 • Thesaret e Aztec
 • Nata e Ujkut
 • Mbreti i Madhërishëm
 • Fuqia Buffalo

Lojera me letra

Ka një shumëllojshmëri të gjerë lojërash me letra në kazinonë celulare Fairspin. Ai përmban variacione të ndryshme të bazuara në RNG të blackjack, video poker dhe baccarat. Këto lojëra mund të kërkojnë aftësi dhe strategji për të mbetur fitimprurëse në afat të gjatë. Disa nga lojërat e njohura me letra janë;

 • Perfect Pairs Blackjack
 • Kazino Hold'Em
 • Oasis Poker Classic
 • Mini Baccarat
 • Blackjack me ekspozim të dyfishtë

Kazino live

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë Fairspin ofrojnë një përvojë virtuale gjithëpërfshirëse dhe realiste drejtpërdrejt përmes ekranit tuaj në seksionin e kazinosë live. Ka mbi 250 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të organizuara nga krupierë realë. Lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarët dhe lojtarët e tjerë në kohë reale përmes funksionit të bisedës së drejtpërdrejtë të Fairspin Casino. Zgjedhjet e njohura të kazinosë live përfshijnë;

 • Ruletë PowerUp
 • Boom City
 • Baccarat me shpejtësi
 • Blackjack i pafund
 • Bac Bo

Të tjerët

Përveç lojërave elektronike, lojërave me letra dhe titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë, lojtarët shijojnë lojëra ekskluzive Bitcoin, ruletë dhe jackpots, ndër të tjera. Këto kategori lojërash plotësohen nga pagesa të shkëlqyera dhe lojë intriguese. Eksploroni shumicën e lojërave falas përpara se të luani për para të vërteta. Lojëra të tjera përfshijnë:

 • Ruletë e trefishtë Jackpot
 • Lëshoni Kraken 2
 • Monedha mbretërore: Mbaj dhe Fito
 • Juan i madh
 • Depozita e Peshkut të Artë 2 Gigablox

Software

Lojërat në kazino celulare Fairspin zhvillohen nga ofrues të rinj dhe të themeluar softuerësh. Ofruesit sigurojnë që lojërat të jenë me cilësi të lartë dhe të përditësuara. Zhvilluesit e ndryshëm sigurojnë gjithashtu veçantinë dhe diversifikimin e hollit të kazinosë. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit përfshijnë;

 • Lojë pragmatike
 • BGaming
 • NetEnt
 • Playson
 • Yggdrasil
Payments

Payments

Kazino Fairspin është kryesisht një kripto-kazino; prandaj, shumica e pagesave janë të bazuara në blockchain. Përveç kriptos, kazino ofron sisteme të tjera pagesash, si karta krediti dhe kuleta elektronike. Kufiri minimal i depozitave varet nga opsioni i preferuar, me më së paku 1 dollarë për depozitat në kriptomonedhë. Metodat popullore të pagesës përfshijnë:

 • MasterCard
 • Viza
 • Shumë më mirë
 • Bitcoin
 • Ethereum

Deposits

Depozitimi i fondeve në Fairspin është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Fairspin është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Languages

Kazino celulare Fairspin mbështet shumë gjuhë për të akomoduar të gjithë lojtarët në rajone të ndryshme. Ikona e gjuhës mund të gjendet në këndin e poshtëm të majtë të faqes së internetit. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet të gjitha gjuhëve të disponueshme me lehtësi. Disa nga gjuhët e njohura përfshijnë;

 • anglisht
 • Spanjisht
 • frëngjisht
 • gjermane
 • portugeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Fairspin rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Licencat

Security

Në Fairspin , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Fairspin e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Fairspin përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Fairspin është një kazino celulare e lançuar në vitin 2018. Ajo krenohet si një kazino Bitcoin e ndërtuar mbi teknologjinë Blockchain me kriptomonedhën si monedhën e saj kryesore. Ka një përzgjedhje të gjerë lojërash të mundësuara nga mbi 80 ofrues softuerësh. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Techcore Holding BV, një operator me reputacion i kazinosë i licencuar dhe i rregulluar në Curacao. Kazinoja celulare Fairspin mbështet mirëqenien e lojtarëve përmes mjeteve të përgjegjshme të lojërave të fatit dhe seancave të terapisë. Fairspin Casino është një kripto-kazino miqësore për celularin e lançuar në vitin 2018. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Techcore BV Sfondi i faqes së internetit ka një temë të zezë dhe portokalli, duke e bërë atë luksoze dhe intriguese. Dizajni i tij i përgjegjshëm ndaj celularit ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe meny që ngarkohen shpejt në të gjitha pajisjet celulare. Fairspin Casino ka investuar shumë në veçoritë e sigurisë për të mbrojtur lojtarët e saj duke përdorur mjete sigurie standarde të industrisë. Ka një përzgjedhje mahnitëse të lojërave të mundësuar nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri.

Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të kazinosë celulare për të marrë një udhëzues të detajuar rreth të gjitha veçorive të disponueshme në kazino celulare Fairspin.

Pse të luani Fairspin Mobile Casino

Fairspin Casino ofron mbi 6000 lojëra celulare të mundësuara nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit të lartë. Duke qenë një Kazino Bitcoin, Fairspin Casino ofron lojëra të zgjedhura kripto në seksionin "E Re". Zgjedhja e madhe e lojërave plotësohet me bonuse të mira, shumë promovime dhe turne të shpeshta.

Kazinoja celulare Fairspin ofron një gamë të gjerë opsionesh pagese, duke përfshirë mbi 40 opsione të kriptomonedhave dhe kuletat elektronike të zgjedhura dhe pagesat me karta. Ai gjithashtu ofron shërbime të mbështetjes së klientit gjatë gjithë orarit që sigurojnë që lojtarët të kenë një përvojë të qetë lojrash. Kazinoja celulare Fairspin është një ent ligjor i lojrave i regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Kazinoja përdor një sërë masash sigurie për të mbrojtur transaksionet financiare kundër sulmeve kibernetike.

Aplikacionet e kazinosë Fairspin

Fairspin Casino nuk ka një aplikacion celular të projektuar posaçërisht, por platforma është krijuar për të funksionuar në pajisje të shumta. Është super i shpejtë dhe ngarkohet brenda sekondave në çdo shfletues celular. Është plotësisht i pajtueshëm me iOS dhe Android. Me këtë, ju mund të luani sportet tuaja të preferuara virtuale dhe lojërat e kazinosë në lëvizje. Faqja e internetit është projektuar në mënyrë perfekte me dizajn racional, duke e bërë navigimin më të thjeshtë se kurrë. Për të filluar në Fairspin Casino, gjithçka që ju nevojitet është një shfletues ueb dhe akses në internet. Aplikacioni në shfletues për kazinonë ka veçori të lojërave të tilla si banka, promovime, mbështetje për klientët dhe lojëra kazino në internet.

Ku mund të luaj Fairspin Mobile Casino

Kazino celulare Fairspin mund të luhet në çdo pajisje celulare me shfletuesin më të fundit dhe lidhjen e internetit. Lojërat ngarkohen shpejt si në pajisjet Android ashtu edhe në iOS. Ekrani i celularit nuk e ndryshon përvojën e lojës. Faqja është zhvilluar me një dizajn të përgjegjshëm dhe grafikë moderne. Platforma celulare Fairspin Casino është e aksesueshme nëpërmjet të gjithë shfletuesve, si Safari, Chrome, Firefox dhe shfletues të tjerë të integruar. Me internet të qëndrueshëm, kazino celular mund të luhet kudo, në çdo kohë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018
Sajti i uebit: Fairspin

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Fairspin është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Ka disa mënyra për të kontaktuar me ekipin mbështetës të Fairspin Casino. Shërbimet mbështetëse janë të disponueshme përmes bisedës live, emailit (support.en@fairspin.io), dhe telefon + (31 (97) 010280059). Ju gjithashtu mund t'i arrini ato përmes profileve të kazinosë në rrjetet sociale më të njohura, si Facebook, Twitter, Reddit dhe Instagram. Një kanal i dedikuar Telegram i mban lojtarët të përditësuar për të gjitha ngjarjet dhe promovimet në vazhdim dhe të ardhshëm.

Pse e vlerësojmë Fairspin Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Fairspin është një platformë e lëvizshme e kripto-bixhozit e nisur në vitin 2018. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Techcore Holding BV, një kompani që operon nën licencën Curacao Gaming. Faqja e internetit është e koduar me teknologjinë 128-bit SSL. Fairspin Casino ka një portofol vërtet mahnitës me më shumë se 6000 tituj të disponueshëm nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Ai ofron një përzgjedhje ekskluzive të lojërave të dëshmueshme të ndershme të disponueshme vetëm në kazinotë blockchain. Në thelb, Fairspin Casino strehon si lojtarë me buxhet ashtu edhe rrotullues të lartë.

Lojtarët e rinj gëzojnë një paketë masive bonus mirëseardhjeje me lojtarët ekzistues të regjistruar në një program TFS që shpërblen argumentet e riblerëse bazuar në standardet ERC20/BEP20. Lojtarët mund të kryejnë transaksione me mbi 200 mënyra pagese, duke përfshirë kriptovalutat. Fairspin Casino mbështet shumë gjuhë dhe ka shërbim të jashtëzakonshëm të mbështetjes së klientit.

Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Fairspin , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Fairspin dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Fairspin . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Fairspin . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Fairspin i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
22BET
22BET:600 dollarë