Fat Boss

Age Limit
Fat Boss
Fat Boss is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Fat Boss

FatBoss Casino mund të ketë një motiv mafioz dhe mafioz, por mos lejoni që kjo t'ju largojë. Kjo kazino e licencuar nga Curacao hapi dyert e saj për herë të parë në 2019. Mobile Technology Marketing Limited zotëron dhe operon kazinonë, e cila është e disponueshme në anglisht, frëngjisht, gjermanisht dhe rusisht dhe ofron lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe gjenerues numrash të rastësishëm nëpërmjet platformave celulare dhe të lojërave të menjëhershme .

Pse të luani në kazino celulare FatBoss?

Përdoruesit në FatBoss Casino mund të përdorin një aplikacion HTML5 të bazuar në shfletues për të luajtur. Këto versione celulare mund të përdoren pa nevojën për të shkarkuar një aplikacion nga Play Store ose një apk, duke i bërë ato të thjeshta për t'u përdorur. Thjesht duhet të përdorni pajisjen tuaj iOS ose Android për të hyrë në faqen zyrtare të internetit. Pavarësisht nëse jeni duke përdorur një iPhone, një telefon Android ose një telefon Google, faqja e internetit e përgjegjshme përshtatet me pajisjen tuaj.

Herë pas here, një program vendas mund të kërkojë një përditësim të softuerit apo edhe një apk të ri. Si rezultat, edhe nëse FatBoss Casino është një shërbim me reputacion, mund të përballeni me vështirësi të mundshme sigurie. Si rezultat, skedarët apk dhe skedarët e aplikacionit Apple Swift nuk duhet të shkarkohen kurrë nga faqet e internetit përveç burimeve origjinale ose Dyqani i Google Play / Apple App Store. Kjo është e vërtetë jo vetëm për kazinotë në internet, por edhe për çdo apk tjetër.

About

Faqja celulare e FatBoss Casino, e cila u lançua në vitin 2019, ju lejon të zgjidhni nga 13 kompani softuerësh me mbi 1.251 lojëra kazino në internet, në varësi të vendndodhjes tuaj. Besueshmëria dhe siguria e FatBoss Casino garantohen nga licenca e saj Curaçao eGaming.

Games

Slots, jackpots, blackjack, ruletë, lojëra tavoline RNG (gjenerues numrash të rastësishëm) dhe lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të gjitha të disponueshme në FatBoss Casino.

Wolf Gold, John Hunter and Secrets of Da Vinci Treasure, dhe Rich Wilde and the Book of Dead janë disa nga lojërat e preferuara të kazinosë së FatBoss. Vikings Go to Hell, Valley of the Gods, Moon Princess dhe Tiger's Glory janë lojëra të tjera të njohura slot në kazino. Nëse lojërat e tavolinës janë gjëja juaj, FatBoss Casino i ka të gjitha, duke përfshirë blackjack, ruletë, video poker, kazino hold'em, Texas hold'em poker, baccarat dhe një shumëllojshmëri lojërash video pokeri.

Bonuses

Bonuset dhe shpërblimet tërheqëse janë një nga shkaqet e rritjes shpërthyese të kësaj kazinoje në bazën e lojtarëve. Lojtarëve të rinj u jepet gjithmonë një paketë mirëseardhjeje që përfshin një bonus në depozitën e tyre fillestare si dhe rrotullime falas. Përveç bonusit fillestar, FatBoss ofron rregullisht bonuse të ringarkimit, çmime javore në para dhe përfitime shtesë.

Payments

Nëse dëshironi të bëni një depozitë ose tërheqje në FatBoss Casino celular, mund ta bëni këtë duke përdorur metodat e mëposhtme:

 • Bitcoin
 • Neteller
 • Skrill
 • Viza 
 • Paysafecard

Megjithatë, jo të gjitha pagesat mund t'u bëhen lojtarëve nga vendi juaj. Është e mundur që tërheqja juaj do të marrë disa ditë për t'u përpunuar. Megjithatë, koha e tërheqjes mund të luhatet në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni. Mos harroni se FatBoss Casino nuk ngarkon tarifa për tërheqje që nga sot, prandaj mund të bëni një numër të pafund tërheqjesh falas.

Monedhat

Ka disa monedha të pranuara. Euro, GBP dhe dollarë të Shteteve të Bashkuara mbështeten nga kazino celulare FatBoss.

Languages

Përmbajtja e aplikacionit të kazinosë celulare FatBoss disponohet në gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • japoneze
 • rusisht

Më shumë gjuhë ka të ngjarë të shtohen për të lejuar të gjithë lojtarët të marrin pjesë në lojë.

Software

Zgjedhja e lojës FatBoss është e jashtëzakonshme për të thënë të paktën. Lojtarët mund të presin të luajnë lojërat më të fundit, të cilat janë krijuar duke përdorur teknologji të fundit si HTML. 

 • Lojëra evolucionare
 • LuckyStreak
 • Lojëra autentike
 • Luaj 'n GO
 • Playson, dhe Ezugi janë ndër shitësit e lojërave që kanë bashkëpunuar me FatBoss

Support

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me aplikacionin celular, shërbimi ndaj klientit të FatBoss Casino do t'ju ndihmojë me kënaqësi. Dërgo një email te support@fatboss.com me kërkesën tuaj. Ju gjithashtu keni mundësinë e përdorimit të formularit ose bisedës live. Ne kontaktuam shërbimin e klientit disa herë për qëllime testimi dhe normalisht morëm një përgjigje brenda një periudhe të shkurtër kohore.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (9)
Austria
Estonia
Franca
Japonia
Letonia
Lituania
Polonia
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming