Fun Casino

Age Limit
Fun Casino
Fun Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

E themeluar në vitin 2014, Fun Casino ofron qindra lojëra dhe është zhvilluar në një nga kazinotë më të mira në internet dhe me tregtarë të drejtpërdrejtë në botë. Ajo është në pronësi të L&L Europe Ltd Casinos dhe e ka selinë në Vjal Indipendenza në Mosta, Maltë. Është licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

Games

Fun Casino ofron një përzgjedhje të shkëlqyer të lojërave të shkëlqyera. Nga lojërat e tavolinës dhe jackpot-it deri te lojërat elektronike dhe lojërat live, ka diçka për të gjithë. Baccarat, blackjack, ruletë dhe Texas Hold'em janë disa nga lojërat e tavolinës që ofron kazinoja. Lojtarët e lojërave elektronike mund të zgjedhin nga LotsALoot Reel, Sizzling Hot Quattro, Wacky Panda dhe shumë më tepër.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve nga Fun Casino është e lehtë dhe 100% e sigurt. Përdoruesit mund të tërheqin para përmes MasterCard, Visa, Paysafe Card, Zimpler, Interac dhe Skrill. Metoda të tjera të tërheqjes përfshijnë iDebit, Trustly, Neteller, Sofort dhe transfertat bankare. Kufiri i tërheqjes është 5000 EUR në ditë, por kjo do të ndryshojë me kalimin e kohës.

Languages

Faqja është shumëgjuhëshe dhe mbështet disa nga gjuhët më të mira ndërkombëtare. Përdoruesit mund të klikojnë në menunë rënëse në këndin e sipërm djathtas të faqes së internetit për të zgjedhur gjuhën e tyre të preferuar. Lojtarët mund të zgjedhin anglisht, norvegjez, gjermanisht ose finlandisht. Përdoruesit nga vendet spanjolle gjithashtu nuk mbeten prapa.

Live Casino

Fun Casino ka përfaqësues profesionistë, të zellshëm dhe miqësorë të shërbimit ndaj klientit, të cilët janë në dispozicion 24 orë në ditë. Vizitorët mund të përdorin emailin (support@funcasino.com) ose opsioni i bisedës së drejtpërdrejtë për të arritur ekipin mbështetës. Për ata që preferojnë zërin njerëzor, mund të kërkojnë mbështetje përmes telefonit (+35620341659). Ekipi i kujdesit ndaj klientit mund të arrihet gjithashtu përmes një formulari kontakti.

Promotions & Offers

Fun Casino ofron bonuse dhe promovime të shkëlqyera. Ai jep një bonus pa depozite prej 11 rrotullimesh falas me rastin e regjistrimit, të cilin lojtarët duhet t'i vënë bast 50 herë. Por ky bonus përdoret në lojëra të kufizuara, duke përfshirë Starburst. Kazinoja ofron gjithashtu 50% bonuse deri në 499 £ dhe 100 rrotullime falas në depozitat e para dhe të dyta.

Software

Me teknologjinë që revolucionarizon lojërat, Fun Casino i merr lojërat e saj nga zhvilluesit më të mirë të lojërave për të ofruar përvoja të mahnitshme audio-vizuale dhe tërheqëse. NetEnt, Evolution, Microgaming, NextGen Gaming dhe Big Time Gaming janë disa nga ofruesit e programeve kompjuterike të Fun Casino. Zhvillues të tjerë kryesorë të softuerit për këtë kazino përfshijnë SG Gaming, IGT dhe Williams Interactive.

Support

Lojtarët në Fun Casino janë me fat që zgjedhin metoda të ndryshme të lojës. Ata mund të hyjnë në kazinonë e luajtjes së menjëhershme ku nuk duhet të shkarkojnë aplikacionin përpara se të vendosin baste. Përdoruesit që dëshirojnë ndërveprimin njerëzor mund të luajnë gjithashtu lojërat e tyre të preferuara në kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë për të pasur një përvojë të ngjashme me një kazino me tulla dhe llaç.

Deposits

Fun Casino ofron një gamë të gjerë opsionesh depozitimi. Kazinoja lejon lojtarët të bëjnë depozita përmes Visa, Mastercard, Zimpler, Giropay dhe transferta bankare. Metoda të tjera depozitimi përfshijnë Paysafe Card, Skrill dhe Interac Online. Shuma minimale që mund të depozitohet është 10 £, por kjo mund të ndryshojë nga një mënyrë pagese në tjetrën.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Krona Suedeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Afrika e Jugut
Danimarka
India
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (17)