Futocasi Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Futocasi
Futocasi is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet
+ Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
+ Programet VIP dhe besnikërie të disponueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Japoneze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
JCB
Klarna
MasterCard
MuchBetter
Neteller
Prepaid Cards
QR Code
Skrill
Sofort
Venus Point
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Jeni Japonez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Japonia
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming

About

Futocasi u lançua në vitin 2020 dhe operon me një licencë lojrash në Curacao. Në pronësi të Starfish Media NV, ajo ofron një kazino celulare intuitive, të lehtë për t'u naviguar dhe argëtuese, e cila mund të aksesohet nëpërmjet internetit për celular. Ai kujdeset për lojtarët në Japonia, të cilët mund të shijojnë lojërat tradicionale dhe të njohura të kazinosë në smartfonin ose tabletin e tyre.

Futocasi

Games

Lojtarët kanë një përzgjedhje të gjerë të lojërave të kazinosë celulare në majë të gishtave të tyre. Portofoli i lojërave të Futocasi përfshin blackjack, ruletë, bingo gjithnjë e më të njohura, baccarat, craps, bingo, poker, dhe shumë të tjera. Të pranishëm janë gjithashtu të preferuarat shumëvjeçare japoneze si Ëndrra Hawaiiane dhe Tiger Dragon. Video lojëra elektronike dhe lojëra jackpot janë gjithashtu të shumta.

Withdrawals

Mënyra e depozitimit të zgjedhur nga lojtari është gjithashtu metoda me të cilën ai ose ajo mund të tërheqë fitimet. Këto metoda përfshijnë kartat e kreditit dhe sistemet elektronike të pagesave si p.sh Pika e Venusit dhe Ecopayz. Kohët e përpunimit të pagesës varen nga lloji i metodës së tërheqjes së përdorur, nga një ditë deri në 7 ditë.

Monedhat

Duke ushqyer kryesisht lojtarët në Japoni, jen japonez (¥) është natyrisht ndër monedhat e pranuara nga Futocasi. Megjithatë, kazino pranon gjithashtu pagesa dhe depozita në monedha të tjera, përkatësisht dollari i Shteteve të Bashkuara ($), sterlina britanike (£) dhe euro (€). Gjithashtu, konvertimet e monedhës mund të ndodhin në varësi të mënyrës së pagesës së lojtarit.

Bonuses

Bonusi i mirëseardhjes i Futocasi është mjaft bujar. Ai përputhet me depozitën e parë të një lojtari të ri dhe ofron 100 rrotullime falas për të nisur. Promovimet nuk ndalojnë pas anëtarësimit. Në fakt, Kazino përmban rregullisht fushata të bazuara në slot dhe promovime të fundjavës. Gjithashtu, lojtarët mund të fitojnë Super pikë, të cilat mund të blihen për para, bonuse ose rrotullime falas.

Languages

Meqenëse Japonia është tregu i synuar i Futocasi, faqja e saj e internetit është e shkruar tërësisht në japonisht. Folësit japonezë do të kenë një kohë të përshtatshme, të lehtë dhe pa telashe duke lundruar në faqen celulare, duke luajtur lojërat e tij dhe duke mësuar rreth bonuseve dhe promovimeve pasi këto janë të disponueshme në gjuhën e tyre amtare. Politikat e faqes, FAQ dhe mbështetja janë gjithashtu në japonisht.

Live Casino

Kazinoja celulare e Futocasi mund të luhet përmes ueb-it celular dhe nuk kërkon shkarkimin e ndonjë aplikacioni. Është i pajtueshëm me pajisjet Android, Apple dhe Windows. Mund të aksesohet edhe në kompjuterët desktop. Futocasi përmban një gumëzhimë Kazino live që përmban ruletë live, blackjack live dhe më shumë. Luajtja e menjëhershme është gjithashtu e disponueshme.

Software

Përzgjedhja e lojërave të kazinosë celulare të ofruara nga Futocasi vjen nga disa prej zhvilluesve më të respektuar dhe më të njohur të industrisë. Ato përfshijnë Evolution Gaming, Lojë pragmatike, NetEnt dhe Play'n Go. Ofrues të tjerë softuerësh, lojërat e të cilëve mund të luhen në kazino celulare Futocasi janë Yggdrasil, Relax Gaming, Authentic Gaming dhe shumë të tjera.

Support

Futocasi ofron shërbime dhe mbështetje të dobishme për klientët që lojtarët mund të kenë akses për pyetje, reagime dhe shqetësime. Shërbimi i mbështetjes me email të Kazinosë është i disponueshëm 24 orë, 7 ditë në javë. Biseda e drejtpërdrejtë është gjithashtu e disponueshme nga e hëna deri të dielën nga ora 16:00 deri në mesnatë, sipas kohës së Japonisë. Lojtarët mund të kontrollojnë gjithashtu llogarinë në Twitter të Futocasi për përditësime dhe zhvillime.

Deposits

Lojtarët japonezë mund të zgjedhin nga disa metoda depozitimi. Futocasi pranon pagesa nëpërmjet kartave të kreditit (JCB, Visa, MasterCard) dhe metodave elektronike të pagesës si p.sh ecoPayz, MuchBetter dhe Venus Point. Pranohen gjithashtu monedhat virtuale ose kriptovalutat duke përfshirë Bitcoin, Litecoin dhe Ethereum. Shuma minimale e depozitës është 1000 jen ndërsa maksimumi është i kufizuar në 1 milion jen.