Galaxy.bet Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Galaxy.bet
Galaxy.bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Galaxy.bet

Ky Mobile Casino u themelua në 2022 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 07/11/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Galaxy.bet shënon 7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Galaxy.bet

Galaxy.bet ofron lojëra të njohura si Blackjack, Sic Bo, Lotaria, Slotat, Poker , si dhe bonuse emocionuese. Kjo Mobile Casino i përshtatet Mobile Casino-të dashuruar në gjueti për lojëra të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Galaxy.bet

Pas lojërave të ofruara nga Galaxy.bet ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Galaxy.bet ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si iSoftBet, Elk Studios, Habanero, Microgaming, Yggdrasil Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Galaxy.bet

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Galaxy.bet mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Dogecoin, Skrill, Neteller, Bitcoin, Paysafe Card , dhe më shumë.

Pse të luani në Galaxy.bet ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Galaxy.bet për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Galaxy.bet është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.0
Përfitimet
+ Mbështetja e klientit 4.9/5
+ Turne mujore të brendshme
+ Shumëllojshmëri bonusesh

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (7)
Bitcoin Bonus
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
BaccaratBast në FutbollBlackjack
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
FIFA
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
NBA 2K
PUBG
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Crypto
Dogecoin
Ethereum
Interac
Litecoin
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Tether
Trustly
Voucher
MonedhatMonedhat (17)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Lira Turke
Paund sterlina
Peso Filipinas
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Finlanda
Gjermania
Holanda
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphina
Evoplay Entertainment
GameArtHabanero
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
OnlyPlay
Platipus Gaming
Pragmatic PlayQuickfireQuickspinRed Tiger Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet