Genesis

Age Limit
Genesis
Genesis is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Genesis Mobile Casino u vu në jetë në prill 2018. Është një nga kompanitë më të fundit të lojtarëve që merret me lojërat e fatit në internet. Institucioni i përket Genesis Global Limited me bazë në Maltë që zotëron gjithashtu operatorin e konfigurimit Casino Cruise. Genesis ofron shërbime të patëmetë për ata lojtarë që aspirojnë të kenë një përvojë të shkëlqyer kumari.

Genesis

Luaj nga aplikacioni i kazinosë ose faqja e internetit për celular

Genesis Casino ka një ndërfaqe të shkëlqyer celulare. Me lojërat e tij që mund të luhen nga një sërë pajisjesh portative të preferuara - tableta dhe telefona inteligjentë, lojtarët shijojnë përvojat në lëvizje këtu. 

Ndoshta, kjo është për shkak se uebsajti i optimizuar për celular garanton butësi, efikasitet dhe raunde të cilësisë së lojrave. 

Përvoja e përsosur celulare që Genesis Casino u ofron lojtarëve bëhet më e mirë. Thjesht, nuk ka kërkesa për shkarkim. Lojtarët vizitojnë faqen në pajisjet e tyre celulare dhe zgjedhin menjëherë të preferuarat e tyre. 

Kazinoja nuk ka një aplikacion i shkarkueshëm, por faqja e internetit ka karakteristika të shkëlqyera navigimi. 

Kur regjistrohen në llogaritë e tyre, lojtarët e Genesis Casino mund të klikojnë në lojën e tyre të zgjedhur, e cila shfaqet pa mundim. Kthimi në pultin e menysë kryesore të lojës është i lehtë nëpërmjet ikonës së zarit në këndin e sipërm djathtas. 

Ju mund të bini në dashuri me seksionin e lojërave të drejtpërdrejta ndërsa zgjidhni lojëra. Sigurohuni që lidhja e internetit e pajisjes tuaj të jetë e qëndrueshme nëse e gjeni veten këtu. Një lidhje e qëndrueshme siguron kohë më të shpejta ngarkimi dhe parandalon vonesën kohore kur tregtari hyn në veprim.

Sidoqoftë, nëse lidhja e internetit humbet në mes të lojës, do t'ju duhet të rihapni llogarinë. Rihapja ju lejon të zgjidhni nga ku keni lënë. Kazinoja krediton pa probleme çdo fitim në llogarinë tuaj.

Games

Kazino ofron një shumëllojshmëri lojërash të transmetuara nga kamerat profesionale HD që kanë efekte vizuale zhytëse dhe dinamike, të cilat kanë dispozita që garantojnë lojtarët të rregullojnë kamerën dhe këndin e shikimit përkatësisht. Lojërat live që ofrohen përfshijnë lojëra tavoline, baste të thjeshta dhe komplekse, lojëra të plota statistikore dhe lojëra me ruletë.

Lojëra celulare Genesis Casino

Lajmi i mirë me lojërat e Genesis Casino është se ato janë të gjitha të pajtueshme me celularin. Kumarxhinjtë i shijojnë ato nga distanca përmes pajisjeve celulare dhe desktopëve. Ndërsa jeni në shtëpi ose duke udhëtuar, mund të luani lojëra Genesis Casino në një smartphone dhe tabletë iPad, iPhone dhe Android. Lojërat janë të aksesueshme nëpërmjet ikonës së shiritit anësor ose shiritit të kërkimit nga shfletuesi nëse keni një lojë specifike në mendje. Kategoritë e disponueshme përfshijnë. 

Slots celular

Kategoria e lojërave elektronike ka tituj aventureske dhe të njohura në majë të gishtave tuaj. Ju mund të provoni Gonzo's Quest, Book of Dead dhe Starburst së bashku me tituj të tjerë kryesorë. Është interesante se faqja përmban lojëra nga furnizues të ndryshëm. Lojëra të reja janë vazhdimisht në dispozicion për të sfiduar aftësitë tuaja. 

Lojëra të tjera celulare

Faqja celulare e kazinosë Genesis është e mbushur me lojëra të tjera po aq stimuluese. Ato përfshijnë

  • Bakarat- Baccarat Person i Parë, Dragon Tiger dhe Lightning Baccarat. 
  • Jackpots- Mega Moolah, Mbretëresha e Aleksandrisë, Pasuria Hyjnore dhe Dynamite Riches Megaways.
  • Lojëra të reja - Chicken Chase, 7 Elements dhe Sakura Fortune 2.

Withdrawals

Për sa i përket transaksioneve të tërheqjes, lojtarët e kazinosë mund t'i pastrojnë paratë shtatë ditë pas aktivizimit. Metodat e tërheqjes përfshijnë Kartën e Kreditit/Debitit, Skrill, Neteller, ecoPayz, Trustly dhe Entropay. Tërheqjet kanë afate kohore në të cilat duhet të kryhen, kufizim shumash për çdo transaksion dhe të kufizuara në ato që nuk lidhen me sistemin e kazinosë.

Languages

Komunikimi i duhur konsiderohet shumë midis lojtarëve dhe sistemit; kjo shënon arsyen pse ka një gamë të gjerë gjuhësh të përdorura në këtë kazino. Gjuhët, për shembull, anglishtja, norvegjishtja dhe suedishtja shënojnë gjuhët kryesore të folura. Kjo rrit mirëkuptimin midis klientëve dhe ekipit të kazinosë.

Live Casino

Në Genesis Casino, ju mund të keni përvojën autentike të ngjashme me Las Vegas në shtëpi. Kjo përvojë është mirësjellje e seksionit të lojërave të drejtpërdrejta me tregtarë të vërtetë. 

Ata i lejojnë lojtarët të shikojnë të gjitha veprimet ndërsa ato shpalosen nga ekranet e tyre. Krupierët e gjallë mund t'ju angazhojnë për të vendosur patate të skuqura dhe karta telefonike me instinkte të ngjashme me njeriun në ekranin tuaj me prekje. Opsionet e lojës përfshijnë variante live blackjack, baccarat live dhe ruletë live.

Promotions & Offers

Genesis ka një program VIP që është i kompletuar me bonuse dhe promovime ekskluzive. Përdoruesve të rinj u ofrohet një grup bonusesh me katër pjesë me kusht që ata të mos qëndrojnë brenda MB. Nëse jeni nga MB, bonusi i depozitës së parë dhe 300 rrotullimet që vijnë me të merren parasysh dhe aktivizohen.

Software

Genesis Casino ofron një numër të konsiderueshëm lojërash për lojtarët. Lojërat drejtohen nga softuer të ndryshëm që u mundësojnë lojtarëve të fitojnë para. Titujt e tyre vijnë në shumë forma, të cilat përfshijnë lojërat e evolucionit, NetEnt, Microgaming dhe rrotullimin e shpejtë. Ky softuer rrit natyrën e jashtëzakonshme të Genesis Casino që nuk mund ta merrni në markat e tjera.

Support

Në përpjekjet për të avancuar shërbimet e tyre, Genesis Casino ka një ekip mbështetës yjor për të marrë pjesë në pyetjet e lojtarëve. Krijuesit do të prezantojnë një opsion të bisedës live, email dhe madje edhe lidhje telefonike. Shërbimet do të jenë të disponueshme rreth orës çdo ditë për ta bërë të gjithë dizajnin e kazinosë emocionuese me një ndërfaqe të qetë për lojtarët.

Deposits

Kazinoja ka opsione të ndryshme depozitash. Transaksionet e depozitave janë të menjëhershme për çdo lojtar. Mënyrat e përdorura zakonisht për të depozituar përfshijnë kartën e kreditit/debitit - Visa, Mastercard, Skrill, Zimpler, pagesa me portofol elektronik dhe shumë të tjera, të cilat u japin klientëve një gamë të gjerë zgjedhjesh. Përveç kësaj, metodat e depozitimit lejojnë depozitimin e menjëhershëm të parave të gatshme.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (14)
BaccaratBingoBlackjackDragon Tiger
French Roulette Gold
Live Fashion Punto Banco
Live Immersive Roulette
Live Oracle Blackjack
Pai GowPokerPoker me tre letraRuletëSlotatVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Apple Pay
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Google Pay
Maestro
MasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (25)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (27)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Irlanda
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Spanja
Suedia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (12)