Goodwin Casino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Goodwin Casino
Goodwin Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.9
Përfitimet
+ Bonus bujar i mirëseardhjes
+ 100% Cashback Çdo të Enjte
+ Të gjithë ofruesit e lojërave popullore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Polake
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (20)
Australia
Austria
Brazili
Bullgaria
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Italia
Kanadaja
Meksika
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Spanja
Tajlandë
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)

Goodwin Casino

GoodWin Casino është në treg që nga viti 2019 dhe ka marrë shumë komente pozitive. Mijëra vizitorë të lumtur të faqes duan të vënë bast paratë e tyre në automatet më të njohura. Ekzistojnë gjithashtu disa lojëra të drejtpërdrejta dhe celulare me tregtarë aktualë dhe promovime të shumta që mund të shoqërohen me ta.

Pse të luani në GoodWin?

Kjo kazino ofrohet praktikisht në çdo vend, gjë që është e përshtatshme për udhëtarët e rregullt. Siç u përmend më herët në rishikimin tonë të kazinosë Goodwin, faqja lejon një gamë të gjerë opsionesh pagese, duke përfshirë kriptomonedhën.

Do të përfitoni gjithashtu nga siguria e shtuar me kriptomonedhën sepse informacioni juaj personal nuk do të jetë i nevojshëm. Kur përdorni faqen e internetit, do të keni akses në një gamë të gjerë lojërash kazinoje në internet të krijuara nga disa prej zhvilluesve më të njohur.

About

Goodwin Casino është një markë fantastike që është gjithmonë në zhvillim. Klientët po zgjedhin gjithnjë e më shumë të vizitojnë këtë faqe interneti fantastike dhe të luajnë lojërat e tyre të preferuara. Dhe kjo është e kuptueshme duke pasur parasysh se sa shpejt u rrit kazinoja online; u përfshinë disa nga kompanitë më të shquara të lojrave. Për më tepër, dizajni është tërheqës dhe aplikacionet celulare janë plotësisht të përgjegjshme, duke mbështetur një sërë pajisjesh celulare (Android/iOS).

Games

Shumëllojshmëri lojërash slot, lojëra tavoline dhe lojëra të drejtpërdrejta ofrohen në kazino mobile GoodWin. 

Slots

Sloti Immortal Romance, sloti Gonzo's Quest, sloti Dragon Shrine dhe sloti Dia de Los Muertos janë të gjitha të rekomanduara për fansat e sloteve.

Lojëra tavoline

Nëse preferoni lojëra tavoline, mund të provoni cilindo nga variantet e Ruletës, nga Ruleta Franceze në Blackjack Amerikan. Baccarat Gold është një lojë për adhuruesit e baccarat. 

Video poker

Përveç kësaj, video-lojërat e pokerit si All Aces Poker, Jacks or Better, Aces and Faces dhe Fruit Poker janë të disponueshme në kazino. Ka shumë variacione të video pokerit si All Aces Poker, Jacks or Better, Aces and Faces, dhe Fruit Poker.

Bonuses

Si me bonusin e depozitës së ndeshjes, ashtu edhe me rrotullimet falas, bonusi i mirëseardhjes së GoodWin Casino është jashtëzakonisht i shkëlqyer. Një aspekt i kësaj kazinoje që nuk më pëlqen është shuma e lartë fillestare (të paktën 50 pjesë të mëdha). Ju do të merrni një bonus depozite prej 150 për qind deri në 99 € + 50 rrotullime falas pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë me sukses. Përpara se të pranoni kodet e bonusit pa depozitim GoodWin 2021, ju bëj thirrje që të lexoni me kujdes kufizimet e basteve.

Payments

Në këtë kazino fantastike, lojtarët mund të depozitojnë duke përdorur MasterCard, Neteller, Visa, Skrill dhe metoda të tjera. Lojtarët nuk do të duhet të presin në një radhë të gjatë për të filluar aventurën e tyre në Kazino GoodWin sepse kërkesat për depozita janë të menjëhershme dhe të menjëhershme.

Deri në 24 orë, kërkesat për tërheqje mund të bëhen duke përdorur Visa, MasterCard, Bitcoin, EcoPayz dhe një sërë metodash të tjera bankare. Është jetike të dini se për të tërhequr fitimet tuaja, do t'ju duhet të përfundoni procesin e verifikimit dhe pajtueshmërisë me KYC. Kjo ju lejon të merrni fondet tuaja në më pak se 24 orë, gjë që është veçanërisht e dobishme për kuletat elektronike.

Kjo kazino celulare ju lejon të tërhiqni një maksimum prej $20,000 çdo muaj.

Monedhat

Kjo kazino online ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh pagese, duke përfshirë si fiat ashtu edhe bitcoin. Euro, rubla ruse, dollarë amerikanë, monedha Bitcoin, Litecoin, Ethereum dhe Bitcoin janë të gjitha të pranuara.

Languages

Për shkak se u shërben lojtarëve nga e gjithë bota, kazinoja ka përkthyer faqen e saj të internetit në gjuhë të tjera. Mes tyre janë ruse, finlandeze, daneze, polake dhe spanjolle.

Software

Me një përzgjedhje kaq të madhe lojërash, kazino GoodWin duhet të punojë me një numër ofruesish të njohur, duke përfshirë sa vijon:

  • Playson
  • Luaj'n GO
  • Edikt
  • EGT
  • Arti i lojës

 

Kjo kazino nuk kërkon që ju të shkarkoni lojëra sepse është një sajt i bazuar në Flash që mund të aksesohet nga çdo shfletues. Ai funksionon në Mac dhe PC, dhe ata gjithashtu kanë një kazino celulare që funksionon në telefonat dhe tabletët Apple dhe Android.

Support

Ju mund të kontaktoni ekipin e shërbimit ndaj klientit në çdo kohë, edhe në festa të rëndësishme. Ky është një përfitim i madh për Goodwin Casino. Ata mund të arrihen me telefon, email ose bisedë live.