Gratogana Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Gratogana
Gratogana is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Total score7.7
Përfitimet
+ Lojëra unike
+ Mbështetje e shpejtë
+ Lojë e sigurt

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonus pa depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Spanja
SoftwareSoftware (2)

Gratogana

Kazino celulare Gratogana është një platformë e sapohapur e lojërave të fatit në internet. Faqja ofron disa lojëra që vijnë me grafikë moderne nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri. Gratogana përmban lojëra elektronike unike dhe lojëra gërvishtëse.

Fatkeqësisht, atij i mungojnë lojërat e tavolinës si blackjack, ruletë, baccarat, poker tavoline dhe kazino live. Si një kazino moderne, kazino mobile Gratogana ofron një program filial dhe një klub VIP, të cilat ofrojnë oferta më të mira bonusi. Në rishikimin tonë, ne do të theksojmë disa nga veçoritë që e bëjnë këtë kazino celulare të dallohet. Përveç përzgjedhjes së lojërave, bonuseve dhe aplikacioneve, ne do të shqyrtojmë opsionet, monedhat dhe gjuhët e disponueshme bankare.

Pse të luani kazino celulare Gratogana?

Kazino mobile Gratogana është një kazino plotësisht e licencuar dhe e rregulluar që ndjek të gjitha procedurat për të ruajtur sigurinë dhe sigurinë e lojtarëve. Ai ofron një gamë të gjerë lojërash që vijnë me grafikë moderne. Lojtarët e GratoGana kanë akses në një paketë mirëseardhjeje, program VIP, kthim parash dhe rrotullime falas. Këto paketa bonus janë si për lojtarët sezonalë ashtu edhe për anëtarët e rinj.

Një faqe interneti komplekse mund të jetë e vështirë për t'u naviguar, kjo është arsyeja pse Gratogana ofron një plan urbanistik të përshtatshëm dhe të drejtpërdrejtë. Kjo është një nga gjërat në të cilat po përqendrohen platformat e kazinosë celulare për të ofruar një përvojë emocionuese lojrash. Nuk mund të mos theksojmë ekipin e besueshëm të mbështetjes së klientit gjatë gjithë kohës për të adresuar ankesat e lojtarëve.

Aplikacioni i kazinosë Gratogana

Preferencat e lojtarëve zakonisht ndryshojnë pasi disa ka të ngjarë të luajnë në aplikacionin e kazinosë celulare. Në të kundërt, të tjerët janë më të rehatshëm duke luajtur në shfletues celular. Për të përmbushur kërkesat e të gjithë lojtarëve, Gratogana ofron një aplikacion celular të shkarkueshëm. Fatkeqësisht, ky aplikacion është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e android përmes dyqanit Google Play. Ky aplikacion është zhvilluar dhe mirëmbajtur nga Anakateck Limited në emër të ekipit Gratogana. Të gjitha lojërat slot dhe scratch të disponueshme në platformën kryesore janë ende të aksesueshme përmes aplikacionit. Ju duhet një llogari lojtari Gratogana për të hyrë në veçoritë e aplikacionit celular.

Ku mund të luaj kazino celular Gratogana?

Supozoni se po kërkoni një vend të shkëlqyer për të luajtur këtë kazino celular në internet. Në këtë rast, ka shumë opsione në dispozicionin tuaj. Ju mund të përdorni lojërat në internet Gratogana përmes smartphone ose tabletit tuaj. Me këto pajisje, ju mund të shijoni të gjitha veçoritë e kazinosë dhe mbështetjen e klientit përmes shfletuesve celularë si chrome dhe Mozilla ose Safari për përdoruesit e iPhone. Përndryshe, ju mund të çaktivizoni aplikacionin e kazinosë Gratogana në Google Play Store. Përvoja e optimizuar celulare vjen me bonuse të ndryshme dhe oferta promovuese të disponueshme në faqen kryesore.

About

Kazino mobile Gratogana u themelua në vitin 2021 dhe është në pronësi dhe operuar nga Playes PLC. Aktualisht, platforma operon kryesisht në Spanjë. Është plotësisht i licencuar nga Drejtoria e Përgjithshme për Rregulloren e Lojërave të Fatit për t'u dhënë kumarxhinjve një lojë të drejtë dhe të sigurt. Ai gjithashtu ofron opsione bankare në përputhje me PCI të siguruara nga enkriptimi SSL për t'ju mbrojtur nga hakimi, vjedhja dhe mashtrimi. Vini re se duhet të jeni 18 vjeç e lart për të luajtur në këtë faqe. Gratogana ndjek procesin e KYC për të siguruar që të gjithë lojtarët të jenë mbi moshën ligjore. Lojtarët janë të kufizuar në vetëm një llogari për të siguruar që platforma të jetë e sigurt dhe e sigurt për të gjithë.

Games

Kazino celulare Gratogana i referohet vetes si lojëra elektronike unike dhe shesh lojërash me letra gërvishtëse në Spanjë. Ai ofron lojëra elektronike të brendshme dhe karta gërvishtëse me veçori emocionuese, tema dhe turne konkurrues. Përzgjedhja e lojërave të kazinosë është e ndarë në Trendet, Lojrat Klasike, Video Slots dhe lojërat Scratch për t'ju dhënë një përvojë të qetë lojrash. Të gjitha lojërat Gratogana janë testuar dhe certifikuar nga Quinel Limited, një Autoritet Inspektimi dhe Laboratori Testues i pavarur dhe i akredituar ndërkombëtarisht për lojërat në internet dhe në tokë me bazë në Maltë. Këto lojëra përfshijnë, por nuk kufizohen në:

Slots

Kazinoja celulare Gratogana është fokusuar në ofrimin e lojtarëve me lojëra elektronike të ndryshme video me tituj, tema unike dhe argëtim përfundimtar. Ju mund të zgjidhni midis lojërave elektronike të ndryshme të listuara nën seksionet e përmendura më sipër. Disa nga titujt e njohur të lojërave elektronike që do të hasni përfshijnë:

 • Ari Aztec
 • Mbreti i Maks 
 • Hena e plote
 • Klanet e Kristalit
 • Bizhuteritë e Beetle

 

Lojëra me gërvishtje

Përveç një game të gjerë të lojërave elektronike, kazino Gratogana ka gjithashtu një përzgjedhje emocionuese të lojërave gërvishtëse. Këto lojëra vijnë me grafika moderne dhe tema që lidhen me dashurinë, sportin dhe paranë. Disa nga lojërat më të mira gërvishtëse përfshijnë:

 • Pasuria e Krishenit
 • Thesari i Jade
 • Luani Tang
 • Atlantis Riches of the Deep
 • Hotpot pikante
 • Rrota e fatit

Bonuses

Kazinoja celulare Gratogana ka bonuse të përshtatura si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Ato përfshijnë një bonus mirëseardhjeje të cilin mund ta kërkoni duke bërë një depozitë minimale prej 10 € pas regjistrimit. Ajo vjen me një bonus depozite prej 100% deri në 250 dollarë. Një kërkesë për bast x40 i bashkëngjitet bonusit të mirëseardhjes. Përveç bonusit të mirëseardhjes, lojtarët e rinj gëzojnë 50 dollarë plus 50 rrotullime falas çdo të mërkurë dhe të enjte për 30 ditët e para në kazinonë Gratogana. Bonuset e tjera përfshijnë rrotullimet e së dielës, të hënën Cashback dhe Bonus Cash të Premten. Lojtarëve u rekomandohet që gjithmonë të rishikojnë termat dhe kushtet e bashkangjitura në secilën ofertë. Kjo zbulon kërkesat e basteve që duhet të përmbushni përpara çdo tërheqjeje.

Languages

Ju mund të zgjidhni gjuhën tuaj të preferuar nga kjo faqe në anën e majtë të faqes së saj të internetit. Megjithatë, ka vetëm dy gjuhë të disponueshme në kohën e shkrimit. Lojtarët mund të kalojnë midis gjuhëve spanjolle dhe angleze. Fillimisht, kazinoja Gratogana synoi tregun spanjoll të lojërave të fatit dhe tani po zgjerohet për t'i shërbyer popullatës anglishtfolëse, e cila përbën pjesën më të madhe të industrisë së lojërave të fatit.

Software

Gratogana Casino punon me disa softuer kryesorë që ofron për të mbajtur një lobi të përditësuar dhe të besueshëm të lojës. Disa nga këta ofrues softuerësh janë partnerë të përhapur me kazinotë kryesore në tregun e lojërave të fatit. Gjithmonë rekomandohet të luash lojëra nga ofrues të njohur softuerësh. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike në kazinonë celulare Gratogana përfshijnë:

 • iSoftBet 
 • Pariplay
 • Aristokrat 
 • Anakatech 
 • NetoPlay

Support

Kazino online Gratogana mbështetet nga një ekip profesional mbështetës. Ata punojnë gjatë gjithë orarit për të përmbushur të gjitha ankesat dhe pyetjet e lojtarëve. Ky shërbim është i aksesueshëm në anglisht dhe spanjisht. Ato janë të arritshme përmes një objekti LiveChat që ndodhet në këndin e poshtëm të djathtë. Përndryshe, ju mund të komunikoni me ekipin mbështetës përmes emailit (support@gratogana.es) ose telefononi (+34911232389).

Çfarë vlerësojmë Gratogana celular dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Gratogana krenohet si shtëpia e argëtimit përfundimtar për lojtarët spanjollë. Ai ofron një koleksion të kufizuar të lojërave elektronike unike dhe lojërave gërvishtëse. Gratogana pozicionohet si një kazino në rritje duke u bashkuar me disa nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Në lojën e ndershme, të gjitha lojërat e tij testohen dhe certifikohen nga Quinel Limited. Quinel Ltd është një Autoritet Inspektimi dhe Laboratori Testues i pavarur dhe i akredituar ndërkombëtarisht për lojëra online dhe në tokë, me qendër në Maltë.

Në përgjithësi, kazino celulare Gratogana ofron disa nga veçoritë më të mira që një lojtar mund të marrë parasysh, të tilla si një aplikacion celular, paketë mirëseardhjeje, kthim parash dhe rrotullime falas. Për më tepër, lojtarët mund të bashkohen me programin e filialeve dhe klubin VIP për veçori shtesë. Në të ardhmen, ata duhet të shtojnë aplikacionin e tyre në dyqanin Apple dhe të zgjerojnë opsionet e gjuhës dhe të monedhës.

Deposits

Kazinoja në internet Gratogana u ofron lojtarëve të saj disa mënyra të njohura pagese për një përvojë lojrash pa probleme. Këto janë lehtësisht të disponueshme në vendet ku Gratogana është e licencuar për të vepruar. Ju mund të transferoni fonde në kazino celulare Gratogana duke përdorur:

 • Viza
 • PayPal
 • Maestro 
 • Neteller 
 • MasterCard
 • Skrill 
 • Kartë PaySafe

 

Të gjitha këto mundësi pagese ofrojnë depozita të menjëhershme duke eliminuar kështu vonesat e pritjes. Megjithatë, ju mund të bëni vetëm një minimum prej $10. Përfitimet prej $2,000 plus kërkojnë verifikim. Kufijtë dhe vonesat e tërheqjes varen nga mënyra juaj e preferuar e pagesës. Anëtarët e klubit VIP gëzojnë limite më të larta dhe tërheqje më të shpejta.

Monedhat

Shumica e lojtarëve në kazino Gratogana janë të vendosur në Spanjë dhe vende të tjera në Evropë. Aktualisht, lojtarët e Gratogana janë të kufizuar vetëm për të kryer transaksione duke përdorur Euro. Si një hyrje e re në tregun e lojërave të fatit, ne presim që Gratogana të shtojë më shumë monedha dhe të lejojë më shumë lojtarë të bashkohen në platformën e saj.