Gratorama

Age Limit
Gratorama
Gratorama is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Kazino celulare Gratorama mirëpret lojtarët ndërkombëtarë për të kërkuar kuponë dhe bonuse duke shijuar një koleksion lojërash gjithëpërfshirëse. Kazinoja synon t'u japë lojtarëve shanse të shumta për të fituar para dhe tregton shërbimet e lojërave në internet duke përdorur sloganin "Argëtimi është para" 

Lobi i lojës mund të mos jetë mjaft i gjerë, por lojtarët gjejnë gjithmonë zgjedhje interesante që i bëjnë ata të kthehen. Kjo kazino celulare ka rezultuar se është e ligjshme pasi është e licencuar dhe e rregulluar nga një agjenci e mirënjohur kumari. 

Ky rishikim bazohet në përvojën e lojtarit pasi ne kemi testuar veçori të tilla si përputhshmëria me celularin, mënyrat e pagesës, gjuhët, lobi i lojërave dhe bonuset. Ai vepron si hapës i syve për lojtarët që kërkojnë përvojën e fundit të lojërave celulare. 

Pse të luani Gratorama Mobile Casino

Kazino mobile Gratorama ka dëshmuar të jetë një konkurrent i denjë në tregjet e lojërave në internet përmes veçorive dhe ofertave të përjashtimeve. Ka një bonus pa depozite pas regjistrimit dhe bonuse të përsëritura kur lojtarët financojnë llogarinë e tyre të lojërave me para. 

Arkëtari mbështet metodat më të fundit bankare, të cilat kaluan testin për shpejtësinë dhe sigurinë. Për më tepër, kufijtë fleksibël i lejojnë lojtarët të vendosin deri në 10 EUR dhe deri në 1000 EUR. 

Mbi 100 lojëra në holl plotësojnë nevojat e lojtarëve në vende të ndryshme dhe mbështetja e klientit është gjithmonë e disponueshme për t'i ndihmuar lojtarët të rregullojnë problemet me llogaritë e tyre të lojërave.

Aplikacioni i Kazinosë Gratorama

Lojëra në distancë është një nga pikat kryesore në kazinonë celulare Gratorama. Faqja mbështet lojërat e menjëhershme, duke lejuar entuziastët e lojërave të shijojnë kazinonë pa shkarkuar ose instaluar aplikacione celulare. 

Qasja pa probleme në lojëra ndodh kur lojtarët hapin kazinonë në shfletues celularë si Chrome, Safari, Mozilla ose shfletues Edge ndërsa janë të lidhur me një lidhje të qëndrueshme interneti.

Games

Gratorama synon të jetë një dyqan me një ndalesë për lojtarë në të gjithë Evropën dhe rajonet fqinje. Faqja e lojërave përmban lojëra unike të renditura në kategori për t'i ndihmuar anëtarët të gjejnë shpejt titujt. 

Gratorama është një nga kazinotë e pakta celulare me një ekip të brendshëm të zhvillimit të lojërave përgjegjës për prodhimin e lojërave të pronarit. Përveç kësaj, kazino punon me zhvilluesit e lojërave komerciale për të pasuruar përvojën për lojtarët e interesuar në lojërat e njohura. 

Këtu janë seksionet që kemi mbuluar kur shqyrtojmë hollin e Gratorama.

Slots

Seksioni i lojërave elektronike në kazinonë celulare Gratorama siguron që lojtarët të mos durojnë një ditë të mërzitshme. Lojëra të shkëlqyera me tema unike janë vetëm një klikim larg. Shijoni titujt e njohur duke filluar me lojërat e mëposhtme të rekomanduara më të mira:

 • Epoka e Legjendave
 • Ari i Shamanit
 • Slot Robin Hood
 • Pylli Pixie
 • Puppy Rrotullon

Blackjack

Lojërat Scratch janë një tjetër seksion kryesor midis lojtarëve të kazinosë celulare Gratorama. Ai ofron një përvojë unike të lojërave në krahasim me lojërat elektronike të videove. Lojtarët thjesht vendosin baste dhe gërvishtin letra të ndryshme për të zbuluar informacionin e pagesës. Disa zgjedhje kryesore përfshijnë:

 • Gërvishtja e Blackjack
 • Flush mbretëror
 • 7 me fat
 • Pasuritë Amerikane
 • Emri është Qershi

Jackpots

Gratorama ka shumë lojëra për t'i provuar. Ju mund të sfidoni veten duke luajtur disa tituj kryesorë të çmimit të parë. Ato përfshijnë lojëra elektronike unike dhe karta gërvishtëse që funksionojnë në motorin progresiv të çmimit të parë. Këtu janë disa nga zgjedhjet që na gjetën interesante:

 • Fruta ylli
 • Z. dhe zonja Scratch
 • Kitty Fiton!
 • Leprechaun i egër
 • Sekretet e xhunglës

Withdrawals

Kur vjen puna për të bërë ndonjë tërheqje, ka një dritare në pritje 48-orëshe. Tërheqjet e portofolit elektronik kërkojnë 24 deri në 48 orë për t'u pasqyruar në llogari. Nga ana tjetër, tërheqjet e kartave të kreditit dhe debitit zgjasin 3-5 ditë. Transfertat bankare pranohen gjithashtu dhe zakonisht zgjasin 5-9 ditë. Ekziston një kufi për tërheqje prej 3000 € në muaj.

Bonuses

Gratorama mirëpret anëtarët e rinj në platformën e lojrave me marrëveshje fitimprurëse. Bonusi fillestar nuk kërkon asnjë depozitë për të kërkuar, duke u dhënë fillestarëve një shans të rrallë për të bërë një aventurë të egër në holl falas. 

Pas kësaj, lojtarët ftohen të bëjnë depozita dhe të kërkojnë më shumë bonuse dhe marrëveshje ekskluzive siç renditen më poshtë:

 • 5 euro bonus regjistrimi pa depozite
 • 100% bonus i depozitës së parë
 • 15% bonus ringarkimi i Skrill dhe Paysafecard 
 • 200,00 euro çmim i parë

Lojtarët mund të regjistrohen në programin VIP dhe të eksplorojnë oferta të tjera speciale. Lojtarët mund të përmirësohen nga një nivel në tjetrin kur luajnë në kazino celulare Gratorama dhe zhbllokojnë shpërblime më të personalizuara.

Languages

Lojtarët në kontinente të ndryshme mund të hyjnë në kazino Gratowin përmes celularit dhe të personalizojnë pamjen e kazinosë në gjuhët lokale. Gjuhët e folura gjerësisht janë të disponueshme krahas opsioneve që përdoren në vende të veçanta. 

Lista e mëposhtme përmban opsionet gjuhësore më të përdorura nga anëtarët:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • italisht
 • Spanjisht
 • gjermanisht

Monedhat

Ju mund të bankoni nga çdo vend, me kusht që ligjet e vendit ku luani, pranojnë lojërat e fatit në internet. Seksioni i arkëtarit pranon shumë monedha. Megjithatë, ju rekomandojmë të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar kur regjistroheni. 

Ju mund të bëni transaksione duke përdorur monedhat kryesore të mëposhtme:

 • USD
 • EUR
 • CAD
 • BRL
 • JPY

Live Casino

Gratorama është një nga kazinotë më të mira në internet për sa i përket mbështetjes së klientit. Gratorama ka një linjë telefonike dhe në fakt një shërbim 'callback' funksional. Ekziston gjithashtu një mbështetje e bisedës live 24/7 për një kthesë të shpejtë. Ofrohet gjithashtu një adresë emaili, megjithëse marrja e komenteve për këtë kanal kërkon shumë më shumë kohë.

Promotions & Offers

Gratorama është padyshim kazinoja më bujare në internet dhe ofron 7 € pa depozitë falas për bastin e parë. Ekziston gjithashtu një bonus depozite 100% dhe promovime të vazhdueshme të bëra drejtpërdrejt në faqen e promovimeve. Disa platforma pagese ofrojnë një bonus depozite, për shembull, Skrill, i cili ka një bonus 15%.

Responsible Gaming

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Software

Kazino Gratorama kontrakton një ekip zhvilluesish të brendshëm për të bërë lojëra pronësore për kazinonë. Përveç kësaj, pronarët punojnë me zhvillues të njohur të lojërave celulare në Evropë për t'u shtuar lojërave të tyre unike. 

Përzierja e lojërave komerciale celulare dhe titujve të brendshëm është një përpjekje e përbashkët nga zhvilluesit e mëposhtëm të lojërave:

 • Zhvilluesit e pronarit
 • iSoftBet
 • Leander

Support

Mbështetja e klientit në Gratorama i ndihmon lojtarët të zgjidhin problemet që lindin nga përdorimi i llogarive të tyre. Çështjet e ngritura zakonisht përfshijnë pretendimin e bonuseve, ndjekjen e procedurave të tërheqjes dhe kuptimin e shkronjave të imta në termat dhe kushtet. 

Lojtarët kontaktojnë kazinonë duke përdorur opsionet e mëposhtme të komunikimit:

Si e vlerësojmë Gratorama Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Kazino mobile Gratorama posedon përvojë të pasur në industrinë e lojrave. Ai ofron bonuse dhe promovime të shkëlqyera për të shlyer lojtarët për besnikërinë e tyre. Lojtarët gëzojnë bonuse të mira me kërkesat miqësore të basteve. 

Pavarësisht se kjo kazino celulare ka pak ofrues softuerësh në bord, mund të jeni të sigurt për përvojën përfundimtare të lojërave. Lobi i kazinosë është i mbushur me një përzgjedhje të shkëlqyer të lojërave klasike dhe jackpots masive.

Transaksionet lehtësohen nga mënyra të shumta pagese që pranojnë monedha të shumta. Lojtarët janë të lirë të kalojnë midis gjuhëve të ndryshme pa asnjë efekt në llogaritë e tyre. Lojtarët që merren me varësinë mund t'i qasen lehtësisht mjeteve përgjegjëse të kumarit në lidhjet e dhëna. 

Mbani mend: bixhozi është i varur.

Deposits

Kazino mobile Gratorama pranon depozita nga disa metoda bankare. Prezenca në shumë vende rezulton që lojtarët të kenë preferenca kur bëjnë depozita dhe tërheqje. 

Depozitat minimale janë vendosur në 10 £. Ne sugjerojmë të zgjidhni metodat e mëposhtme bankare për shpejtësi dhe besueshmëri:

 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • Portofoli Jeton
 • Me monedha të paguara
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Holandeze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Suedeze
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Cashlib
Coinspaid
Jeton
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (17)
Afrika e Jugut
Austria
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Peruja
Portugalia
Republika Çeke
Sllovakia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (2)