Gunsbet

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Themeluar në vitin 2018, Gunsbet është një nga paratë më të mira falas dhe reale kazinove online sot. Sipërmarrja, e operuar nga Direx NV, krenohet me shumë lojëra kazino, banka të sigurta dhe një platformë miqësore për përdoruesit. Gunsbet Casino është i licencuar dhe i rregulluar në Curacao, ku operatori ka një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013).

Gunsbet

Games

Gunsbet mund të jetë një kazino e re, por ka mundësi të mëdha kumari. Tifozët e pokerit kanë shumë lojëra pokeri në internet për të luajtur, duke përfshirë Pokerin Caribbean, Trey Poker, Bet On Poker dhe Caribbean Stud Poker. Përveç lojërave të pokerit në internet, ekziston një holl i drejtpërdrejtë i kazinosë ku lojtarët mund të zhyten gjithashtu në poker live, i cili ofron një përvojë realiste dhe autentike të kazinosë. Përveç pokerit, lojtarët mund të gjejnë të gjitha lojërat më të fundit në internet dhe lojërat e lojërave elektronike live në Gunsbet. Lojëra të tjera të njohura të kazinosë në internet në Gunsbet përfshijnë baccarat, baccarat live, Sic Bo live, ruletë, ruletë live, etj. Kazinoja gjithashtu ka lojëra fituese të menjëhershme dhe jackpote.

Withdrawals

Ekzistojnë gjithashtu shumë metoda të tërheqjes në dispozicion në këtë kazino. Lojtarët mund të tërheqin fitimet përmes NeoSurf, Sticpay, MuchBetter, AstroPay, Paysafecard, Venus Point, Interac Online, WebMoney, Instadebit, iDebit, CoinsPaid, Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, etj. Një gjë e mirë për Gunsbet është se tërheqjet përpunohen në çast për sa kohë që llogaria e lojtarit verifikohet.

Monedhat

Gunsbet Casino ka një platformë multivalutore që mbështet si monedhat e parave fiat ashtu edhe kripto-n. Lista e monedhave të parave fiat përfshin dollarë amerikanë, euro, jen japonez, zloty polake, dollar kanadez, korona norvegjeze, dollar australian dhe rand i Afrikës së Jugut. Sa i përket kriptove, kumarxhinjtë mund të përdorin tether, dogecoin, litecoin, ethereum, bitcoin cash dhe bitcoin.

Bonuses

Lojtarët e rinj në Gunsbet kanë një bonus fitimprurës mirëseardhjeje për të kërkuar. Kjo paketë etiketon së bashku me një bonus depozite dhe rrotullime falas në depozitën fillestare. Për lojtarët ekzistues, ka bonuse të ringarkimit dhe një program besnikërie VIP, midis promovimeve të tjera. Për të kërkuar bonuset, lojtarëve u duhen kodet e bonusit Gunsbet.

Languages

Gunsbet pranon lojtarë nga të gjitha rajonet e botës, dhe kjo është arsyeja pse faqja e internetit është e disponueshme në shumë gjuhë. Lista e opsioneve përfshin gjermanisht, anglisht, finlandez, portugeze, frëngjisht, koreane, spanjolle, kineze, japoneze, norvegjeze, greke, rusisht, sllovake dhe tajlandeze, midis gjuhëve të tjera të njohura. Lojtarët mund të kalojnë në cilëndo nga gjuhët e mësipërme sipas dëshirës.

Mobile

Gunsbet Casino është i disponueshëm si lojë e menjëhershme në desktop, si dhe në shfletues celular. I përshtatet numrit gjithnjë në rritje të kumarxhinjve në lëvizje. Ndërsa kompania nuk ka aplikacione celulare vendase për pajisjet iOS dhe Android, faqja e internetit e kazinosë është mjaft e përgjegjshme në shfletuesit celularë, duke garantuar një përvojë të qetë të kazinosë celulare.

Support

Përveç faqes së internetit miqësore për përdoruesit, Gunsbet Casino ka një ekip të shkathët të mbështetjes së klientit të disponueshëm në chat live, Facebook, Twitter, email dhe telefon, 24/7. Mbështetja e bisedës live është më e mira pasi ofron zgjidhje të menjëhershme. Përveç kanaleve të mësipërme të mbështetjes së klientit, lojtarët mund të shikojnë udhëzuesit e ndryshëm dhe seksionet FAQ.

Deposits

Gunsbet është një kazino pa para dhe me para të vërteta. Për të hyrë në lojërat e fatit me para të vërteta, lojtarët duhet së pari të ngarkojnë llogaritë e tyre. Kompania ofron disa metoda depozitimi, duke përfshirë Skrill, Interac Online, NeoSurf, AstroPay, ecoPayz, Zimpler, Wirecard, Interac e-Transfer, CoinsPaid, JCB, Neteller, MasterCard, Visa, Paysafecard, Sticpay, WebMoney, MuchBetter, Transferte bankare, Rapid etj.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla StudiosBlueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning BoxMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfireQuickspinRabcatRealistic GamesRed Rake GamingRed Tiger GamingRelax GamingSkillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet