Happy Luke Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

HappyLuke Mobile Casino, i njohur gjithashtu si HL Pokies, është një faqe kazinoje e disponueshme vetëm për lojtarët në Australi dhe vende të zgjedhura në mbarë botën. Faqja e internetit u shfaq për herë të parë në vitin 2015, dhe tashmë, ajo po rezulton e popullarizuar me lojtarët që duan të përjetojnë lojëra kazino.

Happy Luke

Games

Faqja e internetit ofron një shumëllojshmëri lojërash të ndryshme në mënyrë që të gjithë klientët të jenë të kënaqur. Ka shumë lojëra elektronike inovative dhe argëtuese të disponueshme për t'u luajtur nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike të lojërave të fatit. Të gjithë lojërat klasike të kazinosë janë gjithashtu në HappyLuke Casino, duke përfshirë ruletin, blackjack, craps dhe video poker.

Withdrawals

Të gjitha metodat e tërheqjes nëpërmjet faqes së internetit janë legjitime dhe do të arrijnë në bankën e klientit në kohën e duhur. Ashtu si me depozitën, megjithatë, të vetmet opsione të disponueshme aktualisht me faqen e internetit janë Neteller dhe transfertat bankare lokale dhe të shpejta.

Kjo mund të ndryshojë në të ardhmen, por ende nuk dihet nëse është kështu.

Languages

HappyLuke Mobile Casino bën çmos për të mirëpritur klientët nga shumë vende të ndryshme dhe ka disa gjuhë të mbështetura në sajt. Këto gjuhë janë anglishtja, kineze, japoneze dhe tajlandeze. Çdo lojtar që flet këto gjuhë duhet të lundrojë në faqe dhe t'i luajë lojërat me lehtësi.

Promotions & Offers

Ka një sërë bonusesh të ndryshme të disponueshme në HappyLuke Mobile Casino. Këto përfshijnë një dhuratë mirëseardhjeje, ku lojtarët mund të dyfishojnë depozitën e tyre fillestare. Mund të përfitoni nga disa oferta të tjera, duke përfshirë një bonus javor të kazinosë. Rrotullimet dhe zbritjet falas u ofrohen gjithashtu rregullisht klientëve besnikë të cilët aktualisht janë të regjistruar.

Live Casino

Ka lloje të ndryshme kazinoje, duke e bërë HappyLuke një zgjedhje të shkëlqyer për klientët me nevoja të ndryshme në mbarë botën. Luajtja e menjëhershme është e lehtë për t'u aksesuar përmes të gjithë shfletuesve të internetit.

Ekziston gjithashtu një opsion i kazinosë celulare që është ideal dhe i përshtatshëm për lojtarët për t'u përdorur në lëvizje.

Responsible Gaming

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Software

Për shkak të gamës së lojërave të disponueshme në faqen e internetit, ka një sërë ofruesish softuerësh që punojnë me kompaninë. Kjo perfshin:

Lojëra e thjeshtë

Disa nga lojërat më të njohura nga këto kompani softuerësh përfshijnë Puppy Payday, Alice Adventure, Rise of Olympus dhe Tower Burger.

Support

Nëse lojtarët kanë ndonjë pyetje ose ankesë gjatë kohës që përdorin HappyLuke Mobile Casino, ka shumë mënyra se si ata mund të kontaktojnë mbështetjen dhe të marrin ndihmën që u nevojitet, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë dhe emailin.

Anëtarët e stafit kujdesen për kënaqësinë e klientit dhe do të bëjnë çmos për të zgjidhur shpejt çdo problem.

Deposits

Fatkeqësisht, nuk ka aq shumë metoda depozitimi në HappyLuke Mobile Casino sa në faqet e internetit të ngjashme.

Klientët kanë mundësinë të depozitojnë me:

Çdo para e krediton menjëherë llogarinë e lojtarit dhe do të jetë e disponueshme për të luajtur shpejt.

Total score9.0
Përfitimet
+ Kazino më e mirë aziatike
+ I drejtë i dëshmuar në auditimet e pavarura

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Cagayan Economic Zone Authority
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayzNeteller
QR Code
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
ShtetetShtetet (3)
India
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Asia Gaming
Aspect Gaming
BetgamesBetsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiGameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron Interactive
Leander GamesMicrogaming
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspin
RTG
Red Tiger GamingRelax Gaming
Revolver Gaming
SA Gaming
Slingo
Slot Factory
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet