ibet Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
ibet
ibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustly
Trusted by
Malta Gaming Authority

ibet

Lojërat e lëvizshme po bëhen ngadalë fytyra e re e lojërave të fatit në internet. Në shikim të parë, me siguri do të mendoni se kazino celulare iBet fokusohet vetëm në bastet sportive. Përkundrazi, ajo ngadalë po ndërton një reputacion për vete në mesin e kumarxhinjve celularë. Kazinoja celulare iBet është ndër produktet kryesore të ofruara nga Claymore Malta Limited për kumarxhinjtë. Është një platformë lojrash celulare e lançuar në vitin 2020.

Të gjitha operacionet në këtë kazino janë të licencuara dhe të rregulluara sipas ligjeve të qeverisë së Curacaos. Kazino celulare iBet ofron një koleksion mbresëlënës lojërash kazino dhe bonuse fitimprurëse të kazinosë celulare. Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të kazinosë celulare iBet për të marrë të gjithë informacionin që ju nevojitet përpara se të regjistroheni.

Pse të luani iBet Mobile Casino

Kazino celulare iBet ofron bonuse dhe oferta të rregullta promovimi që mund t'i bëjnë lojtarët të kthehen. Ekziston një bonus i mirëseardhur jo ngjitës për fillestarët. Lojtarët me përvojë mund të gjejnë gjithashtu disa oferta fitimprurëse në faqen e promovimeve. Përveç kësaj, ata kanë një sistem pagese shumë të sigurt që mbron të dhënat e lojtarëve nga çdo formë ndërhyrjeje.

iBet Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion unik lojërash nga zhvillues të shquar softuerësh si NetEnt dhe Pragmatic Play. Këto lojëra auditohen rregullisht për drejtësi nga laboratorë të pavarur të lojërave. Legjitimiteti i tij i ka fituar një vulë miratimi nga eCOGRA.

Aplikacionet e kazinosë iBet

Disa njerëz besojnë se të mos kesh një aplikacion kazino celular është një ide e keqe. Megjithatë, vitet e fundit, shumë kazino kanë braktisur aplikacionet në favor të një qasjeje të lojës së menjëhershme të bazuar në teknologjinë e gjuhës HTML5. Ndjekja e kësaj rruge kërkon një optimizim të shkëlqyer të uebsajtit dhe kazinoja celulare iBet ka dhënë premtimin e saj për veçori të shkëlqyera nën një çati. Shkallëzimi i dritares është i shkëlqyeshëm; nuk ka vonesë apo përplasje. Kazino celulare iBet mbështet të gjitha sistemet operative të njohura celulare, duke përfshirë iOS, Android, Windows dhe të tjerë. Është një opsion i mirë nëse ju pëlqen të luani lojëra kazino në pajisje celulare, sepse të gjitha ato veçori të lojërave miqësore me celular janë të disponueshme.

Ku mund të luaj iBet Mobile Casino

Në kazinonë celulare iBet, lojtarët kanë luksin të luajnë në lëvizje. Ata mund të luajnë kudo, në çdo kohë, në varësi të komoditetit tuaj. Gjithçka që i nevojitet një lojtari është aksesi në internet dhe një pajisje celulare. Kjo kazino celulare është optimizuar për të funksionuar pa probleme në sisteme të ndryshme operative, duke përfshirë Android dhe iOS. Të gjitha veçoritë sinkronizohen lehtësisht me shfletues të ndryshëm për t'u siguruar që lojtarët të shijojnë një seancë lojrash pa probleme.

About

Kazino iBet është një platformë lojrash celulare e lançuar në vitin 2020. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA), një bord me reputacion i kontrollit të lojërave me bazë në Maltë. Ai ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinosë celulare nga ofruesit e mirënjohur të programeve kompjuterike. Kazinoja celulare iBet është në pronësi dhe operuar nga Claymore Malta Limited.

Games

Rreth Mobile Casino ofron më shumë se 650 lojëra kazino të jashtëzakonshme dhe argëtuese nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si NetEnt, Evolution Gaming dhe Push gaming. Kategoritë e disponueshme përfshijnë lojëra elektronike me video, lojëra tavoline, lojëra drejtpërdrejt me tregtarë, blerje të veçorive dhe shfaqje lojërash. Shumica e lojërave, përveç tregtarëve të drejtpërdrejtë, janë të disponueshme në një version demo. 

Slots

Pjesa më e rëndësishme e bibliotekës së kazinosë celulare iBet merret nga lojërat elektronike në internet. Edhe pse është një kategori e njohur në mesin e lojtarëve në internet, lojërat elektronike vijnë me tema të ndryshme, veçori bonus dhe opsione bastesh. Lojtarët mund të gjejnë pothuajse të gjithë ofruesit e programeve kompjuterike në këtë seksion. Zgjedhja kryesore përfshin: 

 • Bonanza e ëmbël
 • Portat e Olimpit
 • Treni i parave 2
 • Shpërthim yjor
 • Reactoonz

Blackjack

Blackjack është një lojë popullore tavoline si në kazinotë tokësore ashtu edhe në ato online. Çdo variacion ka rregulla të ndryshme dhe opsione unike bastesh. Lojtarët mund të praktikojnë në modalitetin demo përpara se të bastojnë me para të vërteta. Disa nga lojërat më të mira të blackjack përfshijnë:

 • Blackjack Neo
 • Blackjack MH
 • Blackjack Evropian
 • Blackjack me ekspozim të dyfishtë
 • Blackjack Single Deck

Ruletë

Lojtarët kanë zgjedhjen se ku të vendosin bastet e tyre kur luajnë Ruletë. Qëllimi është të parashikoni saktë se ku do të ulet topi i ruletës kur rrota ndalon së rrotulluari. Ka shumë opsione bastesh nga të cilat lojtarët mund të përfitojnë. Disa nga variacionet e ruletit përfshijnë: 

 • Ruletë e kazinosë
 • Ruletë e artë
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Amerikane
 • Turbo Ruletë

Lojëra të tjera

Përveç lojërave elektronike, blackjack-ut dhe ruletës, kazino celulare iBet ofron lojëra të tjera emocionuese kazino. Ato përfshijnë video poker, tregtarë të drejtpërdrejtë, shfaqje lojërash dhe lojëra speciale. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë organizohen nga krupierë të jetës reale, duke i bërë ato të këndshme. Lojëra të tjera në kazinonë celulare iBet përfshijnë:

 • Mega Roulette
 • Monopol Big Baller
 • Kazino Hold'Em
 • Punto Banco
 • Baccarat i personit të parë

Bonuses

Kazinoja celulare iBet ofron bonuse emocionuese si për lojtarët e rinj ashtu edhe për lojtarët me përvojë. Lojtarët e rinj marrin një bonus mirëseardhjeje 100% jo ngjitëse deri në 100 dollarë. Kërkohet një depozitë minimale prej 10 € për të aktivizuar këtë bonus. Lojtarët ekzistues kanë të drejtë për bonuse të tjera të listuara në faqen e Promovimeve. Në kazinonë celulare iBet, lojërat elektronike në internet kontribuojnë në kërkesat e basteve. Bonuset e tjera përfshijnë: 

 • Kthim ditor i parave
 • Bie dhe fiton

Payments

Kazino celular iBet ofron shumë Opsionet e depozitimit dhe tërheqjes të njohura globalisht. Çdo mënyrë pagese vjen me kufij të ndryshëm depozitimi dhe tërheqjeje. Metodat e disponueshme të pagesës përfshijnë kuletat elektronike, transfertat bankare dhe pagesat me kartë. Kazinoja celulare iBet rekomandon përdorimin e së njëjtës metodë si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ato përfshijnë:

 • Visa/Mastercard
 • Neteller
 • Interac
 • Me besim
 • Shumë më mirë

Monedhat

Kazino celulare iBet mbështet disa nga monedhat e njohura midis lojtarëve të saj. Në varësi të vendndodhjes së lojtarëve, ata mund të zgjedhin monedhën që u përshtatet më së miri. Disa nga monedhat e mbështetura përfshijnë:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Dollarë kanadezë

Megjithatë, ne presim që kazino celulare iBet të përqafojë teknologjinë e re dhe të prezantojë kriptovalutat e njohura në listën e monedhave të mbështetura.

Languages

Duke pasur parasysh se kazino celular iBet është një platformë globale, ajo duhet të mbështesë shumë gjuhë për të akomoduar të gjithë lojtarët. Faqja është kryesisht anglisht pasi është gjuha më e njohur në mbarë botën. Megjithatë, lojtarët mund të kalojnë midis gjuhëve të tjera të mbështetura, si p.sh

 • frëngjisht
 • gjermane
 • norvegjeze
 • finlandez
 • Spanjisht

Software

Kazino celulare iBet ka një bibliotekë emocionuese lojërash falë partneritetit të saj me ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë. Biblioteka e kazinosë përditëson rregullisht publikimet e reja, duke krijuar një mjedis tërheqës dhe tërheqës lojrash. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit:

 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Evolution Gaming
 • NetEnt
 • Lojë pragmatike
 • Relaksoni lojërat

Support

Kazino celulare iBet ka marrë reagime të shumta pozitive nga përdoruesit në lidhje me shërbimet e saj gjithëpërfshirëse të mbështetjes ndaj klientit. Lojtarët mund të hyjnë në ekipin mbështetës përmes bisedës live për ndihmë të menjëhershme. Pyetjet e hollësishme mund t'i dërgohen me email ekipit për veprime të mëtejshme. Gjithmonë kontrolloni seksionin FAQ për disa nga pyetjet e zakonshme. 

Pse e vlerësojmë iBet Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Kazinoja celulare iBet po fiton shumë popullaritet, veçanërisht në Kanada, për shkak të veçorive të saj ekskluzive. Është një platformë e lojrave celulare që ofron shërbime bastesh sportive dhe kazino celulare. Ata mburren me një bibliotekë të shkëlqyer kazino të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Kjo plotësohet me bonuse dhe promovime fitimprurëse për t'i mbajtur lojtarët të mbyllur për seanca më të gjata. 

Kazinoja celulare iBet ekziston që nga viti 2020 dhe operohet nga Claymore Malta Limited. Të gjitha operacionet rregullohen nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Përveç kësaj, kazino celulare iBet ka një ekip profesional dhe të besueshëm të mbështetjes së klientit në dispozicion 24/7 për të ofruar ndihmë në kohë.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Baccarat
Baccarat Multiplay
European Roulette
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
AstroPay
Bank transfer
Cashlib
Credit Cards
Euteller
Instabet
Interac
MiFinity
MuchBetter
Neosurf
Rapid Transfer
Siru Mobile
Skrill
Trustly
UPI
Zimpler
iDebit
MonedhatMonedhat (2)
Dollari Kanadez
Euro
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (26)
4ThePlayer
Big Time Gaming
Blueprint GamingEvolution Gaming
Fantasma Games
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Tiger GamingRelax Gaming
Ruby Play
Sthlm Gaming
Swintt
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming