Ivip9

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Ivip9

Kazinoja Online IVIP9 ka qenë vazhdimisht në fokus të komunitetit të kazinove online të Azisë Juglindore! Shumë njerëz i janë referuar IVIP9 Online Casino si një platformë e besueshme që është "transparente dhe e besueshme"

Siç thotë emri, kjo kazino në internet e çon shërbimin ndaj klientit në një nivel krejtësisht të ri. Duke përdorur ekskluzivisht ofruesit më të mirë të softuerit për të prodhuar lojërat e tyre premium kazino, IVIP9 është vendosur me shpejtësi si një destinacion kryesor i shumë lojërave për lojtarët e Azisë Juglindore.

Pse të luani në Ivip9?

Nëse jeni një lojtar i guximshëm në internet, ka disa lajme të mira për ju. Për shkak se siti është ndërtuar në një dizajn të përgjegjshëm, IVIP9 Casino është miqësor me celularin. Si rezultat, do t'i përshtatet çdo madhësie ekrani pa vështirësi. Gjithçka që ju nevojitet është një lidhje interneti dhe një shfletues i instaluar në pajisjen tuaj. Thjesht shkoni në faqen zyrtare të kazinosë dhe filloni udhëtimin tuaj.

About

Ivip9 Casino u themelua në vitin 2019 dhe që atëherë ka funksionuar nën një licencë të qeverisë Curaçao.

Për lojtarët e tyre, IVIP9 Casino ka një stil krejtësisht të ri dhe lojëra interesante. Kazinoja mund të gjendet në të gjithë Azinë Juglindore dhe është përshkruar si një platformë transparente dhe e besueshme. IVIP9 Casino është vendosur shpejt si një destinacion kryesor për shumë lojëra për një sërë lojtarësh që nga fillimi i tij.

Games

Ivip9 Casino po rrit me shpejtësi bibliotekën e saj të lojërave, e cila mundësohet nga softuer nga disa prej zhvilluesve kryesorë të industrisë. Duke pasur parasysh përzgjedhjen e tyre të madhe të sloteve, është pak e çuditshme që lojërat progresive jackpot mungojnë plotësisht. Lojëra moderne me pesë rrotulla dhe shumë kombinime fituese, si dhe disa lojëra të cilësisë së mirë me tre rrotulla, janë të shumta. Nuk ka asnjë komponent të drejtpërdrejtë të kazinosë për adhuruesit e ruletës, blackjack-ut ose Baccarat-it dhe lojërat e tavolinës mund të luhen vetëm kundër algoritmeve.

Lojëra elektronike në internet

Kur bëhet fjalë për lojëra elektronike në internet, Kazino IVIP9 ka një përzgjedhje të madhe. Të gjitha lojërat slot janë të listuara nën ofruesit e tyre përkatës. Gjithashtu nuk do të duhet të shqetësoheni për të luajtur të njëjtat lojëra pa pushim. Sweet Lava, Classic Fruit, Brothers Kingdom, Mayan Gems, Gold Panther, Moon Princess, Sweet Alchemy dhe shumë lojëra elektronike të tjera rekomandohen për lojtarët e Singaporit.

Bonuses

Ka bonuse dhe promovime të shumta në dispozicion në IVIP9 Casino për t'ju ndihmuar të mblidhni paratë tuaja. Këto bonuse vijnë me një sërë kushtesh dhe kushtesh që duhet të plotësohen përpara se të tërhiqen fitimet.

Si një anëtar i ri, ju do të merrni një bonus mirëseardhjeje 100%. Më poshtë është ndarja e bonuseve të shumta të ofruara nga kazino celulare IVIP9:

 • Bonus special për lojëra elektronike: 100% deri në 1500 SGD; 
 • 50% deri në 300 SGD në kazino live; 
 • 25x kërkesat e basteve
 • 20% Bonus i rifreskimit ditor
 • 50% Bonus javor i frekuentimit
 • Të hënën shorti me fat Ditët e javës

Payments

Lojtarët e Singaporit kanë një sërë alternativash pagese të shpejta dhe të sigurta. Shuma më e ulët e depozitës është 20 SGD dhe shuma maksimale e tërheqjes është 10,000 SGD për transaksion. Ju lutemi mbani në mend se koha që duhet për të marrë para do të ndryshojë në varësi të metodës që përdorni. Më poshtë janë disa nga opsionet e mbështetura:

 • EeziePay 
 • PayTrust88
 • Help2Pay

Monedhat

Lojtarët gjithashtu mund të shmangin tarifat e këmbimit valutor duke përdorur opsionet e pagesave të njohura në vend dhe duke depozituar në shumë monedha. Pranohen monedhat e mëposhtme:

 • USD
 • IDR
 • MYR
 • SGD

Languages

Për shkak se kazinoja kujdeset për tregun aziatik, faqja e internetit është përkthyer në tre gjuhë të tjera përveç anglishtes. Këto janë gjuhët:

 • kineze
 • malajziane
 • Thai

Software

IVIP9 Casino punon me disa nga zhvilluesit më të mëdhenj të softuerit në biznes. Për më tepër, diversifikimi i faqes i ka mundësuar asaj të ofrojë lojëra me grafikë të cilësisë së lartë, veçori shtesë dhe çmime. Për më tepër, ju mund të luani çdo lojë që zgjidhni menjëherë në çdo pajisje duke përdorur shfletues të zakonshëm. Këto firma prodhojnë gjithashtu lojëra që mund të luhen në Android, iOS dhe PC. Më poshtë janë disa nga kompanitë më të mira të softuerit:

 • Lojë me lopatë
 • Evolution Gaming 
 • SA Gaming
 • Play'n Go, dhe shumë të tjerë.

Support

Kur bëhet fjalë për mbështetjen e lojtarëve, IVIP9 nuk zhgënjen. Nëse nuk mund të gjeni një përgjigje për pyetjen tuaj në zonën e gjerë FAQ, ka mënyra të ndryshme për të kontaktuar një person të gjallë. Më poshtë janë disa nga opsionet e kontaktit:

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Telefoni (me tarifa nderkombetare)
 • Telegrami
 • WeChat
 • WhatsApp

Pavarësisht nga teknika që zgjidhni, mund të prisni përgjigje të menjëhershme. Nuk ka të bëjë gjithmonë me aftësinë për t'u përgjigjur shpejt.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpritur
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)
Allbet Gaming
Asia Gaming
DreamGaming
Evolution GamingMicrogamingPlay'n GOPlaytechPragmatic Play
SA Gaming
Spadegaming