IZZI Casino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
IZZI Casino
IZZI Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth IZZI Casino

Ky Mobile Casino u themelua në 2021 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 05/10/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, IZZI Casino shënon 8 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në IZZI Casino

IZZI Casino ofron lojëra të njohura si Mahjong, Baste online, Lotaria, Pai Gow, Poker me tre letra , si dhe bonuse emocionuese. Kjo Mobile Casino i përshtatet Mobile Casino-të dashuruar në gjueti për lojëra të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në IZZI Casino

Pas lojërave të ofruara nga IZZI Casino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. IZZI Casino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Edict (Merkur Gaming), iSoftBet, Booongo Gaming, Betsoft, Playson , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në IZZI Casino

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, IZZI Casino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin MasterCard, Visa, Bitcoin , dhe më shumë.

Pse të luani në IZZI Casino ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në IZZI Casino për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. IZZI Casino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score8.0
Përfitimet
+ Verifikimi i shpejtë
+ Mbështetje 24 orëshe
+ Programi i gjerë i bonusit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (15)
Baste falas
Bitcoin Bonus
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (67)
Badminton
Basketboll
Baste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Boks
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dream Catcher
European Roulette
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kabaddi
Kazino Holdem
Kriketi
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Football Studio
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
Lotaria
MMA
MahjongMini Baccarat
Monopoly Live
Motorsport
NBA 2K
Netball
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Side Bet City
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Teen Patti
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Beeline
Bitcoin
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Piastrix
Ripple
Tele2
Visa
eVoucher
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Hryvnia Ukrainase
Rubla ruse
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (3)
Kazakistani
Rusia
Ukraina
SoftwareSoftware (26)
Amatic IndustriesBetsoft
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Endorphina
Evoplay Entertainment
Fugaso
GameArt
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Mascot Gaming
Nolimit City
NovomaticPlay'n GOPlaysonPragmatic PlayRed Tiger GamingRelax Gaming
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet