Jack998 Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Jack998
Jack998 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Pse Plat në Jack998 Mobile Casino

Jack998 Monile Casino është e përkushtuar të ofrojë një përvojë loje të sigurt dhe të sigurt për të gjithë lojtarët e saj. Për ta bërë këtë, platforma kodon të dhënat tuaja me një teknologji 128-bit Secure Socket Layer (SSL). Për më tepër, të gjitha lojërat këtu, përveç varieteteve të kazinove të drejtpërdrejta, përdorin softuerin Random Number Generator (RNG). RNG auditohet rregullisht nga palë të pavarura për të siguruar rezultate të drejta.

Ju mund të luani në Jack998 Mobile Casino me besim të plotë. Humbja e të dhënave ose rrjedhja e informacionit nuk përbën rrezik këtu. Si rezultat, të gjitha shërbimet e ofruara këtu plotësojnë standardet e industrisë, kështu që nuk ka nevojë për t'u shqetësuar.

About

Jack998 Casino hapi për herë të parë dyert e saj për përdoruesit në 2018 dhe tani u shërben lojtarëve me një përvojë fantastike lojërash. Sektori Curacao eGaming rregullon këtë kazino online celular dhe platforma është në pronësi të ZALTEKO LP. Këtu do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh lojrash, duke përfshirë lojëra të drejtpërdrejta, nga disa prej kompanive më të mira të softuerit të industrisë.

Përveç një përzgjedhjeje të madhe lojërash, Jack998 Mobile Casino ofron gjithashtu mundësi bastesh sportive. Për më tepër, operatori ofron disa përfitime për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Ekzistojnë opsione të ndryshme depozitimi dhe tërheqjeje, përfshirë Bitcoin. Për të mësuar më shumë rreth kësaj kazinoje miqësore për celularin, lexoni të gjithë rishikimin tonë më poshtë.

Games

Kur bëhet fjalë për ofrimin e lojërave tërheqëse të kazinosë, Jack998 Casino nuk merr ndonjë rrezik. Biblioteka e lojërave përfshin disa nga lojërat më të mira të disponueshme, të gjitha nga kompani të njohura softuerësh. Për më tepër, ju mund të luani për argëtim ose esports.

Lojëra elektronike në internet

Nëse ju pëlqen të luani lojëra elektronike, Jack998 është vendi ku duhet të jeni. Ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë lojërash slot me konfigurime, linja pagese dhe tema të ndryshme. Disa nga lojërat slot më të njohura për të luajtur në kazino Jack998 Mobile janë:

 • Shtëpia e Qenit Megaways
 • Ujku Ari,
 • Libri i Magjisë
 • Mbreti i Buallit
 • Netët e Egjiptit

Duke përdorur opsionin e kërkimit të faqes në internet, mund të gjeni shpejt slotet më të mira për të luajtur. Kërkimi juaj i lojës mund të bëhet nga një titull ose nga një ofrues. Përveç kësaj, të gjitha lojërat slot në këtë faqe interneti kanë një modalitet demo falas që është ideal për fillestarët.

Lojëra tavoline

Jack998 ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash tavoline për lojtarët e saj. Ju mund të luani ruletë, blackjack, Baccarat dhe Poker në variacione të ndryshme. Disa lojëra interesante dhe emocionuese të disponueshme në këtë seksion janë:

 • Ruletë evropiane
 • Baccarat Deluxe
 • Bonus Poker 
 • Bakarat Amerikane

 

Shumica e lojërave të tavolinës, si lojëra elektronike, mund të luhen falas. Prandaj, ju mund të zgjidhni lehtësisht një lojë që i përshtatet stilit tuaj të jetesës ose strategjisë së bankrollit midis më shumë se 100 lojërave tavoline të disponueshme.

Kazino live

Pjesa e tregtarëve të drejtpërdrejtë të faqes ia vlen të kontrollohet nëse dëshironi një përvojë më të kërkuar dhe autentike të kazinosë. Edhe nëse jeni në shtëpi, mund të luani kundër një tregtari profesionist në kohë reale në një kazino live. Baccarat, ruleta dhe pokeri janë të gjitha të disponueshme me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Lojërat më të njohura të kazinosë live të ofruara në Jack998 Online Mobile Casino janë:

 • Baccarat live,
 • Ultimate Texas Hold'em Poker
 • Poker Triple Card
 • shurreni Baccarat

 

Kjo faqe ofron gjithashtu lojëra premium të kazinosë live të Evolution Gaming, si Monopoly Live dhe Dreamcatcher.

Bonuses

Si lojtarët e rinj ashtu edhe ata ekzistues mund të përfitojnë nga disa oferta fantastike bonus në Jack998 Mobile Casino. Sigurisht, duhet të lexoni termat dhe kushtet përpara se të kërkoni një bonus. Më poshtë janë promovimet aktuale:

 • Mirësevini, Oferta: Kur të regjistroheni në Jack998 Casino, do të keni të drejtë për një 100% bonus mirëseardhjeje. Sidoqoftë, duhet të depozitoni të paktën 30 SGD për t'u kualifikuar për këtë marrëveshje. Bonusi maksimal është 50 SGD, dhe oferta vlen vetëm për 10 ditë. Megjithatë, para se të mund të arkëtoni fitimet tuaja, duhet të vini bast depozitën dhe bonusin 16x.
 • Bonusi i të hënës me fat
 • 15% Bonus i Depozitës Kripto
 • 20% Bonus i Depozitës së Slotit
 • Portali i bonusit në fundjavë
 • Bonus i dyfishtë i Blast and Slots dhe shumë të tjera.

Payments

Kjo kazino është veçanërisht e përkushtuar për të ofruar shërbime bankare të shpejta dhe të sigurta. Mënyrat e pagesës të mbështetura aktualisht nga Jack998 Online Mobile Casino janë:

 • Skrill
 • Kartat e Kreditit dhe Debitit

Opsionet e disponueshme të pagesës do të paraqiten në llogarinë e lojtarit pas regjistrimit dhe hyrjes.

Të gjitha kërkesat për tërheqje përpunohen shpejt dhe Jack998 bën çdo përpjekje për të ekzekutuar të gjitha transaksionet brenda 72 orëve. Depozita minimale është 30 SGD, ndërsa tërheqja minimale është 50 SGD. Për më tepër, ju mund të depozitoni ose tërhiqni vetëm një total prej 30,000 SGD në të njëjtën kohë.

Monedhat

Jack998 Online Mobile Casino pranon një sërë monedhash nga lojtarët në mbarë botën. Më e rëndësishmja, pranohet dollari i Singaporit. Ata sigurohen që çdo lojtar të mund të investojë dhe të tërheqë fonde në monedhën e zgjedhjes së tyre. Monedhat e mëposhtme pranohen nga kumarxhinjtë jashtë shtetit:

 • kriptovaluta
 • Dollarë të Shteteve të Bashkuara
 • Won e Koresë së Jugut
 • Jeni japonez
 • Yen kinez dhe të tjerët

Languages

Klientë nga e gjithë bota mund të luajnë në Jack998 Casino. Si rezultat, platforma bën një përpjekje për të ofruar shërbime në gjuhë të ndryshme. Ju mund ta shikoni faqen e internetit në shumë gjuhë, duke përfshirë:

 • anglisht
 • Thai
 • koreane
 • vietnameze
 • kineze

Ju mund ta bëni këtë duke klikuar ose trokitur ikonën në këndin e sipërm djathtas të faqes.

Software

Sigurisht, gjithçka kishte të bënte me ofruesit e softuerit në lidhje me cilësinë e performancës suaj të lojërave. Për fat të mirë, ju mund të luani lojëra nga prodhuesit më të mëdhenj në Jack998 Casino. Disa nga emrat më të njohur në industri përfshijnë:

Disa furnizues të njohur të softuerit janë:

 • Lojë pragmatike
 • Fq e butë
 • Projekti
 • Relaksoni lojërat
 • Tigër i kuq

Ata përdorin teknologjinë më të avancuar për të zhvilluar grafikë të mahnitshme, kohë ngarkimi të shpejtë rrufe dhe veçori unike. Për më tepër, koleksioni i plotë është i pajtueshëm me pothuajse çdo pajisje celulare.

Support

Kur luani në Jack998 Casino, do të merrni shërbim të jashtëzakonshëm ndaj klientit 24/7. Agjentët mbështetës që janë shumë të kualifikuar, të këndshëm dhe të ditur mund t'i përgjigjen çdo pyetjeje që mund të keni.

Për të marrë mbështetje, telefononi (+356 3550 5800), dërgoni mesazhe përmes bisedës live (24/7) ose dërgoni email në anglisht. Përndryshe, ju mund të kërkoni përgjigje për pyetjet e njohura në faqen FAQ. Mund te me kontaktoni edhe ne Line. 

Email: ankesat@gamblinglicences.com

Linjë: https://lin.ee/TzPw9lfN

Pse ia vlen të luhet në Jack998 Mobile Casino

Jack998 Casino përmbush qëllimin e saj për t'u ofruar të gjithë klientëve një përvojë të këndshme loje. Lojtarët e rinj dhe ata ekzistues mund të përfitojnë nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe përfitimet e shërbimit ndaj klientit 24/7.

Disa probleme në lojërat e kazinosë mund të jenë një nga të metat e kazinosë Jack998. Këto të meta sugjerojnë që kazinotë duhet të rishqyrtojnë bashkëveprimin me ofruesit e lojërave për të dhënë një përvojë më të mirë të lojërave. Një tjetër është që të nevojiten më shumë opsione bankare për lojtarët e tyre në mbarë botën.  

Jack998 është një kazino e sigurt dhe e sigurt me një përzgjedhje të madhe lojërash, bonuse tërheqëse dhe mundësi për të luajtur me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe për të fituar çmime të mëdha. Tani është koha për të provuar këtë kazino fantastike!

Total score7.9
Përfitimet
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
+ Promocione të reja mujore për lojtarët
+ Shërbimi ndaj klientit 24/7 me mbështetje të shumë gjuhëve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Bast në FutbollPokerSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (3)
ATM
Bank transfer
Online Bank Transfer
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (5)
Korea Jugore
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (8)