Përvoja e kazinosë celulare: Jackpot City Vështrim i përgjithshëm 2024

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Pasi të regjistroheni dhe të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni 1600 dollarë në fonde bonus të patërhequr për t'i përdorur në lojërat e disponueshme të kazinosë. Mund të kontrolloni gjithashtu në mobilecasinorank-al.com nëse Jackpot City kryen promovime dhe bonuse të shumta besnikërie për t'i mbajtur lojtarët të kthehen për më shumë.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+5
+3
Mbyll
Games

Games

JackpotCity është shtëpia e 500 lojërave të kazinosë. Dhe ata i kanë grupuar në kategori lojëra elektronike, blackjack, ruletë dhe tregtarë të drejtpërdrejtë. Por kazinoja duket të jetë e madhe në lojëra elektronike, pasi ato kanë mbi 300 opsione vetëm për këtë, me disa të dizajnuara për fillestarët absolut dhe të tjera për lojtarët me përvojë.

Software

Kjo kazino online i merr seriozisht përvojat e përdoruesve dhe kjo është arsyeja pse ata u bashkuan me operatorin më të mirë të kazinosë në internet; Microgaming. Ky ofrues i besuar nisi operacionet në vitin 1994 dhe ata kanë vënë shumë punë dhe burime për të përsosur aplikacionet e tyre. Prandaj, është e sigurt të thuhet se ata janë gjithçka që një lojtar mund të shpresojë.

Payments

Payments

Jackpot City u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 6 , duke përfshirë Visa, Bank Transfer, Trustly, Neteller, MasterCard . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

$/€/£10, $10
Depozita minimale
$/€/£50, $50
Tërheqja minimale

Deposits

Ashtu si çdo sipërmarrje tjetër e besueshme e biznesit, JackpotCity pranon një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh pagese të besueshme. Visa dhe Mastercard janë opsionet e para në listën e tyre, por ato pranojnë gjithashtu Maestro, EFT të menjëhershme, AstroPay, Boleto Bancario, çeqe, Instant Banking nga Citadel, transferta direkte bankare, ecoPayz, eKonto ePlatby, Entropay dhe EPS.

Withdrawals

Një gjë e mirë për JackpotCity është se ata janë fleksibël me tërheqjet. Në të njëjtën mënyrë që ata pranojnë opsione të shumta depozitash, ata gjithashtu përdorin kuleta të shumta për të dërguar pagesa. Por, sipas rishikimeve të përdoruesve, kazinoja preferon transfertat bankare, të cilave zakonisht duhen tre ditë pune për të reflektuar në llogarinë marrëse.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+11
+9
Mbyll

Languages

JackpotCity ka një sy në tregun global. Dhe për këtë arsye, ata mbështesin një numër mbresëlënës gjuhësh dhe opsionesh pagese. Gjuhët e mbështetura janë spanjisht, frëngjisht, holandisht, suedisht, norvegjisht, finlandisht, japonisht, rusisht, polonisht dhe portugalisht. Kompania gjithashtu ka interesa për t'u zgjeruar në lokacione të reja, kështu që lista është e destinuar të rritet.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Jackpot City rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Jackpot City , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Jackpot City e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Jackpot City përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

Mjetet për vetë-kufizim

  • Mjeti i kufirit të depozitës
  • Mjeti për vetë-përjashtim
  • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
  • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

JackpotCity hapi dyert e tij në 1998, pasi mori certifikatën më të llojllojshme të lojërave të fatit; licencën e Maltës. Prej andej, kazinoja ka ofruar mega xhekpote, njëri pas tjetrit. Dhe, ata gjithashtu investuan në një sistem kriptimi më të fundit për të mbajtur të sigurta të dhënat e ndjeshme. Këtu, çdokush mund të shijojë një përvojë lojrash pa shqetësime.

Fakte të shpejta

Kompania: Bayton Ltd
Viti i themelimit: 2016

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Jackpot City është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Sipas rishikimeve reale të përdoruesve, faqja ofron mbështetje të pakrahasueshme 24/7 për të gjithë lojtarët. Ekziston një buton i madh blu i kontaktit me ne në faqen fillestare që i drejton përdoruesit në një bisedë të drejtpërdrejtë me një njeri të vërtetë. Dhe, ata gjithashtu u përgjigjen emaileve menjëherë, por për përvojën më të mirë, qëndroni në bisedën e drejtpërdrejtë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Jackpot City , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Jackpot City dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Jackpot City . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Pas regjistrimit, përdoruesit marrin akses në një nga bonuset më bujare të regjistrimit ndonjëherë. Katër depozitat e para marrin një përputhje 100%, por me një kufi prej $ 1,600. Ato ofrojnë gjithashtu promovime ditore, javore dhe mujore, me shpërblime që variojnë nga paratë e tërheqshme, rrotullimet falas, kreditë e kazinosë deri tek lundrimet luksoze pesë-ditore.

Live Casino

Live Casino

Pas depozitimit të parë, përdoruesit kanë mundësinë të zgjedhin një platformë për të filluar të luajnë. Dhe meqenëse një numër i mirë i tyre kanë telefona inteligjentë, ekziston një aplikacion i shkarkueshëm si për përdoruesit e Android ashtu edhe për iPhone. Ekziston edhe një aplikacion desktop për Windows dhe iOS. Lojtarët gjithmonë mund të identifikohen dhe të luajnë në shfletuesin.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi