Joo Casino

Age Limit
Joo Casino
Joo Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

E themeluar në vitin 2014, Joo Casino është një nga markat më me përvojë të iGaming. Joo Casino Ajo aktualisht kontrollohet nga kompania qipriote Dama NV Ajo është gjithashtu e licencuar nga Qeveria e Curacao e cila është një nga rregullatorët më të mirë të tregut. Lojtarët mund të jenë të sigurt për sigurinë e tyre në këtë sajt.

Joo Casino është projektuar mirë. Menyja, e cila ndodhet në krye të ekranit, është e lehtë për t'u naviguar dhe krijon një përvojë miqësore për përdoruesit.

Faqet ngarkohen shpejt, kështu që ka pak rrezik për një vonesë kohore kur dëshironi të përdorni një zonë të caktuar të faqes.

Joo Casino

Games

Joo Casino është i pajisur shumë mirë kur bëhet fjalë për përzgjedhjen e lojërave. Ndërsa Joo Casino kërkon shërbimet e zhvilluesve më të mirë të lojërave në industri, cilësia është jashtëzakonisht e lartë. Lojërat zakonisht vijnë nga lojëra si NetEnt, Pragmatic Play dhe Microgaming, kështu që ju mund t'u besoni llojeve të lojërave që vendosni të kënaqeni. Joo Casino ka një portofol të gjerë lojërash që përfshin lojëra elektronike me video dhe lojëra tavoline.

Bonuses

Joo Casino ofron mundësi të shumta bonusi për lojtarët. Të hënën dhe të mërkurën, shpërblimet e rregullta shpërndahen për lojtarët që bëjnë depozita. Mund të merrni një bonus prej 40% të hënën dhe deri në 50 rrotullime falas në një të mërkurë.

Përveç kësaj, Joo Casino zhvillon një numër turnesh gjatë gjithë vitit. Kjo i sheh lojtarët përballë njëri-tjetrit për të konkurruar për çmimet më të mëdha. Bonuset sezonale janë gjithashtu një veçori e zakonshme në Joo Casino.

Bonusi i mirëseardhjes

Lojtarët mund të marrin një bonus mirëseardhjeje kur të regjistrohen në Joo Casino. Këto janë dhënë nga katër depozitat e para që janë bërë. Depozita e parë është 100% bonus i përputhur deri në 100 € si dhe 100 rrotullime falas. E dyta është shënuar si një bonus i përputhur 50% deri në 100 €, ndërsa i treti jep një bonus të përputhur 75% deri në 150 €. Depozita e katërt dhe e fundit jep një bonus tjetër 100% të përputhur deri në 100 € me 50 rrotullime falas.

Bonusi i mirëseardhjes dhe fitimet nga rrotullimet falas kanë të gjitha kërkesat e bastit 50x.

Payments

Joo Casino është shumë i gjithanshëm dhe është gjithashtu mjaft fleksibël si ofrues pagese. Ekzistojnë metoda tradicionale, të tilla si pagesat me kartë debiti. Ka edhe metoda më moderne si kuletat elektronike dhe kriptovaluta. Joo Casino ka çdo bazë të mbuluar në këtë departament që do të kënaqë lojtarët e rinj.

Mobile

Joo Casino ka një shfletues fantastik celular. Seksionet janë shumë intuitive dhe në thelb është një version i zvogëluar i faqes së desktopit. Faqja në përgjithësi është jashtëzakonisht e përgjegjshme.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (8)
Bonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Baste onlineBingoBlackjackCaribbean StudDragon TigerKeno
Live Mega Wheel
Live Progressive Baccarat
Live XL Roulette
Lotaria
Macau Squeeze Baccarat
PokerPoker me tre letraRuletëRummySlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Apple Pay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
Maestro
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (33)
Argjentina
Australia
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Japonia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Rusia
Surinami
Tajlandë
Ukraina
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (5)