K9WIN

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

About

K9win Casino është një faqe në internet e menaxhuar nga K9 Industry Inc, një kompani me bazë në Malajzi. Kazinoja është e rregulluar nga Korporata e Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR), dhe funksionimi i tij filloi në 2015. Ai përfshin skena të bukura virtuale që ofrojnë lojëra elektronike, lojëra peshku, kazino live, libra sportive, video poker dhe gara me kuaj.

K9WIN

Games

Mund të ketë disa ofrues lojrash në K9win, por kjo nuk e kufizon përvojën e lojërave të lojtarëve. Entuziastët mund të argëtohen duke rrotulluar rrotullat ndërsa luajnë tituj të njohur si Fluffy Favourites, Age of Gods dhe Dog House Megaways në seksionin e lojërave elektronike. Dashamirët e garave shtëpiake mund të marrin pjesë në garat shtëpiake nga Citibet. Xhekpotet progresive nuk janë të disponueshme në sit; megjithatë, lojtarët mund të shijojnë duke luajtur K9 Poker dhe S128 në seksionin e pokerit. Lojtarët që nuk i pëlqejnë lojërat elektronike mund të marrin pjesë në lojëra virtuale të luftimit të gjelave, ruletë, arcade pokemon bingo, lojëra peshkimi ose lojëra të tjera të disponueshme që mund t'i interesojnë.

Withdrawals

Tërheqjet bëhen edhe nëpërmjet transfertave bankare, kuletave elektronike dhe çdo karte bankare. Lojtarët mund të tërheqin fonde përmes PayTrust, Affin dhe Help2Pay kuletat elektronike. Transaksionet janë të kufizuara për transfertat bankare që lejojnë një minimum prej 50 MYR. Tërheqjet përmes kuletave elektronike janë të menjëhershme pasi faqja kufizon tërheqjet ditore në tre tërheqje.

Monedhat

Faqja e slot-it ofron monedha të shumta për përdoruesit e saj. Kazino K9win lejon që transaksionet në monedhë fiat të kryhen vetëm përmes pesë monedhave. Monedhat e pranuara përfshijnë; Ringgit malajzian, Dollar Singapori, Rupiah, Baht dhe Dong. Mbajtësit e llogarisë mund t'i përdorin këto monedha për të depozituar dhe tërhequr fonde përmes metodave të zgjedhura të pagesës siç janë renditur më sipër.

Bonuses

Lojtarët e rinj vlerësohen shumë në K9win Casino. Të bonus mirëseardhjeje përfshin një bonus 100% për depozitat e para deri në 688 dollarë. Sidoqoftë, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 30 dollarësh në depozitën e tyre të parë për t'u kualifikuar për shpërblimin. Përpara se të kërkojë bonusin, një lojtar duhet ta kalojë bonusin 38 herë.

Languages

K9win ofron shërbime në gjuhë të ndryshme. Me tregun e saj primar në Azi, kazino online ofron shërbime në kineze gjuhe. Anglishtja është një gjuhë alternative për lojtarët që nuk kuptojnë ose flasin kinezisht. Platforma u shërben klientëve në të gjithë Azinë: Lojtarë nga Malajzia, Singapori, Indonezia, Kamboxhia, Tajlandë, dhe Vietnami mund të hyjë në kazino përmes gjuhëve të tyre lokale.

Mobile

Lojërat e kazinosë celulare janë në ballë të bëmave mbresëlënëse të K9win Casino. Qoftë në Android ose iOS, lojtarët kanë një gamë opsionesh nga të cilat mund të zgjedhin për të shijuar lojërat sipas lehtësisë së tyre. Aplikacionet shfaqin ofrues të ndryshëm në platformë. Ato mund të aksesohen duke përdorur fjalëkalimin K9win të lojtarit dhe emrin e përdoruesit të një kazinoje.

Support

Mbështetje e besueshme e klientit. Kur bëhet fjalë për mbështetjen e klientit, K9win ka një mjet efikas dhe të besueshëm për të transmetuar problemet e lojtarëve. Lojtarët mund të bisedojnë në internet me ekipin mbështetës përmes bisedës live ose Telegramit. Një telefonatë do të jetë e dobishme për ata që nuk duan të shtypin. Platforma ofron mbështetje për biseda të drejtpërdrejta duke përdorur anglisht dhe gjuhët lokale.

Deposits

Kazinoja mbështet metoda të ndryshme depozitimi. K9win lejon depozitat përmes transfertave bankare, kartave të kreditit dhe platformave të pagesave në internet si PayTrust dhe Help2Pay. Ajo ka bashkëpunuar me bankat e themeluara të Azisë Juglindore për të mundësuar klientët të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre. Depozitat kufizohen në një minimum prej 30 MYR, 100 VND, 30 SGD dhe 25 IDR.

Total score8.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
MonedhatMonedhat (8)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Juani Kinez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
India
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)
AE Casino
DreamGaming
Evolution GamingHabaneroMicrogamingPlaytechPragmatic Play
SA Gaming
Sexy Baccarat
Spadegaming
World Match