Krikya

Age Limit
Krikya
Krikya is not available in your country. Please try:
Trusted by
Malta Gaming AuthorityCuracao

Rreth Krikya

Ky Mobile Casino u themelua në 2022 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 14/03/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Krikya shënon 7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Krikya

Krikya ofron lojëra të njohura si Bileta gërvishtëse, Blackjack, Keno, Mini Baccarat, Poker , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Krikya

Pas lojërave të ofruara nga Krikya ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Krikya ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si NetEnt, Evolution Gaming, Red Tiger Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Krikya

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Krikya mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Bank transfer , dhe më shumë.

Pse të luani në Krikya ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Krikya për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Krikya është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (14)
Baste falas
Bonus cashbackBonus referimiBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (26)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
ATM
Bank transfer
E-wallets
FundSend
Instant Banking
Internet Banking
Money Transfer
Online Bank Transfer
MonedhatMonedhat (1)
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (1)
Bangladeshi
SoftwareSoftware (6)
AE Casino
Evolution GamingNetEntRed Tiger Gaming
Sexy Baccarat
Spadegaming