La Fiesta Casino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
La Fiesta Casino
La Fiesta Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score6.8
Përfitimet
+ Kazino me temë Fiesta
+ SSL certifikuar
+ Rrotullime ditore në Wonderwheel

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Norvegjeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Interac
Maestro
MasterCardNeteller
Prepaid Cards
Siru Mobile
SkrillVisa
Visa Debit
ShtetetShtetet (26)
Argjentina
Bahamas
Belize
Brunei
Dominika
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Haiti
Honduras
India
Kameruni
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Montserrat
Panamaja
Paraguaj
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
Xhamajka
SoftwareSoftware (13)
Betsoft
Booming Games
Booongo GamingElk StudiosEvolution Gaming
Evoplay Entertainment
Extreme Live Gaming
Ezugi
Felix Gaming
Fugaso
SA Gaming
VIVO Gaming
Wazdan

About

La Fiesta Mobile Casino është një nga atraksionet më të reja të lojërave në internet të pajisjeve mobile. Ajo u themelua në vitin 2017 dhe që atëherë ka ofruar lojërat më të mira të lojërave të fatit në internet në Kanada dhe në mbarë botën. Ka një licencë Curaçao dhe disponohet në disa gjuhë evropiane. 

Equinox Dynamic NV Casinos aktualisht operon kazinonë, e cila përmban lojëra nga Net Entertainment dhe Evolution Gaming. Më vonë, ne do të shqyrtojmë shumë lloje të lojërave që janë të aksesueshme. Është një nga disa platforma argëtimi në internet që mund të përdorni vetëm ose me miqtë për të kaluar kohën.

Pse ia vlen të luash në La Fiesta Mobile Casino

La Fiesta Casino është një nga kazinotë më të mira. Rezultati i tyre i përgjithshëm është i pranueshëm dhe ata kanë mbuluar pothuajse të gjitha bazat. Megjithatë, kërkohen përmirësime të caktuara.

Edhe lojtarët më aktivë mund të gëzojnë një gamë të gjerë bonusesh kazino. Megjithatë, kërkesa për bast 45x është mjaft e lartë. Kjo kazino do të ishte më e këndshme nëse tarifa do të ishte më e ulët. 

Shërbimi ndaj klientit është i shkëlqyer, me një bisedë të drejtpërdrejtë në dispozicion 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë të ndryshme nëse anglishtja nuk është gjuha juaj e parë. Paraqitja është tërheqëse, por shpejtësia duhet të rritet për faqen e internetit.

Edhe opsionet bankare janë të jashtëzakonshme, me pagesa celulare, kuleta elektronike dhe karta bankare të gjitha të disponueshme. Ekziston nevoja për të shtuar më shumë opsione të monedhës për përdoruesit në mbarë botën. Në përgjithësi, është një kazino e shkëlqyer që ende nuk e ka realizuar potencialin e saj të plotë.

Games

Duke ditur se sa e rëndësishme është shkathtësia për lojtarët, La Fiesta Casino u sigurua që të përfshijë sa më shumë lloje lojërash. 

Përveç optimizimit të shkëlqyeshëm ndër-platformë, lojtarët kanë mundësinë e lëshimit të të gjithë bibliotekës së lojërave ndërsa janë në lëvizje. Oferta e lojës është identike me atë të versionit desktop, duke përfshirë veçorinë më domethënëse: aftësinë për të provuar disa versione në modalitetin e provës. Llojet e lojërave të paraqitura diskutohen më poshtë. 

Video Slots

Videoslot janë një nga atraksionet më të njohura të La Fiesta Casino dhe është e lehtë të kuptosh pse. Nëse keni një lojë të preferuar, shanset janë që do të jeni në gjendje ta gjeni atë mes shumë videove të disponueshme.

La Fiesta i ka të gjitha, nga Game of Thrones te Trump It Deluxe dhe gjithçka në mes. Është e lehtë të mbytesh nga sasia dhe cilësia e lojërave elektronike në dispozicion. Slotet më të njohura të videove nga furnizues të ndryshëm softuerësh janë:

 • Fryma e Dragoit
 • Heronjtë e thesarit
 • Moose parash
 • Libri i Poseidonit
 • Ocean Drive

Ju mund të gjeni lojëra elektronike video me emrin e ofruesve të softuerit. 

Lojëra tavoline

Nëse lojërat elektronike nuk janë gjëja juaj, mos u shqetësoni; Kazino La Fiesta përmban shumë lojëra tavoline. Të gjitha lojërat e mëposhtme, si dhe të tjerat, kanë variacione. Këto lojëra të njohura tavoline përfshijnë

 • Poker: Ju mund të luani Turbo Poker, Casino Hold'em Poker dhe TXS Poker.
 • Blackjack: Luaj lojëra si Bonus Blackjack, Switch Blackjack dhe më shumë, të cilat të gjitha i japin kësaj loje klasike me letra një rrotullim unik.
 • Ruletë: Ruleta është një lojë e mirënjohur e bazuar në rrota, ku mund të luani varietete super të shpejta, me rrotullime të larta ose me aksione të vogla. Ekzistojnë gjithashtu lojëra me ruletë me shumë rrota.
 • Bakarat: Ndërsa ka më pak varietete Baccarat sesa për Roulette, Poker dhe Blackjack, ka ende disa variante Punto Banco për t'u eksploruar.

Kazino live

Me një platformë fantastike të kazinosë live, La Fiesta Casino ngriti aksionet mbi cilësinë. Janë në dispozicion mbi 200 lojëra kazino të drejtpërdrejta, që është një sasi e madhe për një kazino që fokusohet në lojëra elektronike video. Pjesa e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë në sajt përputhet me numrin e ofruesve të softuerit që ofron La Fiesta Casino, por kjo u jep lojtarëve më shumë opsione. 

Të gjitha lojërat kryesore të tregtarëve të drejtpërdrejtë janë të disponueshme në disa tavolina dhe lojëra më pak të njohura, duke përfshirë Backgammon, Battle of Elements dhe Keno. Për shkak se Evolution Gaming dhe NetEnt janë ofruesit kryesorë të lojërave të kazinosë live, ju mund të prisni cilësi të lartë në të gjithë bordin.

Kazinotë live në trend më të mira të disponueshme në këtë Kazino Mobile janë:

 • Monopoly Live
 • Deutsches Roulette
 • Ruletë zhytëse
 • Blackjack 3
 • Rusky Poker VC

Bonuses

Bonuset luajnë një rol të rëndësishëm në suksesin e kazinove online. La Fiesta Mobile Casino ofron promovime dhe bonuse të ndryshme për të tërhequr lojtarët e saj. Këtu janë disa bonuse aktuale të ofruara nga kjo kazino celulare:

 • Paketa e mirëseardhjes: Përfitoni nga paketa e mirëseardhjes dhe ngrihuni 3000 € në bonuse në tre depozitat tuaja të para.
 • PICK'N PLAY: Ne jemi të hapur çdo ditë dhe ju mund të regjistroheni në çdo kohë për të gjetur ofertën tuaj midis një larmie të madhe mallrash ditore
 • Frutty Tutty: Deri në 100% bonus + 50 rrotullime falas

Payments

Kazino La Fiesta ka konsideruar me kujdes çdo aspekt. Metodat tradicionale bankare, të tilla si kartat bankare/kredi, janë të lidhura me shumë kuleta elektronike të famshme. Gjithçka funksionon plotësisht edhe në pajisjet mobile.

Disa mënyra popullore pagese janë:

 • Neteller
 • ecoPayz
 • Skrill
 • Visa dhe MasterCard
 • Bitcoins

Nëse përdorni një portofol elektronik, tërheqjet janë të shpejta, ndërsa tërheqjet nga banka/karta e kreditit zgjasin 3-5 ditë pune. Shtesat aplikohen rrallë në La Fiesta Casino dhe të gjitha opsionet e pagesës janë të sigurta dhe të sigurta. Ne jemi mjaft të kënaqur me mundësitë në dispozicion. 

Kufiri minimal i tërheqjes është 100 € për tërheqje.

Languages

Kazinoja La Fiesta Mobile ofron përmbajtjen e saj të internetit të disponueshme në shumë gjuhë, sepse është një nga faktorët më të rëndësishëm për suksesin dhe shtrirjen e kazinosë. Faqja e parazgjedhur e internetit është anglishtja, por mund ta ndryshoni gjuhën duke trokitur në këndin e sipërm djathtas. Disa opsione gjuhësore të disponueshme janë:

 • anglisht
 • Spanjisht
 • gjermanisht
 • frëngjisht
 • italisht

Monedhat

La Fiesta Online Mobile Casino nuk pranon monedha të ndryshme nga lojtarët në mbarë botën. Më e rëndësishmja, Euro pranohet. Nëse ata shtojnë më shumë opsione monedhe për një përdorues në mbarë botën, do të jetë e lehtë të arrihet kjo kazino e mahnitshme. Përfitimi është se kriptovaluta pranohet. Monedhat e mbështetura janë:

 • Kriptovaluta
 • Dollarë të Shteteve të Bashkuara
 • euro
 • Krona suedeze

Software

Më shumë se 30 ofrues softuerësh janë të përfaqësuar në platformën La Fiesta Casino. Është një koleksion i konsiderueshëm lojërash, me shumë për të na mbajtur të zënë për një kohë të gjatë. Shumëllojshmëria e furnitorëve është gjithashtu tërheqëse dhe platforma miqësore për përdoruesit e softuerit ka shumë për të ofruar.

Disa ofrues të njohur të softuerit janë:

 • Lojëra 1x2
 • Bet2Tech
 • Betsoft
 • Evolucioni
 • Lojë pragmatike

Ata zhvillojnë grafika të bukura, ritme ngarkimi të shpejta rrufe dhe veçori inovative duke përdorur teknologjinë më të fundit. Për më tepër, i gjithë koleksioni është i pajtueshëm me pothuajse çdo pajisje celulare.

Support

La Fiesta Casino ofron një qendër të mirë ndihme dhe mbështetjeje, duke i dalluar ato nga shumë kazino të tjera. Ka katër mënyra unike për të kontaktuar ekipin: chat live, email, telefon dhe madje mund të shkruani një letër nëse ju pëlqen. 

Pjesa më e mirë e të gjithave? 

Nuk ka kohë pritjeje për lojtarët jashtë orarit të zakonshëm të punës për shkak të opsionit Live Chat. 

Sidoqoftë, për lojtarët që kanë nevojë për përgjigje të menjëhershme për pyetjet ose pyetjet e tyre, një shërbim bisede live i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë është jetik. 

Ekziston gjithashtu një seksion FAQ me përgjigje për pyetjet më të shpeshta.