LAIMZ Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
LAIMZ
LAIMZ is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Total score8.0
Përfitimet
+ Zgjedhje e madhe e lojrave
+ Bonusi më i madh në vend për lojtarët e rinj
+ Kazino e re në Letoni

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high rollerBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Letonisht
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
Bank transfer
Citadel Internet Bank
MasterCard
Revolut
SEB Bank
Swedbank
Visa
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Letonia
SoftwareSoftware (29)
4ThePlayer
BTGBlueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Fantasma Games
Gamevy
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
MicrogamingNetEntNovomaticPlay'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspin
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan
iSoftBet

LAIMZ

Laimz është një kazino në internet miqësore për celularin e lançuar në vitin 2020. Është një markë më e mirë kazinoje që i shërben tregut letonez. Pavarësisht se është një kazino e re celulare, Laimz ka një pamje të freskët moderne të përbërë nga një përzierje e ngjyrave të errëta dhe të lehta. Emri i markës "Laimz" është frymëzuar nga "Laime", i cili i referohet fatit në Lettish dhe Generation Z. Kjo rezonon për të ofruar një përvojë moderne të lojës në modë. Gjatë disa viteve, ajo është pozicionuar si destinacioni i parë modern i kazinosë dhe bingos në mesin e lojtarëve në tregun letonez.

Ky rishikim i kazinosë celulare do të analizojë të gjitha veçoritë kryesore që Kazino Laimz ofron për lojtarët celularë.

Pse të luani Laimz Mobile Casino

Laimz Casino ka fituar një reputacion të fortë midis lojtarëve celularë për ofrimin e një kazinoje moderne me një koleksion të shkëlqyer lojërash dhe produktesh bingo. Lobi i larmishëm i kazinosë ushqehet nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si ELK Games, Novomatic dhe Pragmatic Play. Lobi i kazinosë plotësohet në mënyrë të përkryer me bonuse dhe promovime të mira. Laimz pretendon të ofrojë bonuset më të mëdha të mirëseardhjes në tregun letonez. Procesi i regjistrimit është shumë i thjeshtë; lojtarët i marrin këto bonuse menjëherë pas përfundimit të procesit KYC.

Laimz Casino u lejon lojtarëve celularë të bëjnë depozita dhe tërheqje përmes metodave të shumta bankare lokale dhe ndërkombëtare. Pranon depozita deri në 5 €. Ai gjithashtu ofron shërbime të besueshme dhe gjithëpërfshirëse të mbështetjes së klientit të disponueshme në Lettish.

Aplikacionet e kazinosë Laimz

Aktualisht, Laimz Casino nuk ka një aplikacion të dedikuar celular. Sidoqoftë, kazinoja është zhvilluar me lojtarët celularë në thelb. Ai është i pajtueshëm me të gjithë shfletuesit modernë celularë të disponueshëm për përdoruesit e Android dhe iOS. Gjithçka që kërkojnë lojtarët celularë është aksesi në internet të qëndrueshëm. Faqja e kazinosë është zhvilluar me një veçori të luajtjes së menjëhershme që ngarkohet lehtësisht në shfletuesit celularë. Lojtarët nuk humbasin asnjë nga veçoritë e disponueshme për të luajtur në pajisjet e tyre celulare. Në vend të kësaj, lojtarët celularë në Laimz Casino gëzojnë fleksibilitetin e të luajturit në lëvizje.

Ku mund të luaj Laimz Mobile Casino

Lojtarët celularë mund të hyjnë në Kazino Laimz kudo dhe në çdo kohë. Lojtarët nuk janë të kufizuar se kur ose ku mund të hyjnë në këtë koleksion të jashtëzakonshëm të lojërave të kazinosë. Lojtarët kanë nevojë për një smartphone dhe akses në internet për t'u zhytur në Laimz Casino dhe për të filluar. Lojtarët mund të kenë akses në të gjitha veçoritë e kazinosë nga komoditeti i shtëpive të tyre në shfletuesit e tyre celular.

About

Laimz Casino është një kazino e re online miqësore për celularin e krijuar në vitin 2020. Ajo fokusohet vetëm në tregun letonez dhe është në pronësi të SIA Laimz. Është ndër markat më të mira të kazinove të tregut nordik të listuara nga Enlabs Group. Laimz Casino është licencuar dhe rregulluar nga Inspektimi Mbikëqyrës i Lotarive dhe Lojërave të Fatit të Republikës së Letonisë. Ajo strehon një holl mbresëlënës kazinoje plot me lojëra elektronike, lojëra tavoline, bingo dhe tregtarë të drejtpërdrejtë.

Games

Duke qenë një kazino më e mirë në internet në Letoni, Laimz Casino ofron një holl mbresëlënës kazino për lojtarët e tij. Ai përmban lojëra elektronike kryesore, ruletë, lojëra me letra, jackpots, bingo dhe lojëra kazino live. Lojtarët do të prishen për të zgjedhur me titujt emocionues të lojërave nga ofruesit gjigantë të softuerëve. Të gjitha lojërat RNG janë të disponueshme për t'u luajtur falas, ndërsa tregtarët e drejtpërdrejtë kërkojnë që lojtarët të bëjnë një depozitë për të marrë pjesë.

Slots

Nuk është çudi që lojërat video janë lojërat më të luajtura të kazinosë në Laimz Casino. Shumica e lojtarëve vizitojnë kazinotë në internet duke kërkuar argëtim dhe argëtim, dhe lojërat elektronike ofrojnë më shumë se kaq. Vetëm me një trokitje në ekranet e celularit tuaj, video-slotet mund t'ju shpërblejnë shumë me veçoritë e tyre bonus. Slotet e njohura në Kazino Laimz përfshijnë:

 • Libri i Kohës
 • Gonzo's Quest Megaways
 • Libri i Ra Deluxe
 • Avalon Gold
 • Udhëtimi i Vikingëve

Lojëra tavoline

Nëse jeni duke kërkuar për diçka sfiduese, mund të provoni lojëra tavoline. Ato janë të disponueshme në 2 kategori në Laimz Casino; ruletë dhe lojëra me letra. Ato mbahen nga tregtarët virtualë dhe rezultatet bazohen në Gjeneruesin e numrave të rastësishëm. Disa nga lojërat e njohura të tavolinës janë:

 • Blackjack Karaibe
 • Blackjack Pro
 • Kazino Solitaire
 • Ruletë milionere
 • Jacks ose më mirë

Kazino live

Seksioni i kazinosë live ofron lojëra emocionuese të organizuara nga tregtarët njerëzorë. Lojërat organizohen në kohë reale dhe transmetohen me cilësi të lartë në ekranet e celularit tuaj. Lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarin ose lojtarë të tjerë duke përdorur funksionin e bisedës. Tregtarët e njohur të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Bast Blackjack falas
 • Ruletë Rrufeja
 • Kazino Hold'Em
 • Baccarat me shpejtësi
 • Sweet Bonanza Candyland

Lojëra të tjera

Përveç lojërave elektronike, ruletit, blackjack-ut, video-pokerit dhe lojërave të kazinosë live, Laimz ofron gjithashtu bingo, jackpot dhe lojëra aviatorësh. Aktualisht, jackpot-et e disponueshme kanë pagesa fikse. Produktet Bingo janë ndër tiparet kryesore të shitjes së kësaj kazinoje në internet. Disa nga lojërat e tjera që mund të luani në Laimz Casino përfshijnë:

 • Luck O' Jackpot
 • Jackpot Fortunes
 • 123 Bingo
 • Slingo Berserk
 • Hapësinor

Bonuses

Ashtu si shumica e kazinove në internet, Laimz përdor oferta dhe promovime të jashtëzakonshme bonus për të qëndruar në krye të tregut letonez. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje të ngrohtë pas përfundimit të procesit të regjistrimit dhe një depozite të parë. Ata gëzojnë 200 rrotullime falas dhe një bonus depozite deri në 200 €. Të rinjtë shpërblehen me bonuse surprizë të së enjtes në muajin e tyre të parë në Laimz Casino. Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Bonuset festive
 • Bonuset e Kazinosë Live
 • Programi i Besnikërisë së Miqve Laimz
 • Bonuset specifike të ofruesit

Payments

Për një kazino që fokusohet te lojtarët që banojnë në një vend të caktuar, Laimz mbështet shumë metoda bankare. Ato përfshijnë si metodat e pagesës lokale ashtu edhe ato globale. Aktualisht, Laimz Casino mbështet transfertat bankare, pagesat me kartë dhe kuletat dixhitale. Lojtarët mund të bëjnë depozita deri në 5 dollarë. Disa nga opsionet bankare janë:

 • Visa/Mastercard
 • Revolut
 • Swedbank
 • Citadele
 • Luminor

Monedhat

Laimz Casino është një hyrje e re në tregun e lojërave, duke synuar një popullsi të vetme. Aktualisht, ajo pranon vetëm transaksione në një monedhë të vetme. Euro është monedha e njohur në nivel kombëtar në Letoni. Me popullaritetin e tij në rritje të shpejtë, ne shpresojmë se do të shtojë më shumë monedha apo edhe do të përqafojë kriptovalutat e njohura.

Languages

Aktualisht, Laimz Casino fokusohet në tregun letonez. Për këtë arsye, kazino mbështet vetëm gjuhët që fliten gjerësisht nga këta lojtarë. Rusishtja dhe Letishtja (Letonishtja) janë gjuhët kryesore në mesin e popullit letonez. Lojtarët mund të kalojnë midis 2 gjuhëve duke përdorur ikonën e flamurit në këndin e poshtëm majtas.

Software

Lojtarët e celularëve do të jenë të kënaqur me koleksionin gjigant të lojërave elektronike, lojërave tavoline, jackpot-eve dhe tregtarëve të drejtpërdrejtë në Laimz Casino. Një koleksion i tillë nuk do të ishte i mundur pa ofruesit e duhur të softuerit në bord. Laimz Casino ka bashkëpunuar me ofrues të rinj dhe të mirë-formuar softuerësh për të mbajtur një lobi të përditësuar të kazinosë. Ofruesit e njohur të softuerit përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Yggdrasil
 • Spinomenale
 • Spribe
 • Lojë pragmatike

Support

Laimz Casino kupton sfidat e tregut të lojërave të fatit. Pa një seksion të besueshëm të mbështetjes së klientit, të qëndrosh konkurrues nuk është i lehtë për një kazino në internet. Laimz Casino ka një ekip profesional dhe miqësor për mbështetjen e klientit. Punon 24/7 për të siguruar që lojtarët të marrin ndihmën në kohë. Shërbimet mbështetëse janë të disponueshme përmes bisedës live, telefonit, emailit (support@laimz.lv), dhe një formular kontakti në internet.

Pse e vlerësojmë Laimz Mobile Casino dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Laimz është një kazino online miqësore për celularin e lançuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Laimz SIA, një degë e Enlabs Group. Kjo kazino në internet u zhvillua për t'i shërbyer nevojave të lojërave të të gjithë lojtarëve me bazë në Letoni. Laimz Casino ofron një holl mbresëlënës kazinoje të mundësuar nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë si Pragmatic Play, ELK Games, Novomatic dhe Hacksaw Gaming.

Laimz Casino ofron bonuse fitimprurëse dhe promovime të rregullta për të ndihmuar lojtarët të shijojnë seanca të gjata lojrash. Me një depozitë minimale prej $5, lojtarët mund të transferojnë fonde duke përdorur metoda të shumta bankare të disponueshme në Letoni dhe në mbarë botën. Edhe pse Laimz Casino nuk ka një aplikacion të dedikuar për kazino, lojtarët mund të përdorin të gjitha veçoritë e kazinosë nga shfletuesit e tyre celular.