Lajme

August 10, 2023

4ThePlayer dhe Yggdrasil sjellin fitore të mëdha në slotin DoubleMax 10 000 pes

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

4ThePlayer dhe Yggdrasil Gaming kanë pasur një partneritet të frytshëm kohët e fundit, duke publikuar lojëra novatore kazino nën programin YG Masters. 10 000 BC DoubleMax është titulli më i fundit nga partneriteti, i cili teleporton lojtarët në Epokën e Akullnajave kur Mamutët bredhin në tokë.

4ThePlayer dhe Yggdrasil sjellin fitore të mëdha në slotin DoubleMax 10 000 pes

Në këtë slot, lojtarët mund të përjetojnë një botë emocionuese të krijesave gjigante ku mund të gjejnë shpërblime fitimprurëse. Loja strehon dy nga Mekanikët e Angazhimit të Lojërave të njohur të Yggdrasil (GEM): DoubleMax dhe GigaBlox.

Me mekanikun legjendar DoubleMax, çdo kaskadë do të dyfishojë shumëzuesin total të fitimeve. Nga ana tjetër, veçoria GigaBlox ofron simbole të zmadhuara për të ndihmuar lojtarët të gjenerojnë fitore të konsiderueshme. Loja gjithashtu përfshin karakteristikat e mëposhtme unike:

  • Mammoth Explode: Krijoni një kaskadë shpërblyese sa herë që lojtarët nuk formojnë një kombinim fitues. Kjo mund të vijë edhe me shumëzues të rastësishëm wild dhe fitues për të formuar fitore edhe më të mëdha.
  • Mammoth Shuffle: Në këtë veçori, vigani i leshtë do të shtyjë në të majtë ikonat GigaBlox në anën e djathtë të tabelës së lojës, duke siguruar një fitore. Vini re se bobina GigaBlox do të ripozicionohet në të djathtë pas çdo kaskade, duke krijuar më shumë shanse për të fituar.

Siç pritej, loja ka gjithashtu një veçori Rrotullime Falas që lojtarët mund ta aktivizojnë pasi të kenë vendosur mbi 3 simbole. Gjatë raundeve të bonusit, mund të gjeni kaskada shtesë të Mammoth Ram dhe riorganizime të sigurta të Mammoth Ram. Gjithashtu, shumëzuesit e fitimeve nuk rivendosen midis çdo rrotullimi.

10 000 pes DoubleMax është një nga shumë lojëra elektronike për celular nga zhvilluesit me dy lojëra për të arritur aplikacionet e rregulluara të kazinosë celulare. Në qershor, ata lëshuan 5 Doggy Dollars, duke i dërguar lojtarët në një udhëtim me wooferët fitues. Para kësaj, kompanitë shkuan në një udhëtim peshkimi në Egjipt me 4 peshq fantastikë në Egjipt.

Mark McGinley, Kryeshefi i Lojërave në Lojëra Yggdrasil, komentoi:

"10 000 BC DoubleMax është një shembull tjetër i mrekullueshëm se si ne mund të përdorim GEM-të tanë të njohur dhe me performancë të lartë, duke i kombinuar ato për të krijuar përvoja edhe më të mira për lojtarët. Ne me të vërtetë mezi presim të shohim lojtarët të mbërthehen në lojë dhe të korrin shpërblimet të mekanikës DoubleMax dhe GigaBlox."

Henry McLean, Bashkëthemelues – Drejtor Tregtar & Marketing në 4Lojtari, shtoi:

"Bëhuni gati për t'u qetësuar me DoubleMax 10 000 BC – ku GigaBlox takohet për herë të parë me DoubleMax, duke formuar një ortek të potencialit vizual me GigaBlox dhe eksitim elektrizues me shumëzuesin DoubleMax! Është një lojë vigane dhe ne e kemi mbushur me magjinë tonë 4ThePlayer, vepra arti gjithëpërfshirëse, matematikë solide dhe veçori emocionuese si Mammoth Shuffle dhe Explode."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme