5 bonuset kryesore në Kassu: Një përmbledhje

Lajme

2021-10-02

Katrin Becker

Një nga mënyrat më të mira për t'i emocionuar njerëzit për biznesin tuaj është duke ofruar një shpërblim.

5 bonuset kryesore në Kassu: Një përmbledhje

Kassu ofron shumë bonuse dhe stimuj për klientët që regjistrohen me ta, si p.sh. një bonus i menjëhershëm prej 10 dollarësh për t'u regjistruar! Nuk është sekret që Kassu është një prej tyre kazinotë më të mira në internet, dhe është votuar si "kazinoja më e mirë" nga shumë ekspertë të industrisë.

5 bonuset kryesore në Kassu është një listë e shpërblimeve të tyre më të mira që mund t'i përdorni për të rritur normat e konvertimit dhe për të sjellë të ardhura.

Deri në 1500 € + 300 rrotullime falas

Kur regjistroheni në Kassu Kazino, depozitoni një minimum prej 10 € dhe merrni bonusin tuaj! Do të jeni të lumtur ta dini se nëse ndiheni me fat rrotullime falas do të vijë edhe me të.

Ky është një shans i shkëlqyeshëm për të marrë disa rrotullime falas dhe për të fituar të mëdha me deri në 250 dollarë bonuse. Do të keni 30 yje çdo ditë për 10 ditë pasi të keni bërë depozitën tuaj kualifikuese, nga e cila mund të fitoni deri në 60 raunde bonus argëtimi! Kërkesa e bastit fillon me 40 herë vlerën totale në çdo rrotullim, ndërsa afati kohor zgjat 14 ditë përpara se të kryhet ndonjë tërheqje.

Bonus 100% deri në 300 €

Kassu ofron disa bonuse dhe promovime të mahnitshme. Bonusi i depozitës së parë është ndoshta bonusi më i mirë Kassu që mund të gjeni në internet, por ka edhe shumë oferta të tjera të shkëlqyera në dispozicion!

Gjëja e parë që bie në sy në faqen e promovimit të Kasssu është oferta e tyre prej 300 rrotullimesh falas për të gjithë vizitorët - pa asnjë varg kur bëhet fjalë për kërkesat e basteve ose ndonjë gjë të ngjashme; thjesht shpërblim i pastër për uljen në këtë faqe interneti.

Por çfarë nëse fati juaj nuk ju buzëqesh? Ky nuk është një problem me specialitete të tilla të shkëlqyera si Bonusi 100% deri në 300 €, prandaj mos u shqetësoni, sepse edhe pse mund të mbarojnë pa para një ditë (edhe pse dyshojmë shumë se) do të marrë çdo vizitor.

Bonusi i dytë i depozitës – 50% bonus deri në 400 €

Lojtarët e rinj në Kassu jo vetëm që marrin një bonus mbi depozitën e tyre të parë. Kazinoja do t'ju japë gjithashtu një shpërblim shtesë në para për depozitat tuaja të dyta, të treta dhe të katërta! Kur ringarkoni bilancin tuaj të kazinosë me bonusin e dytë të depozitës, fillestarët do të jenë të lumtur të dinë se ata marrin një ndeshje shtesë prej 50% deri në 400 € çdo ditë nga e hëna deri të premten dhe 100% të dielën!

Lojtarët e rinj në Kassu Casino tani mund të shijojnë paratë e kthimit gjatë lojës pas depozitimit gjithashtu. Të ardhurit e rinj shpërblehen me shpërblime Cash Back kur kryejnë ndonjë transaksion në lojërat në internet me para të vërteta (duke mos përfshirë lojëra elektronike jackpot).

Bonusi i tretë i depozitës – Bonus 25% deri në 400 €

Kassu ofron bonuse për njerëzit që bëjnë një depozitë të tretë në kazino. Ju mund të merrni 25% para shtesë të lojës kur bëni një depozitë të tretë dhe deri në 400 € në para të gatshme bonus. Sa më shumë të shpenzoni në dy depozitat tuaja të para, aq më shumë shpërblim do të japë Kassu me programin e tij të shpërblimeve! Kur bëni depozitën tuaj të dytë prej €10 - €1200, është e mundur të mblidhni një shtesë prej 50%. Dhe përsëri nuk ka asnjë kufi se sa para bonus do të shpenzojnë nëse vendosni të vendosni pak brumë serioze në llogarinë numër një ose dy.

Bonusi i 4-të i depozitës – Bonus 25% deri në 400 €

Kassu ka shumë bonuse për të ofruar, por bonusi i 4-të i depozitës mund të jetë një nga më të mirat e tyre. Të gjithë lojtarët e rinj marrin 25% para shtesë të lojës kur vendosin të bëjnë një depozitë të katërt me para reale në Kassu dhe për këtë bonus ju mund të kërkoni deri në 400 € freeplay! Për ta marrë në dorë gjithçka që ju nevojitet është të përdorni kodin KASSU4 për të mbledhur këtë shpërblim bujar që po pret vetëm për ju.

Përfundimi

Shpresojmë që të keni shijuar 5 bonuset tona më të mira në Kassu. Nëse jeni gati të filloni me faqen tuaj të internetit sot, ju ftojmë të përfitoni nga këto oferta fantastike duke klikuar butonin më poshtë! Nëse doni të dini se cilat janë ato, klikoni mbi dhe hidhini një sy listës sonë! Nuk do të pendoheni.

Lajmi i fundit

Cilat lojëra luhen më shumë në një kazino celulare
2023-03-14

Cilat lojëra luhen më shumë në një kazino celulare

Lajme