7 lojërat më të mira të basteve japoneze në internet

Lajme

2021-10-08

Eddy Cheung

Kazinotë celulare janë bërë shumë të njohura dhe një nga vendet që ka një numër të madh të kazinove në internet është Japonia.

7 lojërat më të mira të basteve japoneze në internet

Kazinotë celulare në Japoni nuk janë të gjitha argëtuese. Kjo për shkak të rregullave të qeverisë japoneze. Por, mos u pengoni nga kjo. Ka ende shumë kazino japoneze celulare që ofrojnë përvojë tepër argëtuese dhe emocionuese.

Tani, le të flasim për disa nga lojërat në të cilat përdoruesit mund të bastojnë.

Slot Machines

Në Japoni, ata përdorin makinat e fatit shumë më tepër se në shumicën e vendeve. Arsyeja është thjeshtësia e lojës.

Kur shkoni në faqet e lojërave të fatit të Japonisë, do të gjeni lloje të ndryshme të lojërave të automateve. Për shkak të shumëllojshmërisë, ka një shans të mirë që të gjeni atë që doni.

Ruletë

Për një fillestar, ruletë duket si një lojë mjaft e thjeshtë. Thjesht zgjidhni një numër dhe një ngjyrë dhe më pas prisni të shihni se çfarë ndodh. Realiteti është krejtësisht ndryshe. Është në të vërtetë një lojë strategjie që kërkon që ju të bëni një sasi disi të mirë të të menduarit. Është një lojë e përsosur për njerëzit që duan të mendojnë, por jo shumë.

Poker

Kjo është një lojë tjetër në listë që është mjaft e njohur në Japoni. Ndryshe nga ai i mëparshmi, Slot Machine, nuk është aq i thjeshtë. Në fakt, është krejt e kundërta.

Të bëhesh i mirë në poker kërkon krijimin e një strategjie të shkëlqyer dhe zotërimin e artit të bllofit. Do të gjeni shumë lojëra pokeri në kazinotë japoneze në internet. Nëse dëshironi të krijoni një karrierë të mirë kumari në poker, sigurohuni që të bëni një ton praktikë.

Bingo

Të fitosh në Bingo nuk është një gjë e lehtë. Shanset që një lojtar të godasë bingo në kohë të ndryshme janë mjaft të ulëta. Atëherë pse kaq shumë njerëz e luajnë këtë lojë? Sepse është tepër argëtuese dhe emocionuese.

Vetëm lojtarët që e kuptojnë Bingon jashtëzakonisht mirë duhet të bëjnë bastet e tyre në këtë lojë. Për njerëzit që e duan Bingo, por do të donin një variant të ndryshëm të lojës, bashkimi në kazinotë japoneze në internet është një mënyrë e shkëlqyer për ta bërë këtë.

Pachinko

Pachinko është një tjetër lojë në listë e cila është tepër e popullarizuar në Japoni. Në fakt, është edhe më popullor se çdo lojë tjetër e përmendur në këtë listë. Kjo është arsyeja pse ekziston një sasi e madhe e kazinove japoneze në internet që ofrojnë Pachinko për përdoruesit e tyre. Ngjashëm me Slot Machine, edhe ky është shumë i lehtë për t'u luajtur.

Përdoruesit duhet vetëm të hedhin topin dhe të shpresojnë që ai të përfundojë në një vrimë me një çmim të madh. Loja është tepër e ngjashme me pinball, ndryshimi më i madh është se ajo është e orientuar vertikalisht.

Bakarat

Baccarat është një nga lojërat më të vjetra dhe të famshme me letra. Loja nuk është aspak e komplikuar. Objektivi kryesor është të merrni një numër total prej 9 ose një numër që është më afër 9-së. Lojtari me 9 ose numri që është më afër fiton lojën.

Ka shumë variacione të lojtarëve të Baccarat që mund t'i gjeni në kazinotë në internet. Më të njohurit janë Puno Banco dhe Chemin de Fer.

Tigri i Dragoit

Kjo lojë e ka origjinën në Japoni. Është tepër e ngjashme me Baccarat, por më e thjeshtë. Dragon Tiger është i dashur nga njerëzit në Japoni dhe arsyeja kryesore është thjeshtësia e tij.

Lojtari vë bast në njërën nga dy duart. Dragoi dhe Tigri. Ka tre rezultate në këtë lojë. Nëse lojtari ka vënë bast në Dragon, dhe ai ka vlerën më të lartë, lojtari i merr të gjitha paratë. Nëse Tigri ka vlerë më të lartë, lojtari humbet të gjitha paratë. Nëse të dyja kanë të njëjtën vlerë, lojtari merr vetëm gjysmën e shumës që ka përdorur.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme