Aplikacionet e kazinosë celulare që kombinojnë lojëra elektronike dhe lojëra me letra

Lajme

2022-03-29

Eddy Cheung

Zoti Green

Zoti Green është një kazino e shkëlqyer për ata që shijojnë lojërat klasike të tavolinës si blackjack, ruletë dhe baccarat. Provoni një nga lojërat befasuese mbi 60+ me tregtarë të drejtpërdrejtë, të cilat përfshijnë çdo gjë nga Monopoly live deri tek blackjack VIP. Kazinoja ka gjithashtu dhoma emocionuese pokeri, keno, bingo dhe një libër sportiv të njohur. Në përgjithësi, faqja përfshin mbi 700 lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike, dhe lojtarët celularë mund të shijojnë shumicën e tyre edhe përmes versionit të aplikacionit.

Aplikacionet e kazinosë celulare që kombinojnë lojëra elektronike dhe lojëra me letra

Mr Green Casino filloi në 2008 si një platformë modeste interneti vetëm për lojtarët suedezë. Ishte një nga kazinotë e para që ofronte lojëra nga një sërë furnizuesish të shquar softuerësh, dhe gjithashtu prezantoi një metodë krejt të re të portofolit për lojtarët. MRG, firma mëmë e kazinosë Mr Green, u ble nga William Hill PLC në 2019 për një vlerë mahnitëse prej 242 milionë funtesh në para. Kjo do të thotë, z. Green është në pronësi të William Hill dhe qeveriset si nga MGA ashtu edhe nga MGA Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

Kazumo

Kazumo, e cila u lançua në Skandinavi në vitin 2012, ka pasur një ndikim të madh pozitiv që nga hyrja në tregun e Mbretërisë së Bashkuar, duke u dhënë përdoruesve të saj një përvojë të veçantë të këndshme të kazinosë në internet. Ajo e ka reklamuar veten si një lloj kazinoje krejtësisht tjetër, me portretizime qesharake në promovimin e saj që i dhanë një çmim për Fushata më të Mirë të Marketingut në EGR Nordic Awards 2016. Ai gjithashtu ofron një mori lojërash kazino, gjë që ka rezultuar në një rritje meteorike të popullaritetit.

Është shumëngjyrëshe, e gjallë dhe inovative. Shumëllojshmëria e lojës është e mahnitshme dhe përdorshmëria e sajteve të desktopit dhe celularit është e jashtëzakonshme. Edhe pse nuk është një Kazino PayPal, depozitimi dhe tërheqja e fondeve është e shpejtë, e sigurt dhe e sigurt, dhe i gjithë siti ka një ajër profesional dhe të rregulluar për të. 

Betsson

Betsson, e themeluar në Suedi në vitin 1963, ka mbi 5 dekada ekspertizë, duke e bërë atë një nga librat më të mirë sportiv në botë. Betsson e ka rritur biznesin e saj nga një kazino shumë më tepër gjatë viteve.

Nuk duhet të harrojmë se Betsson ka fituar disa nderime gjatë viteve, duke përfshirë Kazinonë e Vitit, Operatorin më të mirë Online Sportiv të Vitit në 2012, dhe Aplikacionin më të mirë të Basteve Sportive dhe Përsosmërinë në Shërbimin ndaj Klientit në 2014.

Licencimi i tij nga UKGA dhe MGA nënvizon legjitimitetin e tij, duke u siguruar bastorëve një rrjet sigurie ndërsa zgjedhin të luajnë një nga 1500 lojërat e tij. Së fundi, përzgjedhja e saj e larmishme e lojërave të kazinosë i lejon përdoruesit të zbulojnë lojën më të mirë të përshtatur me kërkesat e tyre, duke ofruar gjithashtu një komunitet për t'u shijuar nga të gjithë.

LeoVegas

Kazino LeoVegas, një kazino mjaft e re në internet që filloi në vitin 2013, është rritur me shpejtësi në rangun. Faqja e tyre e internetit është shumë e ndikuar nga luani LeoVegas, sipas të cilit ata janë stilizuar pasi e konsiderojnë veten si Mbreti i Mobile. Megjithatë, ato janë shumë më tepër se një kazino celulare. LeoVegas ka lojëra nga disa furnizues të njohur të lojërave, duke përfshirë gjigantin suedez të lojërave NetEnt, i cili shquhet për cilësinë dhe drejtësinë e tij.

Që nga fillimi i tij në 2012, LeoVegas ka marrë disa nderime dhe konsiderohet gjerësisht si një nga kazinotë më të mira në internet. Ofron lojëra unike dhe të reja, si dhe lojëra elektronike klasike dhe lojëra të njohura jackpot. Ekziston gjithashtu një kazino live e nivelit të lartë që mundësohet nga furnizues të ndryshëm kryesorë dhe ofron lojërat më kreative në treg.

Zanafilla

Kazino Genesis i ka të gjitha, nga lojërat fantastike deri te promovimet masive. Për më tepër, lojtarët e desktopit dhe celularëve mund të shijojnë zgjedhjen e plotë të lojërave në këtë faqe, dhe ka një bonus të mirë mirëseardhjeje për të tërhequr vëmendjen tuaj.

Genesis Casino ka një përzgjedhje të gjerë lojërash që përfshin lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra kazino live. Të ndryshme nga këto mund të luhen për shumë aksione, duke lejuar lojtarët e të gjitha buxheteve të kenë një përvojë argëtuese lojrash në kazino.

Lojërat në Zanafilla ofrohen nga një sërë burimesh, ku shumica vijnë nga Microgaming dhe NetEnt, dy nga kompanitë më të mëdha të softuerit të kazinove në botë.

Gjithashtu nuk ka asnjë ndryshim se çfarë pajisje celulare keni, pasi të gjitha funksionojnë në mënyrë të përsosur në Genesis Casino. Softueri i lojrave do të jetë i lehtë për t'u përdorur në iPhone, iPad dhe smartfonë Android.

Lajmi i fundit

Cilat lojëra luhen më shumë në një kazino celulare
2023-03-14

Cilat lojëra luhen më shumë në një kazino celulare

Lajme