Lajme

September 21, 2023

Arritni majën e ndeshjes së boksit në Kangur King nga Stakelogic

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Stakelogic, një furnizues i nivelit më të lartë të lojërave elektronike inovative për celular, ka shpallur lojën e saj më të re slot, Kangaroo King. I merr lojtarët në një udhëtim në mbretërinë e kafshëve, duke i ftuar ata të përballen me fuqinë e Mbretit Kangur, kampionit të njohur të boksit të vendit.

Arritni majën e ndeshjes së boksit në Kangur King nga Stakelogic

Mbreti Kangur jep një luftëtar tepër të shkathët dhe përshtatës, i demonstruar kur ai shfaqet si një simbol Wild në bobina. Ai jo vetëm që zëvendëson personazhet e tjerë, por gjithashtu mund të kërcejë në një mbështjellje tjetër të lidhur, duke lënë një simbol të ri Wild në vend të tij, duke krijuar më shumë shanse suksesi.

Stakelogjike këshillon lojtarët që të jenë në vëzhgim për ikonat e bonusit shpërblyes. Lojtarët mund të mbledhin të paktën tre prej tyre kudo në tabelën e lojës për të nisur të shumëpriturin Bonusi i rrotullimeve falas. Ulja e 3, 4 ose 5 simboleve do të aktivizojë përkatësisht 10, 12 ose 15 rrotullime falas.

Lojtarët do të vërejnë Kangurin e Egër të pozicionuar në mes të rrjetit në fillim të raundeve të bonusit, duke vazhduar të lëvizë në të gjithë rrjetin me çdo kthesë. Më pas, niveli i Rrotullimeve Falas do të rritet me një shkallë nëse lojtarët janë në kazinotë celulare mblidhni një kombinim fitues me simbolin Wild.

Ndërsa kjo vazhdon, slot celular do të eliminojë të gjitha ikonat me vlerë të ulët nga bobinat. Të zhvilluesi i softuerit thotë se lojtarët mund të monitorojnë përparimin e tyre në matësin e duhur. Pas çdo përparimi, lojtarët do të marrin më shumë rrotullime falas për të vazhduar të shijojnë raundet e boksit.

Kur lojtarët arrijnë në përfundimin e çdo raundi, Kangaroo Wild do të rritet në madhësi dhe çdo simbol që ata kanë do të zhduket nga bobinat. Ky simbol mund të rritet për të arritur një madhësi maksimale prej 5×5 nëse lojtarët arrijnë deri në fund të shtegut.

Zhvilluesi paralajmëron lojtarët se sfida për të mposhtur Mbretin Kangur nuk do të jetë e lehtë. Lojtarët që janë të suksesshëm në daljen e tyre nga bobinat do të marrin shpërblimin më të lartë prej 5,888,40x të shumës.

Kangaroo King është shtesa më e fundit në koleksionin e lojërave inovative të kazinosë të Stakelogic që përmbajnë lëshime të fundit si Bas i egër i egër 2 dhe Candyways Bonanza 3 Megaways. Loja është tashmë drejtpërdrejt në të gjithë rrjetin e kazinove të zhvilluesit, duke përfshirë StarCasino, shtesa më e fundit.

Jose Simon Kadala, Menaxher i Llogarive Kryesore në Stakelogic, komentoi:

"Të përballesh me Mbretin Kangur nuk është një detyrë e lehtë, por ne mendojmë se me të gjitha tiparet emocionuese të bonusit që u kemi dhënë lojtarëve tanë, ata kanë pak më shumë se një shans për ta mposhtur atë. Mbreti Kangur është një shtesë fantastike për rritjen tonë. Portofoli i sloteve dhe tema i ka dhënë ekipit tonë mundësinë për të shprehur vërtet krijimtarinë e tyre dhe për t'u argëtuar në periferinë Australiane"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme