Lajme

July 6, 2023

Bëhuni gati për të marrë vazhdimin në tendencë të Push Gaming në Razor Returns

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Push Gaming, një ofrues kryesor i lojërave B2B, ka lëshuar Razor Returns, vazhdimin e shumëpritur të një prej lojërave të tyre më të suksesshme celulare të të gjitha kohërave, Razor Shark. Ky slot u lëshua fillimisht në vitin 2019 dhe u prit mirë nga lojtarët për lojën e tij të paparashikueshme. Zhvilluesi thotë se Razor Returns ruan të njëjtin trend, nëse jo më interesant!

Bëhuni gati për të marrë vazhdimin në tendencë të Push Gaming në Razor Returns

Është një veprim shumë i paqëndrueshëm që i çon lojtarët nën det për të takuar peshkaqenë të shpejtë, duke lexuar për të ngrënë çdo gjë që u del përpara. Veprimi ndodh në një tabelë loje 5x5 me 20 linja bastesh dhe një pagesë prej 100,000x. Grafika të mprehta dhe një kolonë zanore drithëruese përgatit lojtarët të takojnë grabitqarët e tyre të preferuar.

Është interesante se Razor Returns shënon rikthimin e madh të shifrave të sakta që kanë qenë terrorizuese aplikacionet e kazinosë celulare për vite. Sidoqoftë, zhvilluesi u ka dhënë personazheve një ndryshim me zinxhirë të ndryshëm metalikë dhe dhëmbë ari ndërsa enden nëpër bobina për të ndihmuar lojtarët të sigurojnë fitore të rëndësishme.

Karakteristikat e kësaj krejt të re lojë kazino celulare janë aq të mprehta sa peshkaqenët që banojnë në të. Loja përfshin simbole misterioze që mund të aktivizojnë funksionin Nudge & Reveal. Pasi të inicohet, mund të shfaqet një simbol misterioz, duke zbuluar një peshkaqen të egër, peshkaqen të artë ose simbole të pagesës.

Kur të shfaqen simbolet e artë të peshkaqenit, funksioni "Razor Reveal" do të aktivizohet dhe çdo pozicion në të cilin zbarkohet do të rrotullohet përmes një sërë çmimesh. Lojtarët mund të marrin sa vijon:

  • Shpërblime të menjëhershme
  • Shumëzuesit
  • Mbledhësit
  • Simboli i konvertuesit dinamik

Lojtarët mund të vendosin një simbol pagese ndërsa konverteri lëviz nëpër ikonat standarde të pagesës në bobina. Nëse kjo ndodh, të gjitha simbolet e ngjashme mund të shndërrohen në peshkaqenë të artë, ndërkohë që veçoria Razor Reveal vazhdon të bëjë të mirën.

Push Gaming përfshinte gjithashtu një lojë rrotullimi falas. Lojtarët mund ta aktivizojnë këtë lojë pasi të kenë vendosur të paktën tre simbole të shpërndarjes së Torpedos kudo në bobina. Gjatë rrotullim falas raundi, bobina e dytë dhe e katërt mund të mbushen me simbole misterioze që lëvizin nga një pozicion poshtë secila, duke rritur shumëzuesin me 1x. Shumëzuesi në rritje që arrin 100x vlen për të gjitha fitoret.

Razor Returns është një nga disa lojëra emocionuese kazino të lëshuara nga Push Gaming së fundmi. Muajin e kaluar, kompania njoftoi Crystal Catcher, duke i çuar lojtarët në një bodrum nëntokësor 7x7 për të kërkuar pasuri. Para kësaj, zhvilluesi i slotit publikoi një titull të frymëzuar historikisht, 10 Shpata.

Duke komentuar mbi Razor Returns, George Fil, Drejtor Menaxhues i Grupit të Push Gaming, deklaroi:

"Ka kaluar një kohë e gjatë dhe ne kemi investuar një sasi të konsiderueshme kohe dhe përpjekje në zhvillimin e Razor Return, duke ditur se sa i nderuar është origjinali me komunitetin e lojtarëve. Ne jemi jashtëzakonisht të kënaqur me produktin e përfunduar dhe indikacionet e hershme sugjerojnë këtë mund të jetë një hyrje tjetër e madhe në portofolin tonë në rritje të titujve për të cilin jemi kaq krenarë”

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme