Lajme

May 19, 2023

BetConstruct e bën përmbajtjen kripto më të aksesueshme me lojën "Aligator Validator".

Emily Patel
WriterEmily PatelWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

BetConstruct, një furnizues kryesor i lojërave të kazinosë celulare, ka shpallur Alligator Validator, lojën e saj inauguruese të ndërtuar vetëm duke përdorur teknologjinë blockchain. Në këtë lojë, operatorët dhe lojtarët e kazinosë celulare do të përdorin teknologjinë blockchain për të kryer të gjitha transaksionet. BetConstruct thotë se Alligator Validator krenohet me grafikë të gjallë, mekanikë moderne të lojës dhe një sistem pagese krejt të re të bazuar në blockchain.

BetConstruct e bën përmbajtjen kripto më të aksesueshme me lojën "Aligator Validator".

Siç pritej, teknologjia e bazuar në blockchain në Alligator Validator garanton siguri dhe mbrojtje shtesë. Ai eliminon nevojën për një palë të tretë të centralizuar opsionet e pagesës për të menaxhuar transfertat e parave, me kontrata inteligjente që përpunojnë pagesat në mënyrë autonome. 

Përveç kësaj, kompania vuri në dukje se kjo lojë "e vetme" do t'u siguronte vërtetuesve që marrin pjesë në rrjetin Bahamut shumë përfitime. BetConstruct thotë se vlerësuesit do të fitojnë një avantazh duke mundësuar lojën në platformat e tyre. Në këmbim, kjo do të sigurojë një përvojë unike dhe emocionuese të lojës për lojtarët aplikacionet e rregulluara të kazinosë dhe t'u japë vërtetuesve një kthim më të lartë nga investimi. 

Duke marrë pjesë në mekanizmin e konsensusit të Proof-of-Staked-Authority (PoSA) dhe duke siguruar sigurinë e rrjetit të lojërave, validuesit janë lojtarë jetik në sistemin Bahamut.

BetConstruct është e bindur se kjo risi e re e lojërave do të ndikojë ndjeshëm në sektorin e iGaming. Kompania thotë se teknologjia do ta bëjë më të lehtë aksesin e lojërave kripto për më shumë lojtarë. Koncepti unik i Alligator Validator do të rigjallërojë përvojat e lojtarëve në kripto kumar duke u prezantuar partnerëve me potencialin për të korrur shpërblime të mëdha për ndihmën e sigurisë së rrjetit. 

Këtu janë fjalët përmbyllëse të BetConstruct:

"Shtojeni lojën në katalogun tuaj dhe mos e humbisni mundësinë për t'u bërë një nga të parët që do të ndesheni me realitetin e ri të iGaming!"

Duke pritur me padurim Samitin e CasinoBeats

Në lajmet e tjera të fundit të BetConstruct, kompania ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në CasinoBeats Summit 2023. Ngjarja do të mbahet në Malta ndërmjet 23 dhe 25 majit, dhe BetConstruct do të takojë vizitorët e saj dhe do të ndajë ekspertizën e kompanisë në Stand A43. 

Pjesë e ekspozitës së kompanisë në konferencë do të jetë libri i saj inovativ sportiv me 120+ lloje sportive dhe 12,000+ ngjarje të drejtpërdrejta në muaj. Sportsbook ofron gjithashtu një seksion Esports të pasur me lojëra me lojtarët e basteve në të gjitha tregjet e njohura. 

Sa i përket lojërave, BetConstruct do të jetë i lumtur të shfaqë bibliotekën e saj të fuqishme prej 10,000+ lojëra celulare. Kjo përfshin lojëra elektronike me performancë më të mirë në internet nga ofruesit kryesorë të softuerit.

Të rejat e fundit

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare
2023-11-28

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare

Lajme