Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777

Lajme

2023-05-25

Benard Maumo

Betsoft, një zhvillues kryesor i lojërave me orientim celular, ka kujtuar fansat e saj Blackjack që dëshirojnë diçka më shumë. Kjo ndodh pasi kompania publikoi Supreme 777 Jackpots, një lojë Blackjack që ruan përvojën klasike duke shtuar eksitimin e basteve anësore të Perfect Pairs dhe veçorive të Jackpot Progresiv.

Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777

Kjo lojë e shumëpritur paraqet lojtarët në aplikacionet e kazinosë celulare me tre raunde të njëkohshme Blackjack në një mjedis qetësues, falë muzikës xhaz. 

Supreme 777 Jackpots përdor gjashtë kuverta letrash dhe rregullat e Las Vegas Strip. Loja i përzien letrat pas çdo raundi dhe lojtarët mund të dyfishohen pas dyfishimit ose ndarjes vetëm në letrat 9, 10 dhe 11. Vini re se çdo dorë është kundër bankës, me opsionin e vendosjes së basteve individuale për secilën dorë. 

Siç pritej, objektivi i lojtarit është të krijojë një vlerë të dorës prej 21 ose diçka afër kësaj. Nëse dilni jashtë shtëpisë, do të merrni një pagesë 3/2 herë përpara se të fillojë një raund i ri. Dhe, sigurisht, mund të krijoni një Blackjack nëse shënoni 21 me dy letrat fillestare!

Më shumë emocione me bastet anësore

Betsoft Gaming rrit aksionet në këtë lojë Blackjack duke përfshirë bastin anësor të njohur të Perfect Pairs. Ky bast opsional i lejon lojtarët të fitojnë një pagesë deri në 25 herë duke përputhur dy letrat e tyre të para sipas vlerës, ngjyrës ose të dyjave. Thjesht prekni logon PP për të vendosur këtë bast anësor pas vendosjes së bastit kryesor. 

Supreme 777 Jackpots ofron gjithashtu mundësinë për të fituar tre jackpots për të krijuar një përvojë më emocionuese. Xhekpotet përfshijnë:

  • Minore
  • I madh
  • Jackpot i madh

Lojtarët mund të kualifikohen për një pagesë jackpot pasi të vendosin një bast anësor në logon e JP. Një 7 me fat do të jetë i mjaftueshëm për t'ju fituar një pagesë, me pagesën që rritet ndërsa shpërndahen më shumë 7. Ju mund të fitoni çmimin Grand Jackpot nëse tre letrat e para janë 7 dhe të merrni të gjithë xhekpotin nëse 7-at janë Spades.

lojë kazino u premton kumarxhinjve një kthim miqësor 97,86% në normën e lojtarëve dhe kufij të ndryshëm të aksioneve që përshtaten me të gjitha stilet e lojës. 

Duke komentuar pas publikimit, Anastasia Bauer, Shef i Menaxhimit të Llogarisë në Betsoft Gaming, tha:

"Supreme 777 Jackpots është një version "klasik me një kthesë" të Betsoft. Pavarësisht nëse jeni adhurues i strategjisë apo i shanseve me fat, ky jackpot Blackjack është krijuar për ju. Lojtarët tanë presin risi të vazhdueshme nga ne dhe Supreme 777 Jackpots ofron në çdo fushë. Ne presim që kjo të jetë një sukses i madh për klientët tanë.”

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme