BGaming debuton slotin Alien Fruits me grafikë të krijuar nga AI

Lajme

2023-04-19

Benard Maumo

BGaming, një zhvillues kryesor i lojëra elektronike celulare në internet, ka njoftuar një udhëtim në hapësirën e jashtme për të mbledhur shpërblime me automatin Alien Fruits. Është një automat emocionues i thjeshtë me grafikë të mprehtë dhe shumëngjyrëshe që nxjerr në pah njëfarë niveli inovacioni. 

BGaming debuton slotin Alien Fruits me grafikë të krijuar nga AI
  • Ky veprim me temë hapësinore ndodh në 6 rrotulla dhe 5 rreshta me 8 linja bastesh. Lojtarët duhet të përputhen me të paktën 8 simbole, duke përfshirë kumbullin, limonin, frutat e pasionit, avokadon dhe shegën, për të bërë një kombinim fitues. Funksioni popullor Tumble është gjithashtu i disponueshëm për të zëvendësuar të gjitha simbolet fituese me të reja, duke rritur shanset tuaja për të aktivizuar pagesën maksimale prej 15,000x. 
  • Nëse të paktën katër simbole të anijes kozmike shfaqen në ekran, frutat do të teleportohen në një galaktikë tjetër, duke i çuar lojtarët në Modaliteti i rrotullimit falas. Këtu, ju do të fitoni 10, 20 ose 30 rrotullime bonus nëse shikoni përkatësisht 3, 4 ose 5 simbole shpërndarjeje. Zbarkimi i tre shpërndarjeve të tjera në modalitetin e bonusit do të shkaktojë 5 rrotullime shtesë.

Teleportali Multiplier lejon simbolet e alienëve me fruta të transmetojnë sinjale në planetët e tyre vendas. Nëse kjo ndodh, lojtarët mund të krijojnë një shumëzues të rastësishëm midis 2x dhe 100x përpara se të shtojnë shumëzuesin në fitoren totale. 

Veçoria e "Blerjes së Bonusit" shfaqet gjithashtu në këtë automat me temë hapësinore. Kjo veçori ju lejon të blini rrugën tuaj në modalitetin e bonusit me 100 herë bast. Megjithatë, funksioni nuk është pjesë e slotit të markës në disa juridiksione, si në Mbretërinë e Bashkuar. 

Duke komentuar për Alien Fruits, bashkë-CPO e BGaming, Yulia Aliakseyeva, tha: "Si një ofrues kryesor i lojërave elektronike, ne jemi të kënaqur të shtojmë Alien Fruits në portofolin tonë prej më shumë se 100 titujsh krijues. Jemi veçanërisht të entuziazmuar të prezantojmë grafika të krijuara nga AI - vetëm një shembull i qasjes inovative të BGaming për zhvillimin e lojërave elektronike".

Ky slot machine u lançua nga BGaming në aplikacionet e rregulluara të kazinosë celulare më 13 prill 2023. Karakteristikat e tij magjepsëse të bonusit dhe RTP miqësore 96% i lejojnë lojtarët të fitojnë çmimin kryesor prej 180,000 €.

Të rejat e fundit

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy
2023-06-01

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Luaj tani
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë