Lajme

July 5, 2023

Bonuset më të mira të depozitave të para të Neosurf për lojtarët e kazinosë celulare në korrik '23

Emily Patel
WriterEmily PatelWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Edhe pse shumica e lojtarëve do të donin të gjenin një bonus pa depozitë, shumë aplikacione të kazinove celularë ofrojnë bonuse depozitash për lojtarët e rinj. Dhe një nga mënyrat për të kërkuar këto shpërblime është depozitimi i fondeve duke përdorur Neosurf. Ky opsion ju lejon të bëni pagesa të sigurta dhe të përshtatshme për kazino pa ndarë të dhënat tuaja bankare.

Bonuset më të mira të depozitave të para të Neosurf për lojtarët e kazinosë celulare në korrik '23

Pra, në këtë përmbledhje, do të zbuloni bonuset më të mira të mirëseardhjes së kazinosë celulare për Depozitat Neosurf. Do të mësoni rreth kërkesave të basteve, përqindjes së ndeshjes, depozitave minimale dhe kushteve të tjera për të bërë një zgjedhje të informuar.

100% deri në 200 € në EnergyCasino

EnergyCasino është një faqe kumari me vlerësime më të larta në pronësi të Probe Investments Limited. Pas regjistrimit në këtë kazino celulare, depozitoni fonde duke përdorur Neosurf për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes 100% deri në 200 €. Kjo do të thotë që kazinoja do t'ju shpërblejë me një shumë bonus të patërhequr të barabartë me depozitën tuaj. Në mënyrë emocionuese, ky bonus ndeshje ka një nga kërkesat më të ulëta të basteve në 25x.

Kazinoja gjithashtu ju shpërblen me 50% deri në 200 € bonus ringarkimi pasi të keni përdorur paketën tuaj të mirëseardhjes. Bëni një depozitë të dytë duke përdorur mënyrën e pagesës për të kërkuar 50% të shumës së depozitës tuaj në një bonus të patërhequr. 

Më poshtë janë kushtet e bonusit:

 • Kërkesa për bast është 30x.
 • Shuma maksimale e bastit të bonusit është 5 €.
 • Bonusi është i vlefshëm për 30 ditë.

100% deri në 150 € në DublinBet

DublinBet është një kazino celulare me përvojë që ekziston që nga viti 2004. Kjo platformë e licencuar nga Curacao ka ekzistuar për kaq shumë kohë, ndoshta për shkak të emocioneve bonuse dhe promovime. Në Kazino DublinBet, depozita juaj e parë Neosurf do të vijë me një bonus ndeshjeje 100% deri në 150 €. Depozita e dytë ka një bonus ringarkimi prej 50% deri në 100 €.

Por si të tjerat bonuset e mirëseardhjes së kazinosë, ky promovim ka terma dhe kushte, duke përfshirë:

 • Depozitë minimale prej 20 €.
 • Kërkesa 30x e basteve për bonusin + depozitën.
 • Shuma maksimale e bastit është 5 €.
 • Slotet e blerjes së bonusit nuk kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të bastit.
 • Bonusi i ndeshjes është i vlefshëm për 30 ditë.

300% deri në 1000 € në Wild Tornado

Tornado e egër është një kazino e vitit 2017 në pronësi të Dama NV. Kjo kazino celulare ka një nga ofertat më të mëdha të mirëseardhjes për lojtarët që plotësojnë depozitat duke përdorur Neosurf dhe opsione të tjera kualifikuese pagese. Kazinoja ka një paketë bonus mirëseardhjeje prej 1000 € të shpërndarë në deri në katër depozita.

 • Depozita e parë: 100% deri në 300 €.
 • Depozita e dytë: 50% deri në 200 € me kod WILD2.
 • Depozita e tretë: 50% deri në 200 € me kod WILD3.
 • Depozita e katërt: 100% deri në 300 € me kod WILD4.

Kërkesa e bastit për shumën e bonusit është 40x. Gjithashtu, depozita minimale për ofertat e mirëseardhjes është 20 €, dhe lojtarët kanë tre ditë për të vënë bast bonuset.

Të rejat e fundit

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare
2023-11-28

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare

Lajme