Cilat janë pagesat super të shpejta?

Lajme

2020-11-20

Lojtarët e kazinove në internet po lëvizin në celular me shumicë. Kjo për shkak se aplikacionet e lojërave të fatit celular ofrojnë më shumë larmi lojrash se më parë, dhe shanset janë gjithashtu tërheqëse. Por nëse ka një zonë ku kazinotë online celularë kanë munguar, është seksioni i pagesave. Në shumicën e kazinove me bazë tokësore, lojtarët bëjnë depozita dhe tërheqje të menjëhershme në dritaren e arkëtarit.

Cilat janë pagesat super të shpejta?

Ndërkohë, kazinotë në internet po arrijnë me shpejtësi, falë rritjes së pagesave të portofolit elektronik dhe kriptomonedhës. Pra, nëse po kërkoni të bëni transaksione të shpejta dhe të sigurta, shikoni këto kazino celulare aplikacionet.

Aplikacionet më të mira të kazinosë në telefon celular me pagesa të menjëhershme

Kazino 22bet

Kazino 22bet është një kazino online relativisht e re e lançuar së fundmi në 2018. Kjo kazino ka një licencë të Komisionit të Kumarit në MB dhe një tjetër nga Curacao E-Gaming. Përveç kësaj, 22bet Casino krenohet me një bibliotekë të fuqishme lojërash që lojtarët mund t'i qasen si në pajisje desktop ashtu edhe në celular.

Megjithatë, është sistemi i tyre bankar ai që shënon shumë. Për fillestarët, ai mbështet mbi 150+ mënyra pagese. Lojtarët mund të bankojnë duke përdorur Visa, MasterCard, Skrill, EcoPayz, Neteller, etj. Lojtarët e rinj gjithashtu mund të tërheqin fonde brenda 24 orëve, me tërheqje të mëvonshme të miratuara brenda një ore pas verifikimit të identitetit.

1xBet

Nisur në vitin 2011, 1xBet është një nga kazinotë celulare me rritje më të shpejtë. Ajo ka një licencë Curacao E-Gaming, duke e bërë atë një platformë të sigurt të lojrave celulare. Kjo kazino është e famshme për katalogun e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë video poker, lojëra elektronike, lojëra tavoline, jackpot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Përveç kazinosë, ajo ofron gjithashtu një libër sportiv të shkëlqyer me shanse të jashtëzakonshme.

Sa i përket opsioneve bankare, 1xBet ofron metoda të shumta të sigurta me depozita dhe tërheqje të menjëhershme. Platforma mbështet Visa, MasterCard, Transfertë Bankare, Payeer, EcoPayz, Sofort dhe më shumë. Lojtarët gjithashtu mund të kenë akses në opsionet e kriptomonedhave si Litecoin, Bitcoin dhe Dogecoin. Dhe po, të gjitha tërheqjet përpunohen brenda 24 orëve (zakonisht 15 minuta).

Panda mbretërore

Nëse jeni duke kërkuar të luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra elektronike, video poker, bingo, ruletë ose baccarat, Panda mbretërore është vendi për të qenë. Kazinoja u shfaq për herë të parë në vitin 2014 pasi mori miratimin nga Autoriteti i Lojërave të Maltës në 2013. Pavarësisht staturës së saj të re, kazinoja ka ndriçuar ekranet e desktopit dhe celularëve me grafikën e saj të shkëlqyer dhe drejtësinë e platformës. Do të luani mbi 300 lojëra elektronike të ofruara nga NextGen, Microgaming, NetEnt dhe më shumë.

Duke ecur me shpejtësi drejt varietetit bankar, Royal Panda Casino nuk është i pakalueshëm. Kumarxhinjtë mund të përdorin Visa, MasterCard, Paysafecard, Fast Bank Transfer, Neteller dhe Skrill. Ndërsa depozitat janë të menjëhershme në të gjitha opsionet, lojtarët mund të bëjnë tërheqje të menjëhershme vetëm përmes Paysafecard, Neteller dhe Skrill. Kini parasysh se depozitimi dhe tërheqja minimale është 10 dollarë.

Metodat kryesore të pagesës me arkëtimet më të shpejta

Në mënyrë tipike, të gjithë lojtarët e fatit duan që fitimet e tyre të dalin shpejt. Edhe pse ne kemi diskutuar tashmë disa kazino celulare me pagesë të shpejtë, do të ishte më mirë nëse mund të gjeni disa opsione shtesë vetë. Për fat të mirë, ju duhet vetëm të kërkoni për disa opsione të menjëhershme pagese për të ditur nëse kazinoja celulare ofron tërheqje të shpejta apo jo. Ato përfshijnë:

  • PayPal – Ndërsa ky opsion është i disponueshëm në kazinotë e kufizuara në internet, ato që e kanë atë përpunojnë pagesa të menjëhershme. Gjithashtu, PayPal dihet se është partner vetëm me kazinotë e besuara dhe të rregulluara. Pra, këtu është një përfitim i dyfishtë.

  • Skrill – Skrill është një tjetër portofol në internet që është goxha i ngjashëm me PayPal. Pasi të keni bërë një kërkesë tërheqjeje përmes Skrill, ajo do të shfaqet menjëherë. Për fat të mirë, shumica e aplikacioneve të kazinosë në internet dhe celular pranojnë Skrill.

  • Neteller – Ashtu si Skrill, Neteller është i disponueshëm në shumicën e kazinove në internet. Ky opsion i portofolit elektronik ka një reputacion midis lojtarëve të kazinosë për ofrimin e tërheqjeve të shpejta me tarifa të ulëta.

  • Paysafecard – Kjo metodë ju mundëson fleksibilitetin e pagesës për të paguar dhe tërhequr cash duke përdorur një PIN 16-shifror. Bastorët gjithashtu mund të lidhin llogaritë e tyre bankare dhe të transferojnë para shpejt dhe lehtë.

    Në fund të fundit

    Këta janë aplikacionet më të mira të lojërave të fatit celular me pagesë të shpejtë ku mund të regjistroheni në vitin 2020. Siç pritej, këto aplikacione janë gjithashtu më të mirat për të ofruar shërbim cilësor ndaj klientit, shumëllojshmëri lojërash, probabilitet të lartë në përqindje, bonuse tërheqëse etj. Dhe, sigurisht, ka shumë aplikacione të tjera atje me pagesa të menjëhershme. Vetëm sigurohuni që kazinoja të jetë e rregulluar për të shmangur humbjen e parave tuaja të fituara me vështirësi në afat të gjatë.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme