Duke luajtur Slot Machines në telefonin tuaj celular

Lajme

2021-01-31

Më parë, lojtarët duhej të udhëtonin me makinë ose të ecnin në një kazino me tulla dhe llaç për të luajtur slot makina dhe të tjera lojra kazino. Akoma më keq, kishte vetëm një pjesë të vogël të dhomave legale të lojërave të fatit në mbarë botën me lojëra të tilla. Por falë celular telefonat dhe teknologjia kompjuterike, lojtarët e kazinosë mund të kënaqen pothuajse kudo. Këshillat e mëposhtme me siguri do të jenë të dobishme nëse planifikoni të shkoni në celular këtë vit.

Duke luajtur Slot Machines në telefonin tuaj celular

Pajisjet celulare të njohura për të luajtur lojëra elektronike

Kur bëhet fjalë për të luajtur lojëra elektronike në internet, nuk ka rëndësi lloji i pajisjes celulare që po përdorni. Megjithatë, mos prisni të shijoni një përvojë të qetë dhe gjithëpërfshirëse nëse jeni duke përdorur një telefon celular të ngadaltë dhe të vjetër. Për fat të mirë, telefonat inteligjentë më të fundit janë të shpejtë, të përballueshëm dhe të sigurt.

Më poshtë janë platformat më të njohura celulare që mbështesin lojëra elektronike:

 • Android – Ky është sistemi operativ celular më i popullarizuar aktualisht. Jo vetëm që është i thjeshtë për t'u përdorur, por Android gjithashtu i lejon lojtarët të shkarkojnë aplikacionet e kazinosë nga Google Play Store ose të instalojnë një APK direkt nga faqja e internetit e kazinosë. Google Play Store ka mijëra lojëra elektronike falas për të ndihmuar lojtarët të mprehin aftësitë e tyre të lojës.

 • iOS – Pyet ndonjë kazino online lojtar në SHBA për pajisjen celulare më të njohur, dhe përgjigja është e thjeshtë - iPhone. Epo, kjo është pjesërisht e vërtetë duke pasur parasysh se iPhone-ët ofrojnë një ekran me prekje të përgjegjshme dhe një motor të shkëlqyer grafik. Gjithashtu, iOS ka pa dyshim sigurinë më të mirë të telefonit celular. Për të mos përmendur që mund të shkarkoni drejtpërdrejt aplikacione kazino me para të vërteta nga Apple iTunes.

  Si të filloni të luani lojëra elektronike në internet në pajisjen tuaj celulare

  Nëse jeni duke përdorur një telefon Android, iOS, Blackberry ose Windows, zbatoni këto hapa për të filluar:

  Hapi 1.

  Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin e kazinosë celulare që keni ndërmend të përdorni.

  Hapi 2.

  Krijoni një llogari duke përdorur llogarinë tuaj të postës elektronike ose të mediave sociale.

  Hapi 3.

  Lidhni një mënyrë pagese dhe depozitoni një shumë minimale. Vazhdoni dhe kërkoni bonusin e mirëseardhjes nëse ka ndonjë.

  Hapi 4.

  Filloni të rrotulloni rrotullat në lojën tuaj të preferuar slot!

  Kazinotë e menjëhershme celulare kundrejt aplikacioneve celulare

  Para së gjithash, mund të luani lojëra elektronike me para të vërteta në celular duke përdorur ose një aplikacion të shkarkueshëm ose një faqe interneti. Por cili është ndryshimi kryesor? Një kazino e menjëhershme celulare është e aksesueshme nëpërmjet një shfletuesi uebi. Thjesht futni lidhjen URL dhe hapni faqen e lojërave të fatit. Nga ana tjetër, aplikacionet celulare shkarkohen dhe instalohen nga iTunes, Google Play Store ose direkt nga faqja e lojërave të fatit.

Por këtu është gjëja; ndërsa aplikacionet celulare janë më të thjeshta për t'u nisur, ato zënë hapësirë ruajtëse, ndryshe nga homologët e tyre në internet. Gjithashtu, kazinotë e menjëhershme janë të aksesueshme përmes çdo smartphone, tableti ose kompjuteri. Për fat të mirë, aplikacionet më të mira të lojërave të fatit celular kanë gjithashtu opsione të menjëhershme. Ju vetëm duhet të gjeni kazinonë e duhur.

Përfitimet e luajtjes së automateve në celular

Ka një mijë e një arsye pse është më mirë të luani lojëra elektronike të kazinove në celular mbi kazinotë tokësore dhe desktop. Së pari, duhet më pak kohë për të nisur një aplikacion celular dhe për të filluar të luani. Thjesht merrni telefonin, hapni kazinonë dhe filloni të shijoni. Së dyti, kazinotë celulare ofrojnë lehtësinë për të luajtur pothuajse kudo, në çdo kohë. Mbi të gjitha, mënyra e pagesës së faturimit celular e bën super të lehtë financimin e një llogarie kazino. Në përgjithësi, kumari celular është e ardhmja e iGaming.

Të marrët

Sillni emocionet e luajtjes së automateve fizike në shtëpi ose kudo tjetër me kazinotë celulare. Por para se të filloni të luani, dijeni se shtëpia fiton gjithmonë. Prandaj, studioni me kujdes skajin e shtëpisë dhe zgjidhni një slot video me përqindjen më të ulët. Gjithashtu, përfitoni nga bonuset e lojërave elektronike. Dhe më e rëndësishmja, luani në një kazino celulare të sigurt dhe të rregulluar.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme