Lajme

May 18, 2021

Ekipi i lojërave pragmatike dhe Wild Streak Gaming për të lëshuar Thesaret e Temujin

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Play Pragmatic nuk është i famshëm për marrjen e një qasjeje të qetë në industrinë konkurruese të kazinove në internet. Kompania është e njohur për lëshimin mujor të 5+ lojëra elektronike të reja video, duke thyer rekord, ndërsa në të njëjtën kohë jep tituj të drejtpërdrejtë të kazinosë.

Ekipi i lojërave pragmatike dhe Wild Streak Gaming për të lëshuar Thesaret e Temujin

Epo, më 17 mars 2021, Lojë pragmatike njoftoi se ishte bashkuar me bazën në Las Vegas Lojëra Wild Streak për të liruar Thesaret e Temujin. Ky slot video i frymëzuar nga Perandoria Mongole është titulli më i fundit me temë aziatike nga zhvilluesi. Pra, a jeni gati të provoni fatin tuaj?

Vështrim i përgjithshëm i slotit

Thesaret Temujin marrin frymëzim nga i madhi Genghis Khan, një pushtues i famshëm mongol. Loja ju teleporton në Perandorinë Mongole, ku sundimtari dhe luftëtari i frikshëm është mjaft bujar për të ndarë thesaret e tij. Luhet në një rrjet të artë 5x4 me deri në 1024 mënyra për të fituar.

Këtu, Wheel of Fortune shpërblen lojtarët deri në 50 rrotullime falas, disa shumëzues dhe katër jackpote fikse. Për të aktivizuar këtë veçori, lojtarët duhet të vendosin tre simbole bonus dragoi të artë.

Ndërkohë, tigri i artë përfaqëson ikonën e egër dhe shfaqet në bobinat 2, 3 dhe 4. Zëvendëson të gjitha simbolet përveç fishekzjarrëve dhe simboleve të bonusit kur ulet. Gjithashtu, Temujin është simboli premium, duke u dhënë lojtarëve deri në 2.63x aksionet e tyre fillestare për uljen e pesë në vijën e pagesës.

Dhe, sigurisht, kolona zanore e sfondit është shumë tradicionale, që përputhet bukur me imazhet klasike. Në përgjithësi, kjo lojë me variancë të lartë ofron një lojë gjithëpërfshirëse që padyshim do ta shijoni në kazinonë tuaj celular.

Karakteristikat e bonusit

Duke ofruar deri në 4 veçori bonus, lojtarët janë padyshim në një kënaqësi me slotin e videos Temujin Treasures. Më poshtë janë ato kryesore:

Funksioni Wild Switch

Siç nënkupton edhe emri, veçoria Wild Switch ka të bëjë kryesisht me simbolin Wild. Vendosni më shumë se gjashtë simbole standarde në tre rrotullat e mesme (mbështjelljet 2, 3 dhe 4) gjatë lojës bazë dhe zhbllokoni funksionin Wild Switch. Në këtë rast, të gjitha ikonat kthehen në Wilds me konsideratën e pagesës.

Veçori e rrotës

Nëse vendosni deri në tre ikona bonus gjatë një rrotullimi të vetëm, do ta aktivizoni këtë veçori dhe do të rrotulloni timonin falas. Lojtarët mund të fitojnë rrotullime falas, një çmim shumëfishues ose një nga katër jackpot-et e disponueshme. Është Jackpoti i Madh (8,888x aksioni juaj fillestar), Jackpoti i madh (288x shuma juaj fillestare), Jackpoti i vogël (88x shuma juaj fillestare) dhe Mini Jackpot (28x shuma juaj fillestare).

Ulja e ndonjë prej çmimeve të mëdha ose një çmimi shumëfishues do të zhbllokojë rrotën tjetër ku mund të rrotulloheni përsëri.

Funksioni i lojërave falas

Ndërkohë, niveli i dytë përmban çmime më të mëdha dhe më shumë Lojëra Falas. Nëse fitoni një çmim tjetër parash, do të merrni një goditje në një rrotullim tjetër, duke përparuar në nivelin e tretë. Është interesante që lojtarët mund të përparojnë deri në nivelin e gjashtë, ku do të shijojnë lojëra falas. Nëse treguesi ulet në pjesën e Rrotullimeve Falas, mund të grumbulloni deri në 50 rrotullime bonus.

Gjithsesi nuk mbaron me kaq. Ju mund të vendosni simbolin e fishekzjarreve në tre rrotullat e mesme gjatë seancës së Rrotullimeve Falas dhe të merrni një shumëzues të rastësishëm. Lojtarët mund të fitojnë deri në 5 rrotullime bonus dhe një çmim në para deri në 5000 herë bast të linjës. Ju gjithashtu mund të merrni wilds shumëzues prej 1x, 2x, 3x ose 5x. Dhe po, ju mund të aktivizoni jackpotet Major, Minor dhe Mini.

Kufijtë e basteve dhe RTP

Aksionet këtu variojnë nga 0,38 dollarë në 190 dollarë për rrotullim. Ju mund të zgjidhni kunjin tuaj duke përdorur butonat + dhe –. Sa i përket RTP-së, Thesaret Temujin është mjaft i drejtë në 96.55%, megjithëse është një vend i caktuar me variancë të lartë. Lojtarët mund të mbledhin deri në 9,000 herë aksionet e tyre totale. Temujin Treasures është i pajtueshëm si me lojërat e fatit në desktop ashtu edhe me celular.

Mendimet Përfundimtare

Lojtari i ri dhe jackpoti kryesor që mund të arrijë 8,888 herë aksionet tuaja fillestare janë pikat kryesore të shitjes së Thesaret Temujin. Sidoqoftë, duhet të vazhdoni me kujdes sepse kjo lojë ka një variancë jashtëzakonisht të lartë. Por nëse jeni në lojëra elektronike të videove me temë aziatike me pagesa të larta, atëherë kjo lojë kazino në internet ia vlen të prisni.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme