Fillimi në kazinotë No-Wagering në 2021

Lajme

2021-01-23

Fluksi i kazinove online nuk mund të kishte ardhur në një moment më të mirë. Me rregullat strikte të distancës sociale në mbarë botën, lojtarët e kazinosë mund të ngushëllohen duke luajtur me të preferuarin e tyre lojëra drejt nga e tyre celular telefonat apo kompjuteri. Përveç ofrimit të komoditetit të pakrahasueshëm të lojrave, shumica e faqeve të lojërave të fatit shpërblejnë lojtarët e rinj dhe ekzistues me bonuse. Por për fat të keq, disa nga këto bonuse vijnë me kërkesa të paqëndrueshme bastesh. Dhe kjo është arsyeja pse ju duhet të gërmoni më thellë për të gjetur kazinotë pa bast.

Fillimi në kazinotë No-Wagering në 2021

Çfarë është kërkesa pa bast?

Nganjëherë quhet kërkesë për bast zero, një kërkesë pa bast është një kusht bonus i kazinosë që lejon lojtarët të përdorin shpërblimin e tyre të bonusit minus çdo kufizim. Lojtarët mund të arkëtojnë shumën fituese të grumbulluar nga rrotullimet e bonusit ose paratë e bonusit. Me fjalë të tjera, shuma që merrni pasi luani duke përdorur bonusin e kazinosë është e juaja për të mbajtur.

Llojet e bonuseve të kazinosë pa bast

Nëse jeni lojtar desktop ose celular, ka mijëra bonuse kazino për të kërkuar. Shumica e këtyre bonuseve janë të përshtatura si për lojtarët ekzistues ashtu edhe për ata të rinj. Thënë kështu, më poshtë janë llojet kryesore të bonuseve pa bast që do të gjeni:

 • Bonus pa depozitë – Bonusi pa depozite është bonusi më i zakonshëm i kazinosë në internet për lojtarët e rinj. Është i disponueshëm menjëherë pas një procesi të suksesshëm regjistrimi dhe vjen me para bonus ose rrotullime falas. Megjithatë, lojtarët mund të kenë nevojë të plotësojnë disa kushte të thjeshta për të tërhequr fitimin që rezulton.

 • Bonusi i depozitës – Pasi të keni mbaruar bonusin tuaj të regjistrimit falas, do të duhet të depozitoni një shumë minimale për të vazhduar të luani. Pra, për të inkurajuar lojtarët e rinj të depozitojnë dhe luajnë më shumë, kazinotë ofrojnë këtë shpërblim. Kini parasysh se shuma e bonusit mund të varet nga shuma fillestare e depozitës. Sidoqoftë, është një mënyrë e shkëlqyer për të filluar.

 • Rrotullime falas – Nëse jeni mjaftueshëm me fat, mund të përfundoni duke marrë disa rrotullime falas mbi paratë e bonusit. Por megjithëse rrotullimet falas nuk kanë një kërkesë për kthim, ato zakonisht kanë një kufi specifik fitues.

 • Bonuset e kthimit të parave - Bonuset e kthimit të parave janë më shumë si magnet, sepse ata mbrojnë lojtarët kundër humbjeve. Disa kazino online ofrojnë për të rimbursuar lojtarët një përqindje të caktuar të shumës së bastit të tyre të humbur. Promovimi mund të vazhdojë për një kohë. Gjëja e mirë në lidhje me shumën e kthimit të parave është se ato vijnë në para të vërteta shumicën e kohës.

  Pse duhet të luani në kazinotë pa bast

  Ju nuk keni nevojë të jeni një lojtar profesionist i kazinosë për të ditur disavantazhet e kërkesave të basteve. Për fat të mirë, ka shumë vende kumari pa bast atje. Këto kazino i lejojnë lojtarët të mbajnë të gjitha fitimet e bëra duke përdorur paratë e bonusit. Në këtë mënyrë, ju do të fitoni para pa shpenzuar as edhe një monedhë të vetme. Gjithashtu, lojtarët mund të provojnë shumëllojshmërinë e lojës në kazino përpara se të zgjedhin të japin para të vërteta.

  Bonus pa bast vs. Bonus pa depozite

  Nëse po pyesni për ndryshimin midis bonuseve pa depozitë dhe pa bast, nuk jeni vetëm. Siç lë të kuptohet emri, asnjë bonus depozite nuk është i disponueshëm për lojtarët e rinj pas krijimit të suksesshëm të një llogarie kazino. Lojtarët nuk duhet të depozitojnë asgjë për të kërkuar këtë bonus. Megjithatë, bonuset për asnjë depozitë nuk kanë kërkesa për kalim që një lojtar duhet të plotësojë përpara se të tërheqë paratë.

Nga ana tjetër, asnjë bonus bastesh nuk është shumë i ngjashëm me bonuset pa depozite. Por në këtë rast, lojtarët mund të duhet të bëjnë një depozitë të caktuar përpara se të kërkojnë çmimin. Gjithashtu, nuk ka kushte të lidhura me këtë bonus. Pra, vazhdoni dhe krijoni llogarinë e kazinosë, depozitoni një shumë minimale dhe kërkoni bonusin pa bast.

Në fund të fundit

Tani duhet të dini se si nuk funksionojnë kazinotë e basteve. Gjëja tjetër është të gjeni marrëveshjen më të mirë në internet. Ndërsa jeni të sigurt se do të gjeni oferta të shumta tërheqëse, sigurohuni që jeni duke luajtur në një mjedis të sigurt dhe të sigurt. Dhe, sigurisht, lexoni së pari shtypjen e imët.

Lajmi i fundit

Cilat lojëra luhen më shumë në një kazino celulare
2023-03-14

Cilat lojëra luhen më shumë në një kazino celulare

Lajme