Lajme

August 22, 2023

Filloni javën në krye në Wizebets me ofertën e rrotullimeve falas

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

I lançuar në vitin 2022, Wizebets është një faqe kazinoje celulare me vlerësimin më të lartë të operuar nga Fair Game Software KFT. Ashtu si shumica e kazinove, Wizebets ka një bonus të mirë 100% të mirëseardhjes plus 100 rrotullime falas për lojtarët që regjistrohen me sukses dhe bëjnë depozitat e tyre të para. Kazinoja gjithashtu kryen promovime të shumta besnikërie, duke përfshirë bonusin e depozitës së dytë, kthimin e parave të së martës 15 dhe rrotullimet falas të së hënës.

Filloni javën në krye në Wizebets me ofertën e rrotullimeve falas

Pra, lidhuni me rishikimin e bonusit të sotëm të MobileCasinoRank dhe mësoni se çfarë ofron për ju promovimi i Rrotullimeve Falas të së hënës. Mësoni se si të kërkoni bonusin e rrotullimeve falas, informacionin rreth lojërave kualifikuese, kërkesat e basteve dhe më shumë.

Cila është oferta e rrotullimeve falas të së hënës në Wizebets?

Wizebets është mjaft e mençur të dihet se e hëna mund të jetë një ditë e pafavorshme për shumicën e lojtarëve pasi kanë shpenzuar shumicën e llogarive të tyre gjatë fundjavës. Si i tillë, kazino online celular lejon lojtarët të pretendojnë deri në 100 rrotullime bonus çdo të hënë për të marrë fillimin e përsosur.

Më poshtë është se si të kërkoni shpërblimin:

  1. Hyni në llogarinë tuaj në Wizebets të hënën.
  2. Hapni arkën dhe depozitoni të paktën 20 €.
  3. Futni kodin promocional përkatës.
  4. Pranoni bonus i rrotullimeve falas dhe kënaquni.

Është jetike të mbani mend se sasia e rrotullimeve falas që merrni varet nga madhësia e depozitës. Depozitat prej të paktën 20 $, 50 $ ose 100 $ do të tërheqin përkatësisht 20, 50 ose 100 rrotullime falas. Lojtarët duhet gjithashtu të fusin një kod unik bonus për t'u kualifikuar për promovim.

Më poshtë janë kodet:

  • MONDAYFS20 ndërsa depozitoni 20 dollarë.
  • MONDAYFS50 ndërsa depozitoni 50 dollarë.
  • MONDAYFS100 ndërsa depozitoni 100 dollarë.

Termat dhe Kushtet për Promonë e Rrotullimeve Falas të së hënës

Wizebets bën gjithçka të qartë në lidhje me gjërat që duhen bërë dhe jo bonus depozite. Së pari, lojtarët mund ta kërkojnë atë vetëm një herë çdo të hënë pasi të kenë bërë një depozitë kualifikuese. Vini re se depozitimi duhet të bëhet midis të hënës 00:00 dhe 23:59 UTC.

Ndërkohë, duhet të bastni shumën e depozitës 1x për të marrë rrotullimet falas. Gjithashtu, fitimet nga kjo bonus i kazinosë celulare keni një kërkesë për bast 40x. Për shembull, nëse fitoni 100 dollarë nga rrotullimet falas, duhet të vendosni bast 4000 dollarë për të kërkuar çmimin.

Së fundi, lojtarët nga juridiksione të caktuara nuk mund ta pretendojnë këtë emocionuese bonus javor. Kazinoja thotë se lojtarët nga vende si Tunizia, Suedia, Finlanda dhe Emiratet e Bashkuara Arabe nuk kanë të drejtë për promovim. Por mos u shqetësoni sepse CasinoRank është gjithmonë në kërkim të ofertave më të mira për të gjithë lojtarët.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme