Lajme

June 27, 2023

Fundjava juaj fillon herët në EU Slot me një bonus depozite të premte

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

EU Slot është një aplikacion me reputacion i kazinosë celulare në pronësi dhe operim të N1 Interactive. Kjo kazino me bazë në Maltë është e famshme për aplikacionin e saj intuitiv celular me një shumëllojshmëri të gjerë lojrash, opsionesh pagese dhe bonusesh. Në EU Slot, lojtarët e rinj marrin një paketë bujare bonus ndeshjesh prej 1000 €, pas së cilës ata mund të vazhdojnë udhëtimin e tyre plot ngjarje me bonusin e rifreskimit të së premtes prej 300 €. Pra, nëse ky bonus tingëllon si diçka që ju intereson, lexoni deri në fund.

Fundjava juaj fillon herët në EU Slot me një bonus depozite të premte

Cili është bonusi i depozitës së së premtes në EU Slot?

EU Slot Casino fton të gjithë anëtarët e saj të regjistruar të depozitojnë para të vërteta çdo të premte dhe të kërkojnë bonusin e depozitave prej 55% deri në 300 €. Të gjithë kanë të drejtë për promovim për sa kohë që kanë një llogari në aplikacioni i rregulluar i kazinosë celulare.

Ndiqni këto hapa për të kërkuar bonusin:

  1. Hyni në EU Slots të Premten.
  2. Drejtohuni te arkëtari i kazinosë dhe zgjidhni një mënyrë pagese.
  3. Fusni kodin e bonusit EUFRIDAY në fushën e dhënë.
  4. Depozitoni të paktën 40 € dhe EU Slot do ta përputhet me 55%. 

MobileCasinoRank e kupton se disa prej jush mund të jenë ende të rinj ndeshje bonuse të depozitave. E thënë thjesht, kjo është një përqindje e depozitës suaj të së premtes që do të merrni në një bonus që nuk mund të tërhiqet. Kjo është 55% e bonusit tuaj, ndër përqindjet më të larta të ndeshjes që mund të gjeni. Mos harroni se bonusi maksimal është 300 € pavarësisht nga shuma e depozitës.

Kërkesat e bastit dhe kushtet e tjera të bonusit

Kërkesa e bastit është një pjesë thelbësore e bonuset e kazinosë celulare, pasi përcakton se sa do të duhet të shpenzoni përpara se të arkëtoni fitimet. Ju keni një shans të ulët për të marrë një pagesë nga një bonus kazino me kërkesa anormalisht të larta bastesh.

Fatmirësisht, kjo kazino slot në BE bonus javor ka një kërkesë mjaft miqësore për bast 40x. Pra, nëse kazinoja ju shpërblen me një bonus 100 €, duhet të vendosni bast 4,000 € përpara se të arkëtoni bonusin e depozitës plus fitimet e grumbulluara nga bonusi i rrotullimeve falas.

Këtu janë kushtet shtesë që i bashkëngjiten këtij bonusi të ringarkimit:

  • Ju mund të kërkoni bonusin pasi të keni bërë të paktën një depozitë të Premten nga ora 00:00 deri në 23:59.
  • Basti maksimal që mund të luani duke përdorur bonusin e së premtes është 5 €.
  • Lojtarët do të marrin 20 rrotullime falas brenda tre ditëve pas grumbullimit të bonusit të ndeshjes.

Dhe kjo është gjithçka që duhet të dini për bonusin e depozitës prej 300 € të premten në EU Slot. Por ja disa këshilla të thjeshta; mos e kërkoni bonusin duke shpresuar të fitoni një pagesë aktuale të parave. Në vend të kësaj, përdorni bonusin për të shijuar tuajin lojërat e preferuara të kazinosë dhe befsh qejf.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë
2024-05-30

E ardhmja e lojrave: Si VR, Blockchain dhe AI ​​po i japin formë industrisë

Lajme