Gjetja e promovimeve më të mira të kazinosë në internet

Lajme

2019-08-15

"Një kërkim i shpejtë për kazinotë në internet zbulon një sasi të tepërt ofertash bonusesh në dukje të mëdha. Një lojtar i ri mund të marrë para falas, rrotullime falas, bonuse depozitash dhe madje edhe kthim parash nga kazino. Kazinotë shpërblejnë bonuse vetëm për depozita me para të vërteta, por nëse një lojtar thjesht dëshiron të luajë për argëtim, shumë kazino ofrojnë lojë falas. Është e rëndësishme të kuptosh llojet e bonuseve dhe promovimeve të disponueshme. Ndoshta më e rëndësishmja, lojtari duhet të kuptojë kërkesat e basteve që duhet të plotësojë përpara se të tërhiqet nga kazinoja.

Gjetja e promovimeve më të mira të kazinosë në internet

Kërkesat e bastit

Promovimet më të mira të kazinove në internet ofrojnë kushte të thjeshta për shëlbim me pak ose aspak kërkesa për lojë ose bast. Një kërkesë për bast nënkupton që lojtari duhet të vë bast depozitën dhe/ose bonusin plotësisht ose shumë herë përpara se të kualifikohet për para. Referuar gjithashtu si kërkesat e luajtjes përmes, kazinoja mund të kërkojë gjithashtu që një lojtar të luajë përmes çdo fitimi nga depozitimi i bonusit një numër të caktuar herë përpara se të kualifikohet për para. Për shembull, nëse një deklaratë e kushteve dhe kushteve kërkon 25 herë lojë, kjo do të thotë se lojtari duhet të vë bast përmes depozitës plus bonus në lojën me para të vërteta përpara se të kualifikohet për cashout. Kushtojini vëmendje kërkesave të basteve pasi këto mund ta bëjnë një marrëveshje të mirë të tmerrshme.

Bonuset e orës së lumtur

Ngjashëm me orën e lumtur të një bari ose restoranti të preferuar, një kazino në internet ofron oferta të shkëlqyera gjatë kësaj periudhe të shkurtër kohe. Në vend të një ore të vetme, ora e lumtur e një kazinoje në internet zakonisht zgjat nga dy deri në katër orë, një herë në javë. Bonusi i dhënë gjatë orës së lumtur ndryshon sipas kazinosë. Çmimet e zakonshme përfshijnë rrotullime falas, bonuse depozitash ose kthim parash për humbjet. Kur bonusi është kthim i parave në humbje, kazinoja zakonisht jep bonusin ditën tjetër, me kërkesë të përdoruesit. Një çmim më i rrallë është bonusi pa depozitim. Ai siguron lojë falas me para ose rrotullime falas që nuk kërkojnë fonde të ngjashme. Kazinotë përdorin kërkesat më strikte të basteve për këto çmime. Kushtojini vëmendje zonës kohore të përdorur për orarin e lumturisë. Një lojtar mund të mendojë se është kualifikuar për orë të lumtura, por ka mbërritur gjatë asaj kohe në zonën e tij kohore, jo atë të përdorur nga kazino. Kazinotë ofrojnë të dhëna specifike kohore në termat dhe kushtet e ofertës.

Kazino Cash Back

Mendoni për këtë si një zbritje për humbjet e një lojtari. Kazinotë në internet që ofrojnë promovime për kthimin e parave zakonisht e bëjnë këtë në baza javore ose mujore. Frekuenca ndryshon sipas kazinosë. Përqindja e parave të gatshme të paguara gjithashtu ndryshon. Kjo vlen vetëm për humbjet. Termat dhe kushtet ndryshojnë gjithashtu shumë. Disa kazino ofrojnë vetëm pagesa me para për lojtarët që pësuan humbje totale gjatë periudhës së basteve.

Rrotullime falas

Kazinotë në internet shpesh japin rrotullime falas në automatet e tyre si pjesë e bonusit të regjistrimit ose të mirëseardhjes. Numri i rrotullimeve të dhëna varet nga shuma e depozitës. Një lojtar zakonisht merr nga 10 deri në 50 rrotullime falas. Ashtu si me bonuset e tjera, zbatohen kërkesat e bastit. Rrotullimet falas shpesh mbartin disa nga kërkesat më strikte të basteve.

Rrotullimet falas i lejojnë një lojtari të ri të njihet me lojërat elektronike të një kazinoje pa shpenzuar shumë para. Ato mund të çojnë në zhvillimin e një liste bankare. Ato duhet të përdoren në makina me para të vërteta.

Programet VIP

Bashkohuni me programin VIP të kazinosë për të rritur numrin e bonuseve të disponueshme. Anëtarët VIP fitojnë pikë për çdo bast që lojtari mund ta tregtojë për çmime ose para. Arsyeja tjetër e madhe për t'u bashkuar me programin VIP është se anëtarët e tij marrin bonuse shtesë. Anëtarët mund të marrin një përqindje më të lartë të kthimit të parave, kufizime më të shkurtra kohore për tërheqje, rrotullime shtesë javore ose mujore falas dhe/ose ditë shtesë bonusi depozitimi. Programet VIP janë falas për t'u bashkuar, por një pjesë e vogël e kazinove ftojnë anëtarët në programin VIP. Megjithatë, shumica e kazinove në internet e hapin atë për të gjithë lojtarët. Një bonus mujor i rimbushjes dhe një bonus i lartë rul janë gjithashtu oferta të zakonshme të programeve VIP.

Bonuset më të mira të kazinosë

Mos u mashtroni nga përqindjet mbresëlënëse të bonusit. Një bonus 500 për qind nuk do të thotë asgjë nëse kërkesat e basteve janë aq qesharake saqë tërheqja bëhet pothuajse e pamundur. Për shembull, Box 24 Casino reklamon një bonus prej 500 për qind. Sidoqoftë, lexoni kërkesat e bonusit. Një lojtar duhet të vë bast të paktën 25 herë të depozitës dhe shumës së bonusit. Në lidhje me paratë e bonusit falas, lojtari duhet të vë bast shumën e plotë të bonusit 99 herë përpara se të kërkojë një tërheqje. Edhe bonusi i regjistrimit kërkon një kërkesë bast 75 herë dhe kazinoja ka një kufi maksimal tërheqjeje prej $100 për fitimet e bonusit të regjistrimit.

Megjithëse kazinotë me kërkesa më të ulëta për baste ofrojnë gjithashtu bonuse më të ulëta, lojtari në fakt ka një mundësi të mirë në tërheqje. Për shembull, Z. Green Casino, me qendër në Maltë, ofron një bonus mirëseardhjeje deri në 100 £ në depozitën e parë me një depozitë minimale prej 20 £. Lojtari gjithashtu merr 100 rrotullime falas për 'Starburst' dhe 5 rrotullime për 20 ditë në lojëra të ndryshme pasi të jetë vënë bast depozita minimale. Lojtari duhet të vë bast të gjitha fitimet nga bonuset 35 herë përpara se të kërkojë tërheqjen.

Ndërsa shumica e kazinove ofrojnë bonuse që duken mirë në grafik, shtypja e imët ndryshon cilësinë e marrëveshjes. Paratë falas nuk janë falas nëse nuk mund të tërhiqen. Ofertat e mira ekzistojnë. Duhet vetëm pak lexim për t'i gjetur ato. Në përgjithësi, sa më i madh të jetë bonusi, aq më ekstreme janë kërkesat e bastit. Kazinotë nuk duan të japin vetëm para."

Të rejat e fundit

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet
2023-09-03

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Lajme