Kazino Ego - Një Superyll i Ri

Lajme

2021-08-27

Katrin Becker

Kazinoja Ego është një kazino krejt e re në internet që u lançua në vitin 2020. Ato paraqesin opsione të ndryshme të shkëlqyera lojrash si lojëra Bingo Online, Kazino Live dhe Karta Gërvishtëse për të ofruar përvojën më të mirë të lojërave për lojtarët e fatit. Të apasionuarit pas kazinosë mund të pushojnë dhe të shijojnë përvojën më të mirë të mundshme të lojës, të kompletuar me kënaqësinë dhe zbavitjen e plotë që Kazino Ego ka prezantuar në tregun e lojërave të fatit. Ata u përpoqën të kontaktojnë një rrjet të madh fansash të kazinove në mbarë botën për të provuar se janë në biznes serioz dhe se janë një operator legjitim i kazinosë në internet.

Kazino Ego - Një Superyll i Ri

Rishikimi ynë i Kazinosë zbulon se përparësitë kryesore janë shumëllojshmëria e opsioneve të shumta të lojërave dhe filtri i lojërave sipas temës. E vetmja pengesë e Kazinosë është mungesa e informacionit mbi kufizimet e pagesave dhe fakti që bonuset duhet të aktivizohen në bisedën live.

Megjithatë, kjo nuk duket të jetë shumë shqetësuese sepse Kazino ka një shumëllojshmëri të gjerë përfitimesh që e bëjnë atë emocionuese, duke përfshirë bonuset, sistemin e mbështetjes dhe shumëllojshmërinë e lojërave, midis përfitimeve të tjera të renditura më poshtë:

  • Tërheqjet janë të disponueshme 24 orë në ditë
  • Ekziston një bast Telegram.
  • Shtëpia e disa prej kompanive më të njohura të softuerëve në botë
  • Një bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe është e disponueshme 24/7.
  • Dizajn që është i përshtatshëm për celularin

Bonuset

Kazino Ego ofron pesë bonuse të dallueshme të kazinosë që zgjasin nga e hëna deri të dielën, madje edhe në mesnatë, duke ju lejuar të mbushni llogarinë tuaj sa herë që të zgjidhni! Kazinoja Ego ofron bonuse për depozitimin, ringarkimin dhe kthimin e parave për herë të parë. Filloni me ofertën pa depozitim prej 20 rrotullimesh falas me një kërkesë bastesh 40x.

Pastaj ka një bonus 100 për qind të depozitës së parë që është i pafund. Bonusi i pafund ka nevojë për një depozitë minimale prej 50 mBTC. Megjithatë, ju mund të merrni një bonus deri në 50 mBTC duke depozituar të paktën 4 mBTC. Ata gjithashtu do të hedhin 20-50 rrotullime falas, në varësi të sasisë që depozitoni. Nëse bonusi është i pakufishëm, kërkesa për bast është 30x; përndryshe, është 40x. Bonusi është i disponueshëm vetëm për 14 ditë.

Ego Casino ofron një bonus javor të rimbushjes VIP deri në 700 € 50 për qind me një kërkesë bastesh 30 herë, si dhe tre bonuse të tjera rimbushjeje: Bonusi i rimbushjes së muzgut prej 20% deri në 1000 € (ose 50% nëse përdoret dy herë!) Rifresko bonus prej 20% deri në 1000 € + 20 rrotullime falas në mëngjes (ose 50% nëse e përdorni dy herë!) Rifresko bonus prej 20% deri në 500 € gjatë fundjavës (ose 40% nëse e përdorni dy herë!)

Siç mund ta shihni, kazino Ego ofron bonuse pothuajse çdo ditë të javës. Vizitoni CasinoRank për të hyrë në Kazino Ego dhe shijoni këto bonuse.

Një rishikim i besueshmërisë dhe drejtësisë

Qeveria e Curacaos licencon dhe rregullon Ego Casino. Si një kazino e re në internet, nuk është për t'u habitur që ajo përdor procedurat e fundit të sigurisë. Ju mund të jeni të sigurt se të dhënat tuaja janë në duar të sigurta pasi të gjitha detajet e transaksionit tuaj janë të koduara dhe kështu mbrohen nga vjedhjet, falë përdorimit të teknologjisë më të fundit të Kriptimit SSL (Verisign SSL).

Ego Casino përdor gjeneratorin e numrave të rastësishëm për të siguruar që lojërat janë të drejta (RNG). Dy agjenci të respektuara testimi, Testimi i Sistemeve Teknike në Kanada dhe Laboratori Kombëtar i Shkencës Ligjore në Suedi, ekzaminuan në mënyrë të pavarur RNG-në.

Mendimi përfundimtar

Ego Casino u ofron lojtarëve të rinj një ndeshje 100% bonus depozite deri në 100 £, si dhe disa rrotullime falas. Ky bonus mirëseardhjeje do t'ju ndihmojë të rrisni paratë tuaja. Sidoqoftë, mbani në mend se kërkesat për bast janë 40 herë më shumë se shuma e bonusit. Për më tepër, këtë bonus mund ta shpenzoni vetëm në lojëra në kategoritë e Lojërave, Gërvishtjes dhe Kazinosë. Makinat e fatit, kartat gërvishtëse dhe llotaritë kontribuojnë të gjitha 100% në kërkesat e basteve. Makinat e fatit, kartat gërvishtëse dhe llotaritë kontribuojnë të gjitha 100% në kërkesën e basteve.

Lajmi i fundit

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare
2023-01-31

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare

Lajme